This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

21. Juliveiling 2014

Auction on Friday, July 4, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Zilveren dekselpotje
Result: 100 EUR

Hollands zilveren dekselpotje versierd met florale motieven, 835/000 grootkeur, MT: onbekend, ca. 108gr. 9xø8cm. Cond.: U

Ring met parel
Result: 70 EUR

Ring 333/000 met parel. Ring strak model met ruw bewerkte zijkanten. In het midden van de ring zit een cultive parel, ø 6 mm. Breedte ring 8 mm. ca 2.6 gr ø 60

Snuif tabaksdoos
Result: 185 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoosje met monogram-schild op deksel. Binnenzijde verguld 835/000, Vermoedelijk Frederik Cats, Zierikzee, begin 19e eeuw, 7.5x4.5x2cm., ca. 85gr., Cond.:U onderkant met ...

Krist. schotel, zilv, beugel
Starting price 90 EUR

Kristallen ruitjesschotel met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: H: 1917,. MT.: onduidelijk. ó 19cm., Beugel dient gerestaureerd te worden

Zilveren strooier
Result: 160 EUR

Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U

Bloedkoralen collier
Result: 380 EUR

Collier van bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. Collier van ronde bloedkoralen, ø 4.2 mm, 4 rijen, bevestigd aan een strak langwerpig GG sluiting met 3 bloedkoralen. ca 53 gr Lengte 41 cm

Armband bloedkoraal 3 rij
Starting price 255 EUR

Armband met bloedkoralen en GG 585/000 sluiting. Armband bestaande uit 3 rijen bloedkoralentonnetjes, ø 3,9x3,7 mm, in een mooie kleur. De bloedkoraal is bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van e...

Armband parel met bloedkoraal 4 rij
Starting price 255 EUR

Armband met parels en bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. De armband bestaande uit 4 rijen met in totaal 20 bloedkoralentonnen en cultive parels, ø 5 mm, 1 bloedkoraal om 6 parels. De snoeren zijn be...

Bloedkoraal met parel 2 snoer
Starting price 400 EUR

Collier van bloedkoralen en parels met GG 585/000 sluiting met bloedkoraal. Collier van 2 rijen bloedkoralen, tonvorm 7x8 mm, en cultiveparels, ø 6.8 mm, om en om bevestigd aan een klassieke GG ovale ...

Armband 4-rij bloedkoraal
Starting price 180 EUR

Gevlochten 4-strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ronde sluiting met bloedkoraal en een veiligheidsketting. Lengte 18 cm

Ring, GG, bloedkoraal
Starting price 80 EUR

Ring GG 585/000 met graveerwerk en ovale bloedkoraal, ø 53 ca. 3,1gr.

Armband 3-rij bloedkoraal
Result: 400 EUR

Drie strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ovale sluiting met ovale bloedkoraal en mooie GG eindstukken. Lengte 19 cm

Bloedkoraal
Result: 85 EUR

Stukje bloedkoraal. Bloedkoralen kralen, ø 6.5-6.9 mm. lengte 19 cm. ca 12.8 gr. Voldoende lengte om een armband van te maken.

Streekbroche GG
Starting price 120 EUR

Streekbroche GG 585/000 met bloedkoraal en filigrain bewerking. Markiesvormige broche met 3 bloedkoralen en een bewerkte rand. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. Grootte 40x14 mm. ca 3....

Bloedkoralen
Result: 160 EUR

Snoer met mooie bloedkoralen. Tonnetjes bloedkoraal, ø 5.3 mm ca 25 gr. Lengte 40 cm

Bloedkoralensnoer
Result: 240 EUR

Snoer bloedkoralen. Een collier bestaande uit tonvormige kralen verlopend in grootte, 7,5-15mm. ca 42 cm, ca 63 gr.

Zilveren zuurstelhouder
Starting price 200 EUR

Zilveren (835/000) Biedermeier zuurstel-houder op notenhouten plateau met 3 ivoren pootjes en 3 originele kristallen zuurpotten met deksels en geslepen ster op de bodem. Mr. A.J. de Haas - Amsterdam a...

Kristallen schaal, zilv. hengsel
Result: 100 EUR

Geslepen kristallen schaal (ø29cm.) met omgeslagen gecontourneerde rand, voorzien van een fraai zilveren (835/000) hengsel met reliëfdecor van bloemmotieven (kleine randschade). Mr. S.H.J. Heldoorn - ...

Pronkschaal
Starting price 3.250 EUR

Unieke grote rechthoekige zilveren pronkschaal. Rondom prachtig gedreven bloemmotieven met 4 cartouches. De opstaande rand is ajour uitgevoerd. Het geheel staat op vierhoekige poten en is aan de binne...

Bloedkoralen armband
Starting price 90 EUR

Bloedkoralen armband, 2 rijen met GG 585/000 ovaal slot. Tonnetjes bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan GG olijfvormige sluiting. De armband is voorzien van een veiligheid. Lengte 16,8 cm. ca 17,5 gr

Zilveren vesta
Starting price 40 EUR

Hollands zilveren vesta rondom voorzien van florale handgravures met scharnierend deksel en drukknopsluiting, 2e gehalte grootkeur, ca. 20gr. 6x2,5x1cm. Cond.: U

Zilveren lepel, Deens
Result: 50 EUR

Deens zilveren lepel van Georg Jensen, Sterling Z1 gekeurd, L.20cm., ca. 85gr., Cond.:U

Hoorn des overvloeds
Result: 110 EUR

Met etswerk versierde kristallen hoorn des overvloeds op Hollands zilveren basement met vier bolpootjes, zilver 835/000, Jaarletter: U: 1829,17xø10cm., Cond.:G

12 Zilveren vorkjes
Result: 70 EUR

Twaalf antieke Hollands zilveren zuurvorkjes met getordeerde steel, 835/00 grootkeur, jaarletter D: 1888, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 203gr. L.: 13cm. Cond.: U