This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

03. Aprilveiling 2010

Auction on Friday, April 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Schwarzwalder klok
Result: 50 EUR

Duitse Schwarzwalder, klok 19e eeuws, deurtjes ontbreken, 34x24x12cm. Cond.: R

Friese staartklok, maand + datum
Result: 450 EUR

Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding, eikenhouten kast, 130x36x22cm. Cond.: G

Schwarzwalder koekoeks klok
Result: 50 EUR

Schwarzwalder koekoeksklok, 8-daags uurwerk, 39x28x18cm. Cond.: U

2 Schwarzwalders
No reserve price

2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G

2 Koekoeksklokken
No reserve price

2 Koekoeksklokken (Schwarzwald), 1x driegewichter met speeldoos (rugwand mist), 36x31x21cm. Cond.: G, 1x twee-gewichter (rugwand mist), 40x32x20cm. Cond.: G

Pendule 30-er jaren
Result: 30 EUR

Junghans pendule eikengefineerd (Westminsterslag), 30-er jaren, in goede staat, Cond.: G

Warmink klok
No reserve price

Zaanse klok (Warmink) met notenouten kast (slinger mist), 20e eeuw, 51x22x12cm. Cond.: G

Staande klok
No reserve price

Notenhouten staande klok, 3 gewichten, ca. 1970, klok verkeerd in een goede staat, 198x46x26cm.

2 Klokken
Result: 30 EUR

1 x Porseleinen jaarloper met stolp van het merk Hermle (loopt op batterij). 1x Kienzle wereldtijdklok van messing (werkt op batterij), met origineel boekje.

Zaans klokje
Result: 21 EUR

Klein eikenhouten Zaans klokje met peervormige gewichten ca. 1970, 50x23x14cm. Cond.: G

Friesche staartklok
Result: 140 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, maandstand en datum, ca. eind 20e eeuw, 135x40cm. Cond.: U

Aardewerken pendule
Starting price 90 EUR

Pendule aardewerk ca. 1915, dame in landschap, H.:34cm.

Zweedse cartelklok
Starting price 140 EUR

Zweedse cartelklok ca. 1950. Goudkleurige kast met ivoorkleurige wijzerplaat. L.:48cm.

Franse pendule
Starting price 550 EUR

Franse pendule eind 19e eeuw, wit alabast met brons. gevleugelde amor met hond.gemerkt: Japy Fres & Cie.

Grote regelateurklok
Result: 100 EUR

Grote regelateurklok met notenhouten kast.

Friese staartklok
Result: 240 EUR

Antieke Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast. Deels vernieuwd. 140x40x20cm.

Klok bisquit porselein
No reserve price

Bisquit porseleinen klok ca. 1900. gemerkt. 1 bakscheurtje. 37x26x16cm. Cond.: G

2 Klokjes en een speeldoosje
Result: 90 EUR

2 Klokjes en een speeldoosje. 1x reiswekker Kienzle(defect) 13x6x7,5cm. 1x bureauklokje 30-er jaren Frankrijk. 9xØ8cm. 1x speeldoosje Duits. 6xØ7cm.

Kortstaart klok Amsterdams model
Starting price 2.000 EUR

Kortstaart klok Amsterdams model ca. 1900. Wortelnoten kast, dubbelgebogen kap met zaagwerk. Handbeschilderde wijzerplaat, originele slinger en gewichten

Staande klok
Starting price 1.500 EUR

Engels staand horloge ca. 1820. Gesig. Ph. Lawson Kinshow. Uurwerk gereinigd. Kast van eikenhout met mahonie inlegwerk.

Chesterfield voetenbank
Starting price 120 EUR

Chesterfield voetenbank met rundleer en mahoniehout, in nieuwstaat, 67x41x44cm. Cond.: U

Kussenkast 17e eeuw.
Result: 1.000 EUR

Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72

Antiek teakhouten kistje
Starting price 30 EUR

Antiek teakhouten kistje met messing banden en nagels afgezet, ca. 1900, slot en 1 handgreep ontbreken, 60x28x31cm.

Ingelegd bureau met opstand
Result: 300 EUR

Frans damesbureau marqueterie ingelegd, notenhout en andere houtsoorten met origineel beslag, moet worden gerestaureerd, 91x55x98cm. Cond.: R