Duitse 19e eeuwse eikenhouten barockstijl bijzettafel met geschulpt blad en cherubijn koppen omstreeks 1880(krimpnaad blad) 64x72cm Cond:G
Antieke wortelnoten Louis Philippe tafel met geschulpt blad en bewerkte poot 60x56x77cm Cond:G
Decoratief oud Oosters siertafeltje bewerkt, en met spiegelglas 2e helft 20e eeuw 30x34x36cm Cond:G
Chinees beschilderd kastje 2e helft 20e eeuw met deurtjes en twee lades in goede staat 90x44x31cm
Antieke Noord Duitse Louis Philippe mahoniehouten naaitafel omstreeks 1870 met bewerkte 3-spant poot en geschulpt blad, lichte fineerschade 75x49x37cm Cond:G
Zeldzaam 19e eeuwse Engelse wortelnoten vitrine opzetkast met zuilen, geheel wortelnoten fineer (ook zijkanten) met 2 deuren, lade, 2 deuren en opbergruimtes onder de koplijst. 180x87x50cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R
Duitse eikenhouten barokkist anno 1751 met diverse houtsoorten ingelegd. in zeer goede originele staat met origineel beslag slot, en sleutel. 140x90x70 Cond:G
Duitse 18e eeuwse eikenhouten rococo barokkast, 1-deurs met snijwerk en sterintarsia. Bevat verdekte lades in voet Cond.: G 115x189x49
Duitse essenhouten 19e eeuwse Biedermeier sofa ca. 1830 in goede originele staat 217x76x105
Kersenhout fineer 19e eeuwse Louis Philippe naaitafel met dubbele zuilen ca. 1850 met lade en prachtige kersenhouten binnenwerk met vakverdeling. Geheel in goede originele staat 79x48x69cm.