This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Speeltafeltje
Result: 80 EUR

Zwartgelakte 19e eeuwse speeltafel ca. 1870 met snijwerk in goede staat 75x92x92cm.

Engelse kast
Result: 350 EUR

Engels 19e eeuws kabinet van mahoniefineer op eiken ca. 1880 met bandintarsia rondom. Origineel beslag en sluetels en geheel in zeer goede originele staat 195x126x58cm.

Vetico met opzet
Starting price 600 EUR

Zeldzame Duitse Louis Philippe mahoniefineer op grenen vertico met opstand ca. 1870 in goede staat 170x48x110cm.

Goudkleurig stoeltje
Result: 50 EUR

Goudkleurige Louis Seize stoel 18e-19e eeuw met zijde stoffering 102x58x44cm. Cond.: R

Mini kabinet kastje
Result: 400 EUR

Hollands mini kabinet vitrinekast ca. 1800 van eikenhout staand op klauwpoten Louis Quinze. Origineel bronzen beslag, geheel in goede originele staat 80x64x20cm.

Bibliotheek kastje
Result: 75 EUR

Leuk Engels mahoniehouten bibliotheek-ladenkastje, geheel staande op hoge poten en trapvorm met 4 lades in goede staat (enkele stootplekken) 80x40x62cm.

Hollandse secretaire
Result: 130 EUR

Oude Hollandse wortelnoten fineer secretaire 2e helft 20e eeuw in barokstijl met origineel bronzen beslag in goede staat 110x85x50cm.

Bureau
Result: 425 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuwse barok secretaire met 4 lades, schuine schrijfklep en mooi binnenleven met lades en deurtje (geheime opbergvakken). Originele sloten met sleutel en bronzen beslag in goe...

Renaissance kist
Result: 1.300 EUR

Bijzondere grote antieke Engelse handgestoken eikenhouten 17e eeuwse Renaissance kist met figuren, druivenranken, toogpanelen, ranken etc gedateerd 1680 . Het blad is tevens compleet handgestoken 87x7...

Kussenkast
Result: 120 EUR

Eikenhouten uitneembare Hollandse kussenkast met zwarte geprofileerde lijsten 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat. Bevat lades en schappen en heeft pallisander fineer op de deuren 180x64x17...

Biedermeier tafel
Result: 150 EUR

Mahoniehouten empire tafel ca. 1830 staande op klauwpoten in originele staat 81xø120cm. Cond.: R-G

Italiaanse inlegtafel
Result: 170 EUR

Tafel, 19e eeuw, met intarsia op het blad en in de poot (mozaïek intarsia) ca. 1840

Boekenkast, vele laden
Result: 225 EUR

Teakhouten kruidenierskast met vele lades en schappen 2e helft 20e eeuw in goede staat 195x130x45cm.

Vitrinekast
Result: 225 EUR

Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G

Wortelnoten secretaire
Result: 240 EUR

Oude Hollandse wortelnoten secretaire 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag. Stijlmeubel in barokstijl 104x55x85cm.

Handwerk tafeltje
Result: 110 EUR

Wortelnoten 19e eeuwse Willem III naaitafel ca. 1860 met snijwerk en origineel wortelnoten vakverdeling. In zeer goede originele staat 73x55x38cm.

Bestoken flespoot tafel
Starting price 400 EUR

Mooie Hollandse eikenhouten flespoot-tafel met kruisverbinding ca. 1880 met leeuwekoppen in zeer goede staat 78x63x100cm.

Barok commode
Starting price 1.800 EUR

Duitse 18e eeuwse notenhouten met wortelnoten fineer diep gebogen 2-laden commode met 2 handgrepen aan de zijkanten, bronzen beslag, sloten en sleutels in zeer goede staat met vurenhouten corpus 81x76...

Oosters tafeltje
Result: 35 EUR

Oosterse teakhouten salontafel (bijzettafel) met intarsia en floraal decor 20e eeuw 47x43x77cm. Cond>: G

Mahonie commode
Result: 450 EUR

Hollands mahoniehouten empire penantkastje, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 91x92x47cm.

Houten eiken kist
Result: 90 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist (poten gerestaureerd) 71x153x61cm. Cond.: R

Lyra naaitafel
Starting price 225 EUR

Noord Duitse biedermeier lyra naaitafel ca. 1830 met mahoniefineer, deksel, vakverdeling en uitschuifbare wolzak in goede originele staat 72x52x33cm.

Gestoken tafel
Result: 450 EUR

Rijk gestoken 19e eeuwse houten bijzettafel met druiverankendecor ca. 1870, geheel in zeer goede originele staat 78x49x65cm.

Bureaustoel
Result: 50 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel ca. 1860 met velours stoffering in goede staat 100x60x60cm.