This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, April 10, 2015 from 00:00

Completed | Default auction

Stoeltje
Starting price 40 EUR

Kersenhouten 19e eeuwse Louis Philippe stoel met lage zitting in goede originele staat 107x44x41cm.

Oosterse plated tafel
Result: 100 EUR

Oude Oosterse (plated?) tafel ca. 1930 - 1950 met decor van mestkevers en slangen in goede originele staat 64xø52cm.

Bureaustoel
Result: 80 EUR

Antieke eikenhouten bureaustoel omstreeks 1920 in zeer goede staat. 75x55x55 Cond:ZG

Mahonie trumeau
Result: 175 EUR

Groot 19e eeuws mahoniehout fineer op eiken trumeau met lade. Consoles met klauwpoten (origineel zonder spiegel). In goede originele staat 97x108x49cm.

Biedermeier commode
Starting price 140 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Biedermeier commode omstreeks 1870(penantkast, krimpnaad zijkant) 95x95x55 Cond:R

Groene kist
Starting price 70 EUR

Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63

Engelse Windsorstoel
Result: 70 EUR

Mooie 19e eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel in zeer goede staat met mooie patina 87x64x54cm.

Kapstok
Result: 60 EUR

Eikenhouten gestoken kapstok met 5 originele koperen haken en leeuwenkoppen ca. 1880, 34x120x14cm. Cond.: G

Spinnetafeltje + stoeltje
Result: 50 EUR

Eikenhouten spinnekoptafeltje met eikenhouten rietgebiesde stoel ca. 1920 in goede staat 70x60x60cm. en 89x40x40cm.

Voetenbankje
Starting price 40 EUR

Drie oude/antieke houten objecten: 1x Jugendstil wand-hoekconsole met zweepslag floraal decor (compositie metaal), 1x kerfsnede voetbank van notenhout ca. 1900 en 1x Chinese hocker ca. 1900 (marmer op...

Barokstijl hemelbed
Starting price 200 EUR

Oud handbeschilderd hemelbed naar oud voorbeeld (Hongarije) 20e eeuw Cond:G 203x175x99

Zwarte hoek-etagere
Starting price 60 EUR

19e eeuwse geeboniseerde Louis Philippe hoeketagere, in originele staat.85x30x30 Cond:G

Louis Philippe bank
Starting price 150 EUR

Duitse notenhouten Louis PHilippe bank ca. 1870 in goede staat (stoffering versleten) 170x110x80

Biedermeier kast
Starting price 150 EUR

Hollandse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast, met binnenplanken en lades.(lichte fineerschade) 190x140x45 Cond:G

Hoekkast
Result: 110 EUR

Teakhouten hoekvitrinekast, 2e helft 20e eeuw met 2 lades.Cond:G 182x70x50cm

Louis Philippe buffet
Starting price 150 EUR

Duits mahoniefineer Louis Philipp buffet ca. 1870 met opstand (2-delig) en spiegels in goede originele staat 200x130x60cm.

Hutkoffer
Starting price 50 EUR

Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R

Mahonie speeltafel
Result: 100 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe speeltafel ca. 1870 met groen velours in goede staat 75x83x83cm.

Buikcommode 3-laden
Result: 50 EUR

Hollandse notenhouten Neo Barok 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 66x77x40cm. Cond.: R

1-Deurs vitrine
Result: 125 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit 1-deurs vitrinekast ca. 1880 met schappen in goede staat 119x38x72cm.

Uittrektafel + 6 stoelen
Result: 300 EUR

Antieke Duitse Grunderzeit eethoek met uittrektafel omstreeks 1880 van mahoniehout (gebruikerssporen) Cond;R\G 350x86x78

Halve maan tafel
Starting price 100 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. Cond:G

Duitse barok spinde
Result: 260 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok spinde, staande op sleevoeten, nieuw slot (aanpassingen) Cond:G 120x171x46,5

Eiken baluster tafel
Result: 300 EUR

Zware eikenhouten ovale baluster tafel in barokstijl, poten onderling verbonden, langwerpig en ovaalvormig 20e eeuw, stijlmeubel. 78x106x247 Cond:G