This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

23. Januariveiling 2015

Auction on Friday, January 9, 2015 from 01:00

Completed | Default auction

Vertico
Starting price 200 EUR

Prachtige Duitse notenhouten fineer Grunderzeit vertico ca. 1880 in zeer goede staat met origineel beslag en sloten 135x97x44cm. Cond.: G

Mahonie bijzettafel
Starting price 30 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G

Moderne ladenkast
Result: 22,5 EUR

Moderne ladenkast 2e helft 20e eeuw in goede staat 111x53x47cm.

Spiegel
Result: 30 EUR

Decoratieve klassieke spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen en in goede staat 66x92cm.

Servieswagen, WN blad
Starting price 200 EUR

Prachtige notenhouten met wortelnoten servieswagen in uitstekende staat met aan beide zijden 3 deurtjes 20e eeuw 92x98x50cm. Cond.: G

Antieke geslepen spiegel
Starting price 80 EUR

Antieke geslepen spiegel ca. 1920 met floraal geslepen decors en geschulpte randen (lichte oxidatie) 82x66cm. Cond.: G

Grenen kuifkast
Result: 85 EUR

Hollandse grenenhouten kuifkast (linnenkast) ca. 1870 in goede staat 230x140x47cm.

2 Stoelen
Result: 130 EUR

Twee stijlvolle klassieke armleunstoelen 2e helft 20e eeuw met zijde stoffering in goede staat, 101x82x75cm. en 99x68x67cm.

Hangkastje
Starting price 25 EUR

Eikenhouten Jugendstil hangkastje met geslepen glas ca. 1910 in goede staat 47x37x17cm.

1-Deurs kast, Oostenrijk
Result: 200 EUR

Oostenrijkse 1-deurs kast ca. 1870, notenfineer op vuren. In goede originele staat met twee toogpanelen (wortelnoten) 197x98x48cm. Cond.: G

Kast
Result: 140 EUR

Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G

Antieke schouw
Result: 160 EUR

Antieke eikenhouten schouw ca. 1880 in goede staat 130x170x32cm.

Kast
Result: 210 EUR

Antieke eikenhouten Duitse grunderzeit kast ( met 2 schappen) met 2 lades. In goede staat. 210 x 165 x 66cm.

Bewerkte wandtafel
Result: 250 EUR

Oude houtgestoken bewerkte wand-consoletafel met beschildering 2e helft 20e eeuw 97x102x27cm. Cond.: G

Biedermeier kast
Result: 275 EUR

Hollandse Biedermeier 19e eeuwse 2-deurs kast van mahoniehout met lades en schappen (uitneembaar), lichte beschadigingen 200x123x46cm. Cond.: G

Mahonie kast
Result: 100 EUR

Mahonie kast 19e eeuw, uitneembaar, met schappen en twee lades 200x150x55cm. In goede staat

Mahonie klaptafel
Starting price 20 EUR

Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engeland. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R

Vervallen uit veiling
No reserve price

Vervallen uit veiling

Secretaire
Result: 50 EUR

Aparte mahoniehout fineer secretaire ca. 1920 met intarsia, 2 lades en taps toelopende poten (Duitsland) 123x122x36cm. Cond.: G

Barokvitrine met opzet
Result: 75 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine opzet 2e helft 20e eeuw (2-delig) met glas in de zijkanten. Stijlmeubel in barokstijl met bronzen beslag in zeer goede staat 190x87x50cm.

Hangvitrine
Result: 30 EUR

Oude mahoniehouten hangvitrine (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in barokstijl 67x65x18cm. Cond.: G

Hollands hangkastje
Result: 60 EUR

Hollands 19e eeuws eikenhouten wandkastje met snijwerk, leeuwekoppen, koperen ringen en schappen 67x21x55cm. Cond.: G

Halve maan tafeltje
Result: 50 EUR

Eikenhouten Louis Seize stijl halve-maan tafeltje met 2 jalouziedeurtjes ca. 1880 in goede originele staat 79x63x31cm.

Tweezits bankje
Starting price 135 EUR

Duits Louis Philip bank ca. 1870 van notenhout en wortelnoten met snijwerk. Geheel in goede originele staat 62x120x58cm.