This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

23. Januariveiling 2015

Auction on Friday, January 9, 2015 from 01:00

Completed | Default auction

Ovale tafel, Empire
Starting price 150 EUR

Antieke empire stijl tafel 2e helft 19e eeuw met vergulde bronzen leeuwenpoten, ovaalvormig ca. 1870 in goede staat 73x78x110cm.

Gestoken Hollandse stoel
Result: 40 EUR

Hollandse eikenhouten stoel ca. 1880 in renaissance stijl met getorste poten, ranken en fabelwezen. Velours stoffering beschadigd 125x48x50cm. Cond.: G

Ovale spiegel
Result: 15 EUR

Facetgeslepen spiegel ca. 1900 met bewerkte omlijsting 80x50cm. Cond.: G

Eiken armleunstoel
Result: 20 EUR

Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is licht versleten 130x80x66cm. Cond.: R-G

Eiken armleunstoel
Result: 30 EUR

Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is versleten 130x65x65cm. Cond.: R-G

Armleunstoel
Result: 25 EUR

Oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw , recentelijk goed gestoffeerd 115x73x63cm. Cond.: G

Spiegel met lampen
Starting price 40 EUR

Oude Jugendstil houtgestoken wandspiegel met twee lampen ca. 1910. Originele beschildering en in goede staat 81x61x19cm.

Engelse vitrine
Starting price 60 EUR

Oude Engelse vitrine opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw (enkele stootplekken) 193x38x80cm. Cond.: G

4 Mechelse stoelen
Result: 40 EUR

Vier Duitse eikenhouten Grunderzeit stoelen ca. 1880 in originele staat 95x36x54cm. Cond.: R-G

Eiken dekenkist
Result: 75 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse dekenkist Duitsland met antiek "schnappschloss" en sleutel (deksel van latere datum). In goede gerestaureerde staat 71x123x61cm. Cond.: G

Barok klapcommode
Result: 140 EUR

Wortelnoten 19e eeuwse barok commode met klapbuffet, 2 lades en opklapbaar blad met 2 schappen. Origineel beslag en klauwpoten 80x76x45cm. Cond.: R-G

Dienblad tafel
Starting price 180 EUR

Prachtige bijzettafel ca. 1900 met twee afneembare Chinese lakwerk tablets, prachtig gesneden met takstructuur. Tablets ingelegd met diverse houtsoorten. Beschilderd met vogels en bloesemtakken 85x70x...

Chinese hocker
Result: 120 EUR

Chinese handgestoken hocker met marmeren blad ca. 1900 (scheur). Rijk gestoken en geheel staand op klauwpoten 46x39x39cm. Cond.: G

Plantentafel
Result: 130 EUR

Plantentafel 1e helft 20e eeuw van notenhout met bronzen beslag en onyx blad in goede staat 80x30x30cm.

Zuil
Starting price 100 EUR

Eikenhouten met leder bekleden Jugendstil piedestal ca. 1900 met rondom florale decor in goede staat 76x28x28cm.

Secretaire
Result: 35 EUR

Oude secretaire van mahoniehout (stijlmeubel) met lades, vakverdeling en schrijfklep in zeer goede staat 90x90x35cm.

Kersen klaptafel
Result: 180 EUR

Mahoniehouten met kersen 19e eeuwse klaptafel met lades, 2 klapbladen en uitschuifbare spiegel. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 80x42x84cm.

Engelse secretaire
Starting price 100 EUR

Engelse eikenhouten secretaire ca. 1930 in zeer goede staat 104x75x42cm.

Engelse kist
Starting price 150 EUR

Engelse eikenhouten kist (zonder slot) 17e-18e eeuw in goede staat 67x102x40cm.

Mahonie commode
Starting price 180 EUR

Duitse Grunderzeit mahoniefineer 3-laden commode ca. 1880 in zeer goede staat 80x98x54cm.

Pianokruk
Starting price 100 EUR

Duitse notenhouten pianokruk ca. 1880 Grunderzeit met goede velours stoffering en in zeer goede staat 60xø32cm.

Naaitafeltje
Starting price 180 EUR

Prachtige antieke notenhouten Jugendstil naaitafel in zeer goede staat. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 80x50x42cm.

Voetenbankje kersen
Starting price 120 EUR

Nieuwe Duitse kersenhouten Biedermeier stijl voetenbank met Biedermeier stoffering in goede staat 36x61x34cm.

Noten zuil, brons beslag
Starting price 180 EUR

Prachtige wortelnoten met bronzen zuil in Dresdner barok stijl eind 20e eeuw (piedestal) in zeer goede staat 30x31cm. Cond.: G