This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 3, 2015 from 17:00

Completed | Default auction

Mahonie kastje
Starting price 70 EUR

Mahoniehouten 1-deurs Louis Philippe kastje met lade ca. 1870 in goede staat 85x50x50cm.

Bonheur Hollands
Starting price 500 EUR

Antiek mahoniehouten Hollandse bonheur omstreeks 1870 met spiegeldeur, gebogen front, in goede staat 123x101x40cm

Dolfijntafel
Result: 170 EUR

Art Deco dolfijntafel ca. 1930 van mahoniehout met geëboniseerde dolfijnen en goudkleur beschildering. 63xø106cm. Cond.: G

Windsor stoel
Result: 80 EUR

Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel 19e eeuw, in goede staat. 125x54x52

Apothekerskastje
Starting price 50 EUR

Duitse antieke Gründerzeit apothekers hangkastje met snijwerk, omstreeks 1880 in goede originele staat. 58x30x18cm Cond:G

Vitrine omstreeks 1910
Starting price 500 EUR

Antieke eikenhouten vitrine opzetkast omstreeks 1910 met zijkanten van glas en spiegel in achterkant, twee buffetbladen en twee deuren in goede staat 179x120x50cm

Halve-maan kastje, roldeurtjes
Result: 150 EUR

Antiek Louis Seize wandkastje in halve-maan vorm met 2 roldeurtjes en 2 lades. Mahoniefineer, schades aan fineer en lijsten 82x80x40cm. Cond.: R

Vitrine
Result: 200 EUR

Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.

Verguld tafeltje, marmeren blad
Result: 275 EUR

Negentiende eeuwse vergulde bijzettafel met wit marmeren blad en snijwerk, in goede originele staat, 78x50 Cond:G

Dames buro Grunder
Result: 400 EUR

Antiek Duits geeboniseerd damesburo, Gründerzeit omstreeks 1880 met schildpad belijmde lades (9lades) heeft oiit opstand gehad. 101x63x102cm Cond:G

Lectuurbak
Starting price 170 EUR

Antieke pallisander fineer lectuurbak met lade en snijwerk omstreeks 1900.

Gedraaide zuil
Starting price 100 EUR

Antieke eikenhouten piedestal met gedraaide zuil ca. 1930, Neo Barok Duitsland 114x26x20cm. Cond.: G

Chinees halfrond tafeltje
Starting price 90 EUR

Antieke halfronde handgestoken cascle tafel omstreeks 1900 met florale snijwerken, in zeer goede staat 33x83x42

Chinees halfrond tafeltje
Starting price 90 EUR

Antieke halfronde handgestoken cascle tafel omstreeks 1900 met florale snijwerken, in zeer goede staat 33x83x42

Hoekkastje
Result: 90 EUR

Mahoniehouten Louis Seize hoekkast 18e eeuws met gebogen deuren (slot later, stukjes koplijst missen) 113x68x48 Cond:R/G

Tafel Engelse stijl
Result: 285 EUR

Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G

Louis Philippe buffet
Result: 120 EUR

Duits mahoniefineer Louis Philipp buffet ca. 1870 met opstand (2-delig) en spiegels in goede originele staat 200x130x60cm.

3 Delen Hindeloopen
Result: 80 EUR

Drie delen Hindelopen 20e eeuws handbeschilderd met monogram. 1 tafeltje, 1 stoel, en een kinderstoel. 40-110cm Cond:G

Hindeloopen wiegje
Result: 125 EUR

Gesigneerde en handbeschilderde Hindelopen kinderschommelwieg uit de 20e eeuw (monogram W.H.G) in zeer goede staat. 99x97x60

Naaitafel
Starting price 300 EUR

Duitse naaitafel ca. 1840 Biedermeier met wortelnoten-, noten-, essen- en mahoniefineer op vurenhout. Bevat bandintarsia met mooi origineel binnenleven in lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en ...

Louis Philip vitrinekastje
Starting price 70 EUR

Louis Philippe stijl berenhouten met vuren vitrine kastje omstreeks 1890 in goede staat(zijkanten glas, rugwand later) 55x38x22 Cond:G

5 Mechelse stoelen
Result: 330 EUR

Vijf antieke eikenhouten gestoken Mechelse stoelen met goede velours stoffering in zeer goede staat 116x43x50cm.

Commode
Starting price 250 EUR

Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G

Lectuurbak
Result: 60 EUR

Mahioniehouten lectuurbak m,et lade, stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 60x48x38cm Cond:G