Twee delen antiek Chinees porselein: 1x wierook doos met tekens en geisha in landschap 4x12x7,5cm. en 1x 4-delige stapeldoos (deksel beschadigd) 10,5xø8,5cm. Cond.: G
Drie diepe Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. 1x gaaf, 1x minimale chip en 1x grotere chip 22,5x22,5cm. Cond.: R-G
Drie 18e eeuwse Chinese imari borden met decor van goud en tuin in goede staat (geen beschadigingen) ø23cm. Cond.: G
Kavel van 10 oude Chinese snuffbottles van porselein, aardewerk en natuursteen. Minimale beschadiging mogelijk 5-7cm. Cond.: G
Twee antieke erotische Chinees porseleinen plaquettes in goede staat, 18,3x12cm. en 18,3x12,5cm.
Oude Chinees porseleinen snuffbottle ca. 1930 (gemerkt), voorstellend een geisha 8,5cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen snuffbottle ca. 1930, voorstellend een geisha met waaier (gemerkt) 8cm. Cond.: G
Drie Hollandse tegels 17e-18e eeuw: 1x 17e eeuw met tulpdecor (beschadigd), 2x 18e eeuw met figurendecors (beschadigd) 13x13cm. Cond.: R
Chinese natuurstenen lakstempel met aapje ca. 1900 in goede staat 7x1,7x1,7cm.
Doos diverse antieke wandtegels 19e eeuw met o.a. floraal decor (enkele beschadigd) 30x40x40cm. Cond.: R-G