Josef Scharl, houtsnede op papier, twee figuren 48x67cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op linnen, portret van een oude man 40x50cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op paneel, dames aan de bar 39x30cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch 1914 ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, boom bij nacht 48x40cm. Cond.: G
B. de Vries, olieverf op linnen, Hollands ijspret met molen 40x80cm. Cond.: G
A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 45/80), fantasievoorstelling 91x37cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, compositie met viool en saxofoon 60x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met boer, boerin en kippen 71x50cm. Cond.: G
Achter glas gravure 18e-19e eeuw naar david Teniers, "The Contend Shepherd R. Buiford Fexit" 26x36cm. Cond.: R
Achterglas gravure 19e eeuw naar van Berghem "Milking of cattle", stukje beschadigd 36x25cm. Cond.: G
H. Kuyten ca. 1920, olieverf op paneel, kippen 28x21cm. Cond.: G
Twee werken van J. van Veen, olieverf op paneel, stillevens 27x22cm. en 18x24cm. Cond.: G
Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.
A.J. van Prooyen ( 1834 - 1898 Amsterdam), olieverf op paneel, zeilboot en sloep met figuren op ruwe zee 27x18cm. Cond.: G
Berry Brugman (Almelo 1915 - ), gemengde techniek op papier, Twickeler Bos 57x37cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, damesportret met gouden sieraden 60x71cm. Cond.: G
Pieter Egberts (Hollandse School), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 13,5x8cm. Cond.: G
Monogram J.v.H. ca. 1930, olieverf op paneel, steengoed pot met anemonen 36x24cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, abstracte viool (naar Picasso) 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, landschap 40x50cm. Cond.: G
August Specht ca. 1920 ( 1849 - 1923 Duitse School), olieverf op linnen, man op rivierbrug en bootje 91x63cm. Cond.: G