Oud rood-blauw-zwart pezisch kleed 20e eeuw( franjes beschadigd) 150x102cm Cond:R-G
Oud/antiek Perzisch kleed, kanten beschadigd en gerepareerd 200x146cm. Cond.: M
Drie oude Perzische kleden: 1x roodtinten 153x90cm., 1x bruintinten 125x220cm. en 1x loper 140x42cm. Cond.: R
Antiek Perzisch kleed in de tinten briquerood-blauw 162x115cm. Cond.: R-G
Klein antiek Perzisch kleed (rand iets rafelig) 90x54cm. Cond.: R-G
Zeer groot oud Perzisch fijngeknoopt kleed met florale decors in aardetinten 400x300cm. Cond.: G
Groot oud perzisch kleed 20e eeuw, rood-blauw, 198x292 Cond:G
Oud perzisch handgeknoopt tapijt 20e eeuw(slijtplekken) 214x142 Cond:R
Antiek fijngeknoopt Perzisch tapijt (beschadigd) 190x132 Cond:M
Zeer groot apart antiek Perzisch handgeknoopt tapijt (versleten en beschadigd) 340x450 Cond: Matig\Slecht
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, blauw\rood (hoek beschadigd) 204x125 Cond: R
Oud apart Perzisch handgeknoopt kleed, meerkleurig.180x105 Cond:R
Klein Perzisch handgeknoopt tapijt, paars-blauw-rood. 131x75 Cond:G
Zeer groot antiek fijn geknoopt tapijt(versleten) 461x324 Cond: slecht
Bronzen figuur met ivoren buste ca. 1900, gesigneerd F. Lugerth (Ferdinand 1885 - 1915), met marmeren voet H: 24cm. Cond.: G
Zeer groot oud Terracotta beeld, gesigneerd Goldschneider 20e eeuw. Voorstelling van 2 putti met hond, bronskleurig gepatineerd 94x50x45cm. Cond.: G