This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 3, 2015 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren lepelvaas
Starting price 600 EUR

Bijzondere 18e eeuwse zilveren ajourgezaagde Louis Quinze lepelvaas versierd met Floraal graveerwerk, op vierkante voet. Mr F. Seitmaler-Augsburg 1771. voorzien van zes 18e eeuwse lepeltje met spitse ...

Gestyleerde zilv. vaas
Starting price 80 EUR

Strakke zilveren, 830/000, gestyleerde vaas met getrapte voet. ca 249 gr. ø voet 9,5 cm. Hoogte 19.5 cm. Klein deukje bij de voet.

Zilveren visschep
Starting price 220 EUR

Antieke zilveren visschep, 835/000. Fraai ajourgezaagde en gegraveerde visschep met ivoren heft. MT: A.H. der Kinderen, 's Hertogenbosch, exportkeur. jl: D 1863 ca. 27x7.5cm Cond. G

Zilveren mand
Starting price 525 EUR

Schuitvormige Engelse sterling zilveren hengselmand op voet ajourgezaagd 925/000, Harrods London S.W. MT:RB. ca. 660gram 30x20x11 cm. Cond.:U

Collier met kruis
Result: 120 EUR

Collier met fraai versierd groot kruis. Een collier van granaat en groene kwarts met daaraan een groot zilveren 925/000 kruis prachtig versierd met jade, synt. robijn en zirconia's. Aan de bovenzijde...

2 Colliers
Starting price 50 EUR

Twee lange colliers met diverse soorten edelstenen. Met onder andere koraal, agaat, turkoois en malachiet. Lengte 70 cm. Eén collier is voorzien van een goud op zilveren sluiting.

Hanger
Result: 90 EUR

Collier en hanger, zilver 835/000, zwanen met diverse kleurstenen. Fijn gourmetcollier met hanger in de vorm van dubbele zwanen, versierd met rode, blauwe en witte stenen. 26x38 mm. Lengte collier 42...

Chatelaine zilver
Result: 70 EUR

Zilveren chatelaine, 835/000, met 2 stempels, bevestigd aan een jasseroncollier. Schoonhoven rond 1850. ca 42.2 gr

Tasbeugel, donker
Starting price 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse zilveren, 835/000, tasbeugel met voorstelling van vrouwfiguren tussen florale versieringen. Voorzien van fraaie tas gemaakt van kralen, MT: A. Molenberg Groningen, JL: J 1919, 15x24cm...

2 Zilveren broches
Starting price 50 EUR

Twee zilveren broches, 835/000 met bloemmotieven. Een broche met bloemen en een broche met florale bewerking en stenen. Totaal ca. 10.1 gr. 46x17 mm en 70x25 mm.

Oorringen zilver
Starting price 40 EUR

Grote zilveren 925/000 oorringen met bewerking. ø 3 mm, 9 mm. Grootte 48 mm. 11.3 gr

Streekgesp, zilver
Starting price 125 EUR

Bijzondere zilveren streekgesp. Met filigrain bewerking en turkoois in het midden gezet in een filigrain bloem. 78x64 mm. ca. 77.8 gr.

Ring zilver bloem
Starting price 25 EUR

Ring zilver 925/000 met zirconia's. Ring met in het midden een bloemvorm, ø 12 mm, met daarin een witte ovale zirconia en een rand van roze zirconia's. ø 52 ca. 4.0 gr. De ring is gerhodineerd. Nieuw

2 Colliers
Starting price 50 EUR

Twee colliers met edelstenen en goud op zilveren sluitingen. Een collier met amethist en kwartskralen en een collier met grijze parels en benen hoofdjes. Lengte 44 cm

2 Colliers
Starting price 40 EUR

Twee colliers met parels en rozenkwarts. Een langsnoer met langwerpige parels en rozenkwarts en een kort snoer met grijze en witte parels. Lengte 40-80 cm

Kralen ketting
Starting price 75 EUR

Kralencollier groene kralen, ø 14 mm. Lengte 64 cm.Geknoopt ca 178 gr.

Hanger camee
Result: 25 EUR

Collier met hanger, witmetaal, met camee. Grof rond Venetiaans collier, ø 4 mm, met grote ovale hanger met in het midden een camee. De rand om de camee is versierd met diverse stenen. ø 58x64 mm. Len...

2 Flacons met zilver
Result: 35 EUR

Twee kristallen flacons, een grote kristallen parfumflacon met bewerkte onderzijde met zilveren dop, 800/000, duits fraai glad model, iets gedeukt, 9x5.5x12 cm, vermoedelijk Stuttgart en een kristalle...

Zilveren snuifdoosje
Starting price 190 EUR

Zilveren snuifdoosje, 835/000. Heupvormig snuifdoosje met ribbeldecor en fraai scherp gegraveerd deksel. MT: Bastiaan Meijer, Schoonhoven jl: X 1857 ca. 44 gr. 8x4.5x1.5cm. Cond G

Bijbel, gouden slot
Starting price 225 EUR

Antiek uit 1861 daterend psalmen en gezangboekje, uitgevoerd in blauw velours met Hollands gouden slot 585/000. 9x15x4,5cm Cond:G

Bijbel, gouden slot
Starting price 300 EUR

Antiek uit 1870 daterende bijbel uitgevoerd in bruin verlours met Hollands gouden bijbelslot, 585/000. 10x15,5x5 cm. Cond.:G

Zilveren kruis
Starting price 125 EUR

Collier en kruis zilver 925/000 met turkoois. Groot kruis bestaande uit 6 ovaal cabouchon geslepen turkooisen met zilveren bollen aan elkaar bevestigd. Het geheel zit aan een gourmetcollier. kruis 50x...

Trommel, verliefd stel
Starting price 525 EUR

Zilveren 835/000 trommel, rond model. De bovenzijde is gedecoreerd met een verliefd paar met banjo. De rand is voorzien van versieringen met putti (verguld aan de binnenzijde). Importeursteken: Cornel...

2 Casettes, zilveren bestek
Result: 60 EUR

Viscouvert in cassettes met zilveren heft, bestaande uit 11 vorken en 12 vismessen met zilveren heft, 800/000, met fraaie Jugendstil bewerking. 17 cm.