Twee delen Hollands zilver: 1x zilveren suikerschep met florale gravure en deels getorste steel, 835/000, MT: Anthonie en Jacobuc Johannes Driesen, kleinkeur Schoonhoven ca. 1900, H.: 12cm. en 1x room...
Tien Hollands zilveren theelepels met typische Art Nouveau motief, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten (1858-1924), ca. 98gr.
Tracheercouvert (37cm.) en broodmes (31cm.), Nederlandse keuren met zilveren heften. Trancheercouvert is met de hand gegraveerd 835/000 Cond.: G
Twee delen zilver: 1x zilveren theezeef met Hollandse afbeelding 835/000, MT: Zaandlandse zilverensmederij Amsterdan, jaarletter X: 1957, 13x7cm. en 1x ovaal zilveren asbak met florale rand en engelen...
Zilveren baar 999/000 (100 gram) en 3 zilveren lepeltjes 800/000 ca. 34gr.
Staafbroche GG 585/000 met Granaat. Langwerpige broche, lengte 42 mm, opengewerkt aan de zijkanten met ingelegde bloemen. In het midden van de broche zit een Granaat gevat in een bewerkte bloemvormige...
Grote peervormige hanger, GG 585/000, met Granaten. Lange hanger, 40 mm, met in het hangeroog 2 granaten en in de grote peervormige hanger een peervormige Granaat met daaromheen 10 ronde Granaten verl...
Hanger GG 585/000 met carneool. Langwerpige hanger met filigrain bewerking en in het midden een ovale Carneool. Tevens is het hangeroog bewerkt met filigrain. Lengte 4 cm. ca 3 gr.
Kruis GG, 585, 23,4x14mm, met op de hoeken 4 kleine briljanten, totaal ca 0.08 crt. ca 1,3 gr.
Ring GG, 585/000, met grote ovale zirkonia. ca 3,0 gr.ø 57. Cond Nieuw.
Medaillon GG 585/000 met een klein steentje. Zeskantig glad medaillon, 16 mm, met in het midden een klein wit steentje. ca 2.0 gr cond R
Double hanger met paarse steen voorzien van camee gravure. Ovale hanger ø 33x15 bevestigd aan ee grijs zwart organsa lint met double sluiting en een extra stukje voor verlenging. Merk Extasia. 45 cm e...
Speld GG 585/000 met robijn. Speld in de vorm van vleugels bol model met in het midden een robijn. lengte ca 31 mm. ca 2.25 gr
Collier en hanger zilver 925/000 met granaat. Fijn jasseroncollier met hanger in de vorm van een sierlijk kruis volledig bezet met granaten. ca 7 gr grootte kruis 29x23 mm lengte 45 cm
Choker double met lichte blauw stenen. Sierlijke choker met zeer fijne bewerking met 3 licht blauwe stenen, middenstuk 15 x 24 mm, bevestigd aan een fijn ankercollier. Lengte 48 cm in vierkant metalen...
Twee zilveren broches, een met bloemen en de andere in de vorm van de eifeltoren met diverse stenen en parels.Totaal ca 10.25 gr Lengte 44 mm en 45 mm
Broche zilver verguld 835/000 met amethist en koraal. Sierlijke ovale broche met florale bewerking met vergulde stukjes en kleine bloedkoralen en in het midden een ovale amethist. Grootte broche 43x36...
Lot zilveren bedels, 925/000. 10 Verschillende zilveren bedels. 8-18 mm ca 16 gr
Dupont dasklem en manchetknopen serie Cohida. Staal vergulde manchetknopen en dasklem met een silhouet van een vrouw van zwart emaille. ø manchetknopen 16 mm, dasklem 51 mm.
Dubbelsnoer met bloedkoraal. Snoeren bestaande uit bloedkoralen in tonnetjesvorm, ø ca 3/4,5mm met een goede kleur. Lengte totaal 155 cm. ca 63.1 gr
Lang collier bloedkoraal met zilveren 835/000 sluiting. Vierkante bewerkte sluiting met een lang snoer bloedkoraal, ø 2x4.5 mm, met los stukje. Licht, wat oranje van kleur. Lengte totaal 140 cm. ca 41...
Double collier met camee hanger. Double soort dubbel jasseroncollier met grote cameehanger, ø 28x33 mm, gemaakt van broche. Lengte 42 cm
Lot diverse sieraden bestaande uit een zilveren 800/000 ronde filigrainbroche, zilveren 835/000 hanger met porseleinbloem, hanger van schuimgoud met gourmetcollier 333/000, zilveren 800/000 staafbroch...
Broche zilver 800/000 met granaten. Granatenbroche in de vorm van een ster met kleine ronde granaten en grotere peervormige granaten. ø 34 mm ca 8.9 gr