This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

2 Vaasjes
Result: 30 EUR

Twee Kantonese vazen ca. 1910 met geisha decors in goede staat 20xø8cm.

Stapeldoos + dekseldoosje
Starting price 40 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein: 1x wierook doos met tekens en geisha in landschap 4x12x7,5cm. en 1x 4-delige stapeldoos (deksel beschadigd) 10,5xø8,5cm. Cond.: G

Kantonese vaas
Starting price 80 EUR

Grote antieke Kantonese vaas met veelkleurig figurendecor ca. 1900 in goede staat 43xø19cm.

3 Schotels, Queng Long
Starting price 100 EUR

Drie diepe Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. 1x gaaf, 1x minimale chip en 1x grotere chip 22,5x22,5cm. Cond.: R-G

3 Imari borden
Result: 240 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese imari borden met decor van goud en tuin in goede staat (geen beschadigingen) ø23cm. Cond.: G

3 Schotels, Queng Long
Result: 95 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. (randschades) 22,3x22,3cm. Cond.: R

2 Chinese figuren
Result: 225 EUR

Twee obsidiaan zwart gebeeldhouwde Chinese figuren ca. 1900 in goede staat 14-14,5cm.

4 Delen Chinees porselein
Starting price 50 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein: 1x Chinees imari schotel ca. 1800 met visser en pagode in decor van landschap, 1x Wanli schotel antiek (2 haarlijnen), 1x 18e eeuws kopje met randschade en 1x 19e ...

2 Spekstenen figuren
Result: 25 EUR

Twee oude/antieke spekstenen Chinese figuren, voorstellende oude Chinese mannen met kalebas 15-16cm. Cond.: G

3 Schotels, Queng Long
Result: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 8-kantig met landschap- en figurendecor 18e eeuw: 1x gaaf en 1x met minimale chip, 1x scherf af 23x22,8cm. Cond.: R-G

10 Snuffbottles
Starting price 125 EUR

Kavel van 10 oude Chinese snuffbottles van porselein, aardewerk en natuursteen. Minimale beschadiging mogelijk 5-7cm. Cond.: G

2 Erotische plaquettes
Starting price 250 EUR

Twee antieke erotische Chinees porseleinen plaquettes in goede staat, 18,3x12cm. en 18,3x12,5cm.

3 Chinese kommen
Result: 225 EUR

Drie Chinees porseleinen kommen: 1x groot Kang Xi (gemerkt) met figurendecor 9,5xø20,5cm. en 2x 17e-18e eeuwse Kang Xi kommen met floraal decor (beschadigd) 8xø15,7cm.

3x Chinees pors.
Starting price 35 EUR

Drie delen antiek Chinees/Japans porselein/aardewerk: 1x 18e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met rondom landschapdecor en 2x Japanse kraagvazen 19e eeuw (kleinere vaas heeft een haarscheur, groter...

Snuffbottle, dame
Starting price 45 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle ca. 1930 (gemerkt), voorstellend een geisha 8,5cm. Cond.: G

Snuffbottle, dame
Starting price 45 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle ca. 1930, voorstellend een geisha met waaier (gemerkt) 8cm. Cond.: G

Snuffbottle, bloem en krekel
Starting price 45 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle ca. 1930 met krekeldecor (gemerkt) 7,8cm. Cond.: G

3 Tegels
Result: 35 EUR

Drie Hollandse tegels 17e-18e eeuw: 1x 17e eeuw met tulpdecor (beschadigd), 2x 18e eeuw met figurendecors (beschadigd) 13x13cm. Cond.: R

Pendant, tegeltableau
Starting price 450 EUR

Twee 19e eeuwse 6-delige tegeltableau's: 1x boerin met koe en 1x boer met paard 27x40cm. (beschadigd) Cond.: R

8 Tegels
Starting price 35 EUR

Acht diverse Delftse tegels 20e eeuw in lijst 13x13cm. Cond.: G

Chinese lakstempel
Result: 20 EUR

Chinese natuurstenen lakstempel met aapje ca. 1900 in goede staat 7x1,7x1,7cm.

Doos tegels
Result: 80 EUR

Doos diverse antieke wandtegels 19e eeuw met o.a. floraal decor (enkele beschadigd) 30x40x40cm. Cond.: R-G

8 Tegels, dieren en figuren
Result: 60 EUR

Acht 18e eeuwse tegels met dieren en figuren (beschadigingen) 13x13cm. Cond.: R

14 Tegels
Starting price 50 EUR

Drie antieke tegeltableau's 18e-19e eeuw met floraal decor (beschadigingen) 26x26cm., 26,5x26,5cm. en 39x26cm. Cond.: R