Prachtige Duitse notenhouten fineer Grunderzeit vertico ca. 1880 in zeer goede staat met origineel beslag en sloten 135x97x44cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G
Decoratieve klassieke spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen en in goede staat 66x92cm.
Prachtige notenhouten met wortelnoten servieswagen in uitstekende staat met aan beide zijden 3 deurtjes 20e eeuw 92x98x50cm. Cond.: G
Twee stijlvolle klassieke armleunstoelen 2e helft 20e eeuw met zijde stoffering in goede staat, 101x82x75cm. en 99x68x67cm.
Oude houtgestoken bewerkte wand-consoletafel met beschildering 2e helft 20e eeuw 97x102x27cm. Cond.: G
Hollandse Biedermeier 19e eeuwse 2-deurs kast van mahoniehout met lades en schappen (uitneembaar), lichte beschadigingen 200x123x46cm. Cond.: G
Mahonie kast 19e eeuw, uitneembaar, met schappen en twee lades 200x150x55cm. In goede staat
Aparte mahoniehout fineer secretaire ca. 1920 met intarsia, 2 lades en taps toelopende poten (Duitsland) 123x122x36cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten vitrine opzet 2e helft 20e eeuw (2-delig) met glas in de zijkanten. Stijlmeubel in barokstijl met bronzen beslag in zeer goede staat 190x87x50cm.
Oude mahoniehouten hangvitrine (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in barokstijl 67x65x18cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuws eikenhouten wandkastje met snijwerk, leeuwekoppen, koperen ringen en schappen 67x21x55cm. Cond.: G