Neogotisch eikenhouten meubel (Kredenz), 20e eeuw, 210x125x55cm. Cond.: U
Eikenhouten armleunstoel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 101x65x73cm. Cond.: G
Eikenhouten uittrektafel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 140x100x78cm. (230cm uitgetrokken). Cond.: U
4 Eikenhouten eetkamerstoelen Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 100x64x53cm. Cond.: G
Ovale tafel met 4 stoelen, Biedermeier ca. 1860. Tafel op 4-spant (92xø125), stoelen voorzien van snijwerk met blomendecor.
Notenhouten ronde salontafel met 4 laden, blad met leer ingelegd, Engelse Sheraton stijl. Tafel op 4-spant poot met messing schoentjes gedecoreerd, ø107cm.x 52cm hoog
Antieke mahoniehouten Biedermeier salontafel (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 53xø95cm, Cond.: G
Miniatuur linnenkastje met originele beschildering, begin 20e eeuw, 61x44x18cm. Cond.: G
Engels antiek mahoniehouten dressoir met schuifdeuren (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 150x92x52cm. Cond.: G
Moderne oorfauteuil met geruite stof en houten pootjes, 97x80x90cm. Cond.: G
Gietijzeren Jugendstil tafeltje. koud-beschilderd, bijzonder mooi. 70xØ35cm.
Massief iepenhouten dressoir, Laden en deurtje met beschildering.