Hollandse 19e eeuwse mahonie gefineerde 2-deurs kast met snijwerk en geëboniseerde delen, intarsia, 2 lades en schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack gepolitoerd. Geheel in goe...
Eikenhouten Louis Philippe schrijftafel met opstand, groen schrijfblad, 2 lades en 2 deuren ca. 1870 in goede staat 75x130x160cm.
Duitse naaitafel ca. 1840 Biedermeier met wortelnoten-, noten-, essen- en mahoniefineer op vurenhout. Bevat bandintarsia met mooi origineel binnenleven in lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en ...
Jugendstil vitrinekast met spiegelopstand ca. 1910 met volle zuilen in goede originele staat 178x91x40cm.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Louis Quinze barok-secretaire met origineel beslag in originele staat (oudere restauraties) 103x103x60cm. Cond.: G
Notenhouten etagere-meubel ca. 1880 met lade en marmeren blad 98x46x113cm. Cond.: G
Eikenhouten hoek-vitrinekast ca. 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 203x100x60cm.
Zware Engelse mahoniehouten eethoek ca. 1920 (kwaliteitsmeubels), bestaande uit: tafel (75x103x146cm.), 2 armleunstoelen (95x60x63cm.) en 8 stoelen (95x50x60cm.). Alles in goede originele staat.
Twee consoletafels met lade, intarsia en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in barokstijl 78x44x41cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuws Hollands kruisvoet kabinet, pallisanderhout fineer op eiken. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en schellack gepolitoerd in uitstekende staat 196x170x57cm.
Engelse mahoniehouten 19e eeuwse klaptafel met 2 lades (blad doormidden gescheurd) 75x62x112cm. Cond.: R
Eikenhouten boerentafel 18e eeuw (of ouder), vermoedelijk Frankrijk met smeedijzeren nagels (restauraties) 78x55x103cm. Cond.: R
Prachtige vergulde 19e eeuwse opengewerkte spiegel met decor van ranken en floraal decor (stuckwerk), oude facetgeslepen spiegel 60x45x7cm. Cond.: G
Decoratief mahoniehouten scheepsbureau (opklapbaar) met koperen grepen. Bestaande uit klapbare poten, schrijfblad en lades. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 93x68x125cm.
Prachtig zwaar uitgevoerde eikenhouten schrijfbureau met 11 lades en afgeronde zijkanten 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel van goede kwaliteit en in zeer goede staat 81x184x72cm.
Mahoniehouten secretaire ca. 1820 met zwarte zuilen en messing capitellen. In ongerestaureerde staat 152x95x50cm. Cond.: R
Zeer grote zeldzame Duitse Jugendstil kast ca. 1900 (uitneembaar). Mahoniefineer op vuren met zuilen, bollen en koperen ringen. Rijkelijk bewerkt met messing beslag. In goede originele staat 264x233x9...
Eikenhouten Duitse bijzettafel ca. 1880 Grunderzeit met bandintarsia en marquetterie fineer op het blad. 65x64x50cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse halve-maan tafel, noten gefineerd met floraal intarsia op blad, poten etc. Geheel in goede originele staat 70x82x40cm.
Engelse 4-delige Wernicke kast ca. 1920 van eikenhout met 6 deuren in goede staat 163x85x45cm.
Eikenhouten 19e eeuws Grunderzeit rolbureau in zeer goede staat. Recentelijk vakkundig gerestaureerd, bevat uitschuifbaar schrijfblad en diverse lades 125x110x70cm.
Oud eikenhouten tafelbureau in Art Deco ca. 1930 met 3 lades, in goede staat 75x150x66cm.
Zeldzame zeer grote Jugendstil coulissentafel met 4 extra mahoneihout fineer tussenbladen van 85cm. per stuk. Vijf zuilen met messing ringen in goede staat 80x127x187cm. (uitgeklapt: 500cm.)
Oude wortelnoten fineer Hollandse commode in barokstijl 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) met bronzen beslag in goede originele staat 73x93x50cm.