Duitse Schwarzwalder, klok 19e eeuws, deurtjes ontbreken, 34x24x12cm. Cond.: R
Schwarzwalder koekoeksklok, 8-daags uurwerk, 39x28x18cm. Cond.: U
2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G
Junghans pendule eikengefineerd (Westminsterslag), 30-er jaren, in goede staat, Cond.: G
Zaanse klok (Warmink) met notenouten kast (slinger mist), 20e eeuw, 51x22x12cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, maandstand en datum, ca. eind 20e eeuw, 135x40cm. Cond.: U
Franse pendule eind 19e eeuw, wit alabast met brons. gevleugelde amor met hond.gemerkt: Japy Fres & Cie.
Bisquit porseleinen klok ca. 1900. gemerkt. 1 bakscheurtje. 37x26x16cm. Cond.: G
Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72
Frans damesbureau marqueterie ingelegd, notenhout en andere houtsoorten met origineel beslag, moet worden gerestaureerd, 91x55x98cm. Cond.: R