Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, landschap met korenschoven (naar de Groninger ploeg) 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Jugendstil), olieverf op paneel, reigers bij het water 68x50cm. Cond.: R-G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x50cm. Cond.: G
Georg Jena, olieverf op linnen, strandgezicht met spelende kinderen 40x30cm. Cond.: G
Maria Plonovska ( 1878 - 1955 Polen), verso etiket conservator, olieverf op paneel, vaas met bloemen 36x34cm. Cond.: G
Russisch zilveren ikoon 950/000, Moeder Gods van altijd durende bijstand 20e eeuw (zilvermerk aanwezig) 13,5x11cm.
Grieks zilveren ikoon van De Heilige Strijder Demetros 20e eeuw 950/000. 28x23cm.
M. Rem 1975, olieverf op linnen, getiteld "Man met huis in landschap" 100x75cm. Cond.: G
Donna, olieverf op linnen, Griekse dame met boog 60x70cm. Cond.: G
Henricus Balman, olieverf op paneel, vissers voor de kust 20x30cm. Cond.: G
Fasse ca. 1950, olieverf op paneel, vissersboten aan de kust 58x78cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, duingezicht bij nacht 150x76cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, gemaskerde Oosterse vrouw 30x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met rozen 30x24cm. Cond.: G
Huib Daniëls 20e eeuw, olieverf op paneel, bloembollenvelden met figuren en dorpsgezicht 18x13cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1970 (Duitse School), olieverf op linnen, zeegezicht met duiven 100x70cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G
Marius Bauer (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, vrouw in Oosterse stad (wisselingh nr: 57) en handgesigneerd 70x60cm. Cond.: G
C. Delacre? ca. 1950, olieverf op paneel, abstracte compositie 83x57cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 19e eeuw, figuren in landschap (verf laat los) 38x27cm. Cond.: R
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 40x30cm. Cond.: G
Twee werken, toegeschreven aan Nicholas Condy (1793-1857) (Engelse School), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x23cm. (per stuk) Cond.: G
Arend van de Pol (Utrecht 1886 - 1956), olieverf op linnen, landschap met schapen 49x38cm. Cond.: G