Grote antieke notenhouten regelateur ca. 1890, gemerkt J. Dowell en Co Marypoit + Wigton (kroon mist) 96cm. Cond.: G
Jef van Campen (1934 - ), 3x auqarel op papier, landschap en 2x dorpsgezicht ca. 31x24cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met granaat. Ring met grote gefacetteerde ovale granaat, 20x10 mm, gezet in een fraai versierde GG zetrand. ø 54 ca 6.0 gr
Leuke kleine wortelnoten console-klok 2e helft 20e eeuw in religieuze stijl met bronzen ornamenturen en eenvoudig uurwerk met opdraai-mechaniek 31x13x6cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Imarie porseleinen kraagvazen met florale decors, 33x12,5 Cond:G
Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G
Oud Duits Rosenthal porseleinen servies, decor Sanssouci 20e eeuw met rozendecor (groen/goud) bestaande uit: 6 kop & schotels, 12 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 gebaksschotels, 1 sauskom, 1 dekselvi...
Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G
Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...
M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G
Franse Sevres 19e eeuwse porseleinen tabaksdoos, handbeschilderd en gesigneerd. In zeer goede staat 11x3x6cm.
Twee Engelse flacons met sterling zilveren doppen en kraag 925/000, 11x9cm. Van de hoogste is het scharnier defect.
Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger, gave feuille en emaille wijzerplaat, gesigneerd Boulet a Verneuil 44x28x16cm. Cond.: G
Antieke Russische Torah pointer (jatje) van cornalein met zilveren monturen, bezet met diverse edelstenen. 17cm Cond:G
Leuke Art Deco pendule ca. 1940 met gefineerde kast en chroom accenten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven 21x34x13cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder schilderijklok ca. 1870 met gelithografeerde achterglas-afbeelding, uurwerk met slagwerk (1 gewicht mist) 25x22x13cm.
Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.
Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G
Grote zilveren broche, 925/000 met diverse stenen. Grote ovale broche, deels verguld, met gekronkelde zilveren bewerking voorzien van diverse stenen. ø 78x65 mm gemerkt Bat-Ari Israël. Ca 48 gr. Teven...
Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.
Ring WG 585/000 met briljant in de vorm van een roos. Ring met aan de bovenzijde een bewerking in de vorm van een roos, bezet met een grotere briljant in het midden en diverse kleinere briljanten geze...
Duitse tafelklok ca. 1880 (waarschijnlijk Kienzle) met geëbonisserde kast en goudkleur in goede originele staat 48cm. Cond.: G
Monogram M.V.H. '91 (verso M.A. Goes van Dirxland), aquarel op papier, bosgezicht met bospad 35x25cm. Cond.: G
Filigrain zilveren, 835/000, commode met 3 uitschuifbare lades, bezet met granaatjes. 5x3x4cm, ca 108 gr. Cond U