This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, April 10, 2015 from 00:00

Completed | Default auction

4x Mahjong spel
Result: 60 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x blikken doos met speelstukken van bamboe (en been?), 1x kartonnen doos met speelstukken van houten en papier bedrukt, 1x houten doos ca. 1930 met speelstukken va...

4x Mahjong spel
Result: 60 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x blikken doos met bamboe stenen, 1x blikken doos met bamboe (en been?) speelstukken en accessoires, 1x kartonnen doos met houten speelstukken, 1x kartonnen doos m...

Groot Mahjong spel
Result: 60 EUR

Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G

6 Delen Lehmann
Result: 60 EUR

Zes delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) o.a.: 1x 5069, 1x 4042, 1x 4021 en 1x 4065, gebruikerssporen en condities tussen Matig en Goed.

3 Delen Lehmann
Result: 60 EUR

Drie delen Lehmann L.G.B. (G-Scale): 1x 4068, 1x 4069 en 1x 4011 (in originele doos), in redelijk tot goede staat.

5 Delen Lehmann
Result: 60 EUR

Vijf delen Lehmann L.G.B. (G-Scale): 1x 2001, 1x 4041, 1x 4043, 1x 4044 (met originele doos) en 1x 4047 (met originele doos). Allen in redelijk tot goede staat.

7 Delen Lehmann
Result: 60 EUR

Zeven delen Lehmann L.G.B. (G-Scale): 2x 5010, 1x 5012 Super, 2x 3530, 2x1030, allen behalve 1x 5010 met originele doos, in redelijk tot goede staat.

Fleischmann speelgoed
Result: 50 EUR

Kavel oud speelgoed met o.a: 1x stoommachine made in West Germany ca. 1950 (beschadigd), 5x Fleischmann wagons, 1x kindernaaimachine USSR, 10-26cm. Cond.: R

3x Speelgoed wals
Result: 50 EUR

Drie oude speelgoed walsen: 1x plastic wals van "Rex", model "Billy Smoke" met afstandsbediening (bespeeld) 25x14x13cm., 1x blikken groene wals met draaibare chaffeur 27x15x13cm. (redelijke staat) en ...

3x Mahjong spel
Result: 50 EUR

Drie oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos met bamboe beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos met bamboe (en been?) speelstukken, 1x blikken doos ca. 1930 met bamboe en benen speelstuk...

Poppenhuis
Result: 50 EUR

Groot blikken poppenhuis omstreeks 1960 met inventaris, made in Japan. 42x66x22 Cond:R\G

4x Mahjong spel
Result: 50 EUR

Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x met stof belijmde doos met speelstukken van bamboe en been belijmd ca. 1930, 1x kartonnen doos met speelstukken van hout en papier belijmd, 1x kartonnen doos met...

Model Stephenson's Rocket
Result: 50 EUR

Leuk schaalmodel van "Stephenson's Rocket", bevestigd op houten voet met rails 22,5x24x9cm.(afmeting model), lichte oxidiatie. Cond.: R-G

Lehmann 2090
Result: 50 EUR

Lehmann L.G.B. 2090 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2075
Result: 50 EUR

Lehmann L.G.B. 2075 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2050
Result: 50 EUR

Lehmann L.G.B. 2045 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

3 Delen Lehmann
Result: 50 EUR

Drie delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) : 2x 4002 en 1x 4040 BP, allen met originele doos in redelijk tot goede staat.

6 Delen Lehmann
Result: 50 EUR

Zes delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) : 2x 4061 (met originele doos), 1x 4001, 1x 4003, 1x4011 en 1x 4066. Condities van matig tot goed (enkele delen missen).

Mahjong spel
Result: 45 EUR

Chinees Mahjongg spel 2e helft 20e eeuw in houten met leder beklede kist. Bevat bamboe met benen speelstukken 9,5x23x14cm. Cond.: G

3x Mahjong spel
Result: 40 EUR

Drie oude Chinese Mahjongg spelen: 1x houten stenen en zwarte doos ca. 1900, 1x in houten met stof beklede kist ca. 1930, speelstukken van bamboe en been, 1x kartonnen met stof beklede doos ca. 1930 e...

Lehmann 2040
Result: 40 EUR

Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.

3x Mahjongg spel
Result: 30 EUR

Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, been en hout 14x21x8cm., 16x28x11cm. en 17x23x5cm. Cond.: R-G

Mamod SE2 stoommachine
Result: 30 EUR

Mamod SE2 stoommachine in redelijk tot goede staat 20x17,5x14cm.

Kinder naaimachine
Result: 30 EUR

Antieke blikken kinder speelgoed naaimachine met sprookjes lithografie ca. 1900 in goede staat 22x23x12cm.