Fischer - Une ca. 1980 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met Fachwerk boerderij 72x81cm. Cond.: G
J. Kuiper ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur met schouw 50x60cm. Cond.: G
Folke Nenell 1967 (Zweedse School), olieverf op paneel, winters landschap 43x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, havengezicht Amsterdam bij de St. Nicolaas kerk, olieverf op linnen (restauratie lucht) 40x60cm. Cond:R\G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (Duitse School?), olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren 23x20cm. Cond.: G
Paulsen, olieverf op linnen, Noord-Duits riviergezicht met boten en molen 100x70cm. Cond.: G
Harry Kampf (Zweedse School), gouache op papier, stadsgezicht met haven 47x29cm. Cond.: G
Velberge, 2e helft 20e eeuw, spelende kinderen op het strand, olieverf op paneel, 24x18 cm Cond:G
Russische School (onduidelijk gesigneerd, Russische modernist Avantgarde), aquarel op papier, kubistische voorstelling 29x23cm. Cond.: G
Rehfeldt? ca. 1980 (Zweedse School), olieverf op linnen, havengezicht 30x43cm. Cond.: G
3 etsen Jan Poortenaar (Amsterdam 1886-1958 Naarden) een boerderij met trapgevel, stadsgezicht bij nacht, en een blik op de kerk. 12-62cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1950 (Zweedse School), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 18x13cm. Cond.: G
J. Bannink, olieverf op linnen, Twentse watermolen 55x73cm. Cond.: G
J. Damstra, olieverf op linnen, eendenfamilie aan de waterkant 41x30cm. Cond.: G
Arend van de Pol (1886-1956 Utrecht) landschap met herder en zijn schapen, olieverf op linnen 38x49. Cond:M
Frans Baayens (1896-1970 Enschede) Buurser meertje(twee plakkers) Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met kasteel in de mist en wandelaar met hond 76x51cm. Cond.: G
Bert Aalders (Almelo), olieverf op linnen, Twents landschap met koeien 50x40cm. Cond.: G
Willem de Wijn (Amsterdam 1902 - ), olieverf op linnen, stilleven met distel 50x60cm. Cond.: G