This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 3, 2015 from 17:00

Completed | Default auction

2 Rozenvaasjes
Starting price 100 EUR

Stel rozenvaasjes, zilver 835/000, met geschulpte bovenrand en ronde voet. MT: P.J.Bierenbroodspot & J.P.v/d Starre, Amsterdam ca 1920 ca. 50 gr. Cond.: G

Zilv. miniatuur hondenkar
Result: 40 EUR

Hollandse zilveren miniatuur, 835/000, een hondekar. Voorzien van kleinkeur. ca 34 gr. 7x3cm Cond G

Miniatuur melkkar
Result: 60 EUR

Antieke zilveren miniatuur, 835/000, van een melkkar. Een melkkar met een man en kinderen. MT J.Verhoogt, Hoorn jl: C 1912 ca. 40 gr 6x3.8 cm. Cond G

Bijbel, 18e eeuw
Starting price 250 EUR

18e Eeuwse bijbel met originele dubbele zilveren sloten. MT Jan Bleeker, Amsterdam, 1788. 17.5x11x6cm

Fries mes
Result: 120 EUR

Antiek Fries mes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met ruiter te paard voorzien van gravure; J.K Bijlsma, 1832. lengte 26cm Cond:G

Lakstempel met carneool
Starting price 260 EUR

Antieke lakstempel, GG 585/000, met carneool. Vroeg 19e eeuwse lakstempel langwerpig model met fraaie bewerking en aan de onderzijde een carneool. 48x22 mm.

Ring GG carneool
Starting price 110 EUR

Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote GG bloem met daarin 4 rond gefacetteerde en 4 peervormige Carneolen. Grootte kop van de ring ø 18,7. ca 4 gr, ø 57

Ring GG stersaffier
Result: 250 EUR

Unieke herenring GG 585/000 met stersaffier. Fraaie herenring met ovale cabouchon geslepen kobaltblauwe stersaffier, ø 12x15 mm. ca. 9.8 gr. ø 65

Lakstempel met monogram
Starting price 260 EUR

Antieke lakstempel, GG 585/000 met monogram. Vroeg 19e eeuwse lakstempel, fraai bewerkt met monogram ERZ. Hangeroog gerepareerd. 36x19 mm.

Broche GG
Result: 70 EUR

Streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche, 19e eeuws, met filigrain en kwastjes. 40x18 mm. ca. 2.9 gr.

Hanger, emaille portret
Starting price 150 EUR

Hanger GG 585/000 met emaille portret. Zeer fraaie ronde limoge hanger met een vrouwenportret gezet in een bewerkte rand, ø 30 mm. ca. 5 gr.

Broche GG stenen
Result: 160 EUR

Broche GG 585/000 met jade amethist en diamantjes. Gouden broche met bloemblaadjes gemaakt van amethist en jade blaadjes. De hartjes van de bloemen zijn versierd met kleine diamantjes. De broche is vo...

Koordcollier GG
Result: 120 EUR

Koordcollier GG 750/000. Lang fijn koordcollier, ø 2.1 mm, als nieuw. ca. 3.8 gr. Lengte 70 cm.

Slavenband GG smaragd
Starting price 400 EUR

Slavenband GG 585/000 met smaragd. Slavenarmband met aan de bovenzijde een slag met daarin in een WG gladomzetting een rond gefacetteerde groene steen, ø 4.5 mm. Voorzien van scharnier en bakslot met ...

Antieke broche GG bloedkoraal
Starting price 90 EUR

Antieke broche GG 585/000 met bloedkoraal. Navette vormige broche met een rand bewerkt met getorst draad en in het midden 3 bloedkoralen in een getorste rand. 4x1.5 cm ca 3.7 gr

Collier + armband
Result: 40 EUR

Collier en armband met groene kralen en parels, bevestigd aan een zilveren sluiting. Collier en armband met antieke groene kralen, ø 7.5 mm, en zoetwaterparels, ø 8.5 mm. De armband heeft 2 rijen. Len...

Horlogesleutel, 19e eeuw
Starting price 150 EUR

Antieke horlogesleutel, GG 585/000. Antieke vroeg 19e eeuwse horlogesleutel met sleutelring. 56x18 mm

Stalen GG collier en armband
Starting price 80 EUR

Armband en collier, staal, grove schakels, 16x9mm, verbonden met GG,585/000, tussenogen. Lengte armband 20 cm, lengte collier 48 cm. Nieuw

Zilveren bowllepel
Starting price 35 EUR

Zilveren bowllepel met schenktuit en vergulde binnenbak bevestigd aan een houten heft. De lepel is gerestaureerd. 40x11x5cm

2 Zilveren tafelstukken
Starting price 450 EUR

Stel fraaie zilveren 835/000 tafelstukken, bestaande uit een fazantenhaan en hen. ca 20x9cm. onbekende keurmerken, ca. 123 g.r Cond.:G

Zilveren thorapointer
Starting price 325 EUR

Zilveren Jat, rijkelijk berwerkt met eikenbladeren , menora en bekroond met een fazant. Rusland, 84 Zolotniks (875/000), ca. 50 gram lengte 30cm Cond.:U

Zilveren tabaksdoos
Starting price 220 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoos met ribbelversiering,835/000. Grootkeur. jl: L:1845, MT: J.v Halteren Schoonhoven. ca. 146 gram 12,5x7,5x2cm Cond:G

Kristallen roomkan
Result: 50 EUR

Fraaie geslepen kristallen roomkan voorzien van ruit- en amandelslijpsel op zilveren, 835/000, ronde voet. MT: C.J.Begeer Utrecht ca 1880. ø 63x15 cm

Flacon, emaille
Starting price 140 EUR

Zilveren cloissonné parfumflacon, 925/000. Grote flacon versierd met bloemen en emaille geplaatst op een zilveren voet met getorste rand. Het emaille aan de dop is wat beschadigd. 4x7x15 cm ca. 165 gr...