Antieke empire stijl tafel 2e helft 19e eeuw met vergulde bronzen leeuwenpoten, ovaalvormig ca. 1870 in goede staat 73x78x110cm.
Hollandse eikenhouten stoel ca. 1880 in renaissance stijl met getorste poten, ranken en fabelwezen. Velours stoffering beschadigd 125x48x50cm. Cond.: G
Facetgeslepen spiegel ca. 1900 met bewerkte omlijsting 80x50cm. Cond.: G
Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is licht versleten 130x80x66cm. Cond.: R-G
Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is versleten 130x65x65cm. Cond.: R-G
Oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw , recentelijk goed gestoffeerd 115x73x63cm. Cond.: G
Oude Jugendstil houtgestoken wandspiegel met twee lampen ca. 1910. Originele beschildering en in goede staat 81x61x19cm.
Oude Engelse vitrine opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw (enkele stootplekken) 193x38x80cm. Cond.: G
Vier Duitse eikenhouten Grunderzeit stoelen ca. 1880 in originele staat 95x36x54cm. Cond.: R-G
Eikenhouten 18e eeuwse dekenkist Duitsland met antiek "schnappschloss" en sleutel (deksel van latere datum). In goede gerestaureerde staat 71x123x61cm. Cond.: G
Wortelnoten 19e eeuwse barok commode met klapbuffet, 2 lades en opklapbaar blad met 2 schappen. Origineel beslag en klauwpoten 80x76x45cm. Cond.: R-G
Prachtige bijzettafel ca. 1900 met twee afneembare Chinese lakwerk tablets, prachtig gesneden met takstructuur. Tablets ingelegd met diverse houtsoorten. Beschilderd met vogels en bloesemtakken 85x70x...
Chinese handgestoken hocker met marmeren blad ca. 1900 (scheur). Rijk gestoken en geheel staand op klauwpoten 46x39x39cm. Cond.: G
Plantentafel 1e helft 20e eeuw van notenhout met bronzen beslag en onyx blad in goede staat 80x30x30cm.
Eikenhouten met leder bekleden Jugendstil piedestal ca. 1900 met rondom florale decor in goede staat 76x28x28cm.
Oude secretaire van mahoniehout (stijlmeubel) met lades, vakverdeling en schrijfklep in zeer goede staat 90x90x35cm.
Mahoniehouten met kersen 19e eeuwse klaptafel met lades, 2 klapbladen en uitschuifbare spiegel. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 80x42x84cm.
Engelse eikenhouten secretaire ca. 1930 in zeer goede staat 104x75x42cm.
Engelse eikenhouten kist (zonder slot) 17e-18e eeuw in goede staat 67x102x40cm.
Duitse Grunderzeit mahoniefineer 3-laden commode ca. 1880 in zeer goede staat 80x98x54cm.
Duitse notenhouten pianokruk ca. 1880 Grunderzeit met goede velours stoffering en in zeer goede staat 60xø32cm.
Prachtige antieke notenhouten Jugendstil naaitafel in zeer goede staat. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 80x50x42cm.
Nieuwe Duitse kersenhouten Biedermeier stijl voetenbank met Biedermeier stoffering in goede staat 36x61x34cm.
Prachtige wortelnoten met bronzen zuil in Dresdner barok stijl eind 20e eeuw (piedestal) in zeer goede staat 30x31cm. Cond.: G