Hand ingekleurde gravure uit ca. 1895, "Condors", 17x23cm. Cond.: G
Hand ingekleurde gravure op papier uit ca. 1895, "Eagle Owls", 15x19cm. Cond.: G
Ond. gesig. aquarel, terras met parasol 22x32cm. Cond.: G
S. Coleman(1916-1995 Ierland), olieverf op linnen, landschap Ierland. 60x80cm. Cond.: U
Gesigneerd Pierre Bonnard, druk op papier, "Daphnis et Chloe", 18x24cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, sneeuwlandschap Twente, 40x50cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier voorstellende gemeentehuis van Wernigerode, 19x27cm.
P. Putzhofen - Hambuchen (1869 - 1939 Dusseldorf), berglandschap met boerin en koe, 50x70cm. Cond.: U
Raadsveld 84, 216/225, litho op papier, panda, 45x64cm. Cond.: U
Gesigneerd A. Calame, olieverf op linnen, berglandschap, 50x70cm. Cond.: R
Fernand Leger, litho op papier, 23/100, abstracte compositie, 26x36cm. Cond.: U
Gesig. v.d. Linden, olieverf op linnen, vaas met orchideen. 24x30cm. Cond.: G
Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op paneel, muziekmakende clowns, 18x24cm. Cond.: U
Blauwe P.A. Scheen Lexicon met fotoafbeeldingen van schilderijen. Cond.: G
Charles Monstin, kleurets op papier, Place du Vertie Parijs 225/500, 31x23cm. Cond.: U
Bert Henri Bolink (1876-1950 Enschede), olieverf op linnen, boerin met kippen. 55x44cm. Cond.: G
Gesig. W.J. v/d Brijnen, olieverf op linnen, voorstellende stilleven met Heilig Kruis, 40x50cm., Cond.:G
Gesig. Duseppa?, olieverf op linnen, Italie waarschijnlijk Venetie. 35x24,5cm. Cond.: G