This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 3, 2015 from 17:00

Completed | Default auction

Hanger GG barnsteen
Result: 110 EUR

Hanger GG 585/00 barnsteen. Smaragd geslepen barnsteen in GG zetting, 15x20 mm. De barnsteen heeft een paar insluitsels.

Choker GG
Starting price 100 EUR

Elegante choker GG 585/000. Venetiaans collier met in het midden een stukje in de vorm van een V met sierlijike bewerking, 36 mm breed. Lengte 45 cm ca 3.15 gr

Ei-hanger rozenkwarts
Starting price 50 EUR

Ei hanger verguld met emaille en rozenkwarts. Vergulde hanger met zwart en paars emaiile en zirconia's bevestigd om een traanvormige rozenkwarts. De hanger zit aan een double venetiaans collier. Lengt...

Hanger rookwarts.
Starting price 160 EUR

Collier en hanger 416/000 met rookkwarts. Hanger rosé druppelvorm met een druppelvormige rookwarts met ribbewerking met een diamantje, 24x10 mm. Bevestigd aan een heel fijn geel singapore collier, len...

Collier zirconia verguld
Starting price 30 EUR

Fraaie hanger en collier zilver verguld 925/000 met zirconia. Grote ronde hanger met een grote en kleine zirconia, beiden in een gladomzetting bevestigd aan een gedraaid fantasie collier. Grootte 17x1...

Collier Onyx
Starting price 90 EUR

Collier van onyx met GG 585/000 bollen en karabijnsluiting. Collier van gefacetteerde onyxkralen, ø 8 mm, en 4 GG bollen, ø 5 mm. Lengte 45,5 cm. ca. 34.5 gr.

Collier verguld zirconia bollen
Starting price 30 EUR

Collier met hangers zilver verguld, 925/000 met zirconias. Verguld vierkant slangcollier met vijf bollen pave gezet met gekleurde zirconia's: wit, oranje, geel en champagne. ø 10 mm. Lengte 45 cm ca....

Collier aquamarijn
Result: 25 EUR

Collier met aquamarijnen en zilveren 925/000 sluiting. Collier van ovale aquamarijn cabouchons verlopend in grootte, ø 8x11/10x15 mm.Voorzien van karabijnsluiting. Lengte 45.5 cm. ca. 37 gr.

Armband GG fijn
Starting price 70 EUR

Fijne armband GG 585/000. Fijne schakelarmband. ca. 2.3 gr. Lengte 18,5 cm

Ring GG fantasie
Starting price 90 EUR

Ring GG 585/000 fantasie. Strakke ring met aan de bovenzijde een iets oplopende golf, breedte bovenzijde 12 mm. ca 3.3 gr, ø 55 Nieuw

Hanger GG
Starting price 90 EUR

Hanger GG 585/000 antiek. Antieke ovale hanger met S bewerking met knopjes en filigrain. De rand van de hanger is versierd met zeer kleine knopjes en versieringen in de rand. ø 30 mm. ca 2,5 gr

Melkglazen bonbonschaaltje
Result: 60 EUR

Bijzonder melkglazen bonbonschaaltje voorzien van golfrand met rode bies, met gecontourneerde en gegraveerde 835\000 zilveren biedermeijer hengsel. Mr A.H. Ankum-Zaandam\Amsterdam ca 1860 12x15cm Cond...

Theezeef + suikerschep
Starting price 90 EUR

Zilveren theezeef met houten greep en zilveren suikerschep met cornalijnen greep uit 1884 jl: Z 835/000 lengte theezeef 15cm Cond:R

Zilveren lepel
Starting price 45 EUR

Zilveren dessertlepel, Hollands, 835/000. MT Helweg en Zn jl: O 1898. ca 66 gr. 21 cm Cond.: G

Zilveren brandewijnkom
Starting price 340 EUR

Zilveren brandewijnkom, rondom versierd met drijfwerk, waaronder vogel en florale motieven 835/000 ca. 101gram ø 18cm inclusief handgrepen Cond.:U

Kristallen bonbonschotel
Result: 40 EUR

Geslepen kristallen bonbonschotel met bewerkte rand met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Amsterdam jl: G1916 ø 14x11.5 cm Cond G

Breischede + naald
Starting price 120 EUR

Zilveren breischede met klip en zilveren tamboereernaald met cornalijnen greep 835/000. Lengte breischede 15cm Cond:G

Lodderein doosje
Result: 45 EUR

Antiek loddereindoosje met diverse gegraveerde bewerkingen in horizontale banen (iets uit model en gedeukt), 835/000, MT: onleesbaar (Schoonhoven), jl: L 1845, 3x2,4x3,3cm., ca. 16 gr. Cond.: R

Theeduim + suikerschep
Starting price 80 EUR

Antieke Hollands zilveren theeduim en suikerschep, theeduim 835/000 Jaarletter I:1863 MT: Adrianus Kuijlenburg, Schoonhoven, suikerschep 835/000 Jaarletter Y: 1833 samen 17gr. Cond:G

Zilveren beker
Starting price 40 EUR

Duits zilveren (925/000) beker, hoog model voorzien van gravure, MT: Emil Waldstetten, 10x6cm., ca. 98gr.

Kaas/Boterstolp
Starting price 150 EUR

Met ruit- en waaierslijpsel versierde kaas en boterstolp met zilveren knoppen 835/000 ø 22 +17 hoogte 17+14cm Cond: kleine Chips

Ring maansteen zilver
Result: 20 EUR

Ring zilver 925/000 met maansteen. Strakke ring met in het midden een cabouchon geslepen maansteen, 19x14 mm. ø 53 ca. 7 gr.

Ring zilver Larimar
Result: 30 EUR

Ring zilver 925/000 met larimar. Strakke ring met markiesvormige Larimar steen. Grootte 20x13 mm. ø 53 ca. 7.2 gr.

Ring Emaille zilver
Result: 25 EUR

Sierlijke ring zilver 925/000 met emaille en rozenkwarts. Brede ring met rozenkwarts cabouchon 10x8 mm, versierd met een rand met zirconia's en roze emaille. Breedte 17 mm. ø 56 ca. 14.6 gr.