This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

21. Juliveiling 2014

Auction on Friday, July 4, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Zilveren dienblad
Result: 480 EUR

Groot ovaal zilveren dienblad in prima conditie 830/000, voorzien van oud belastingstempel "V" ca. 1.575gr. 47x39cm. Cond.: U

3-Dubbel collier + Armband bedeltjes
Starting price 35 EUR

Collier en armband zilver 835/000, 3rijig. Collier bestaande uit drie fijne colliers, 2x slangenschakels en 1x bolletjesschakel, door elkaar gedraaid. Totale breedte 2.25 mm, lengte 45 cm. En een armb...

Beeld, dirigent
Starting price 240 EUR

Zilveren- overlay dirigent Z gekeurd op stenen basement, H.: 25cm. Cond.: U

Tasje beugel haak
Result: 230 EUR

Hollands 18e eeuwse tasbeugel met zilveren tashaak. Tasbeugel 18e eeuws Amsterdams gekeurd met jaarletter U: 1779 met kralentas van latere datum. Tashaak 18e eeuwse Amsterdams gekeurd met jaarletter T...

Ametist oorst.
Result: 25 EUR

Oorhangers zilver verguld met amethist. Oorhangers met grote peervormige Amethisten, 14x10 mm. Grootte 35x11mm, ca 4.7 gr

Zilveren strooier
Result: 160 EUR

Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Result: 50 EUR

Zilveren (835/000) sigarettendoos met houten binnenzijde

Hanger collier WG parel
Result: 175 EUR

Hanger en collier WG 585/000 met parel en diamant. Een hanger met in het midden een zoetwaterparel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand met witte briljanten en aan de bovenzijde zit een driehoek met zwar...

Gouden broche, Zeeuwse knop
Result: 180 EUR

Broche GG 585/000 met zeeuwse knop. Oude ronde broche, ø 34.4 mm, met in het midden een wat grotere zeeuwse knop en naast diverse versieringen op de rand 10 wat kleinere knopjes. ca 8.1 gr De broche i...

6 Messen zilv/ivoor
Result: 45 EUR

Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G

Fotolijstje
Result: 50 EUR

Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U

Schilderij, Jac Liebregs
Result: 40 EUR

Jac Liebrers ca. 1930, olieverf op linnen, voorstelling naar Scherrewitz 60x40cm. Cond.: G

Perzische miniaturen
Starting price 60 EUR

Perzische kunst 19e eeuw uit boek, handgeschilderd met verso teksten, gouache met goudverf op papier, in goede staat 30x22cm.

Kees Verkade
Starting price 150 EUR

Kees Verkade 2001 (Haarlen 1941 - ), genummerd , lithografie op papier, "Extase mannelijk en vrouwelijk" (bekende Nederlandse beeldhouwer) 45x60cm. Cond.: G

Chinees vaasje
Starting price 50 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi vaasje met floraal decor (met certificaat) 8,5xø5cm. Cond.: G

6 Rosenthal borden
Starting price 60 EUR

Zes Duitse Rosenthal sierborden, zgn. Weihnachtsteller, decor Bjorn Wiinblad. ø 29cm., Cond.:G

Gravure, wereldbol
Result: 160 EUR

Ets 16e-17e eeuw, ets op papier, "Omnium Rerum vicissitudo est h. Geyn in et excu". Prachtige ets, zeer gedetailleerde druk, vermoedelijk Jacques III de Geyn 1596-1641. In goede staat 17x23cm.

Alexander Krull
Result: 40 EUR

Alexander Krull 97 (Duitse School), gouache op papier, moderne compositie (Pop Art) 85x45cm. Cond.: G

Schilderij, naar Rembrandt
Result: 50 EUR

M. Pietsch (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Rembrandt 55x70cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Starting price 100 EUR

Oud Chinees Yixing gemerkt trekpotje (klein) met emaille beschildering 1e helft 20e eeuw (of ouder) 7x11x6,5cm. Cond.: G

Kang Xi klap muts
Result: 220 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kom Kang Xi (klapmuts) met Chinese tekens en gesigneerd. Voorstelling met figuren in interieur. Binnenkant met voorstelling van kinderen spelend met bal. Schote...

3 Beeldjes
Starting price 40 EUR

Drie oude terracotta figuren, gemaakt door Amelsfoort in goede staat 16-22cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, vrouw met beer
Result: 30 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G

Hendricus Balman
Starting price 175 EUR

Henricus Balman, olieverf op paneel, vissers voor de kust 20x30cm. Cond.: G