Kersenhouten 19e eeuwse Louis Philippe stoel met lage zitting in goede originele staat 107x44x41cm.
Oude Oosterse (plated?) tafel ca. 1930 - 1950 met decor van mestkevers en slangen in goede originele staat 64xø52cm.
Antieke eikenhouten bureaustoel omstreeks 1920 in zeer goede staat. 75x55x55 Cond:ZG
Groot 19e eeuws mahoniehout fineer op eiken trumeau met lade. Consoles met klauwpoten (origineel zonder spiegel). In goede originele staat 97x108x49cm.
Antieke Hollandse mahoniehouten Biedermeier commode omstreeks 1870(penantkast, krimpnaad zijkant) 95x95x55 Cond:R
Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63
Mooie 19e eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel in zeer goede staat met mooie patina 87x64x54cm.
Eikenhouten gestoken kapstok met 5 originele koperen haken en leeuwenkoppen ca. 1880, 34x120x14cm. Cond.: G
Eikenhouten spinnekoptafeltje met eikenhouten rietgebiesde stoel ca. 1920 in goede staat 70x60x60cm. en 89x40x40cm.
Drie oude/antieke houten objecten: 1x Jugendstil wand-hoekconsole met zweepslag floraal decor (compositie metaal), 1x kerfsnede voetbank van notenhout ca. 1900 en 1x Chinese hocker ca. 1900 (marmer op...
Oud handbeschilderd hemelbed naar oud voorbeeld (Hongarije) 20e eeuw Cond:G 203x175x99
19e eeuwse geeboniseerde Louis Philippe hoeketagere, in originele staat.85x30x30 Cond:G
Duitse notenhouten Louis PHilippe bank ca. 1870 in goede staat (stoffering versleten) 170x110x80
Hollandse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast, met binnenplanken en lades.(lichte fineerschade) 190x140x45 Cond:G
Teakhouten hoekvitrinekast, 2e helft 20e eeuw met 2 lades.Cond:G 182x70x50cm
Duits mahoniefineer Louis Philipp buffet ca. 1870 met opstand (2-delig) en spiegels in goede originele staat 200x130x60cm.
Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R
Mahoniehouten Louis Philippe speeltafel ca. 1870 met groen velours in goede staat 75x83x83cm.
Hollandse notenhouten Neo Barok 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 66x77x40cm. Cond.: R
Duitse notenhouten Grunderzeit 1-deurs vitrinekast ca. 1880 met schappen in goede staat 119x38x72cm.
Antieke Duitse Grunderzeit eethoek met uittrektafel omstreeks 1880 van mahoniehout (gebruikerssporen) Cond;R\G 350x86x78
Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. Cond:G
Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok spinde, staande op sleevoeten, nieuw slot (aanpassingen) Cond:G 120x171x46,5
Zware eikenhouten ovale baluster tafel in barokstijl, poten onderling verbonden, langwerpig en ovaalvormig 20e eeuw, stijlmeubel. 78x106x247 Cond:G