This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Chinese barok kast
Result: 180 EUR

Aparte Indonesische teakhouten handgestoken thuisbar met rondom snijwerk (voorstellingen van figuren in landschap). Bargedeelte is opklapbaar, ondergedeelte voor flessen met houders. Zijkanten en hoek...

4 Stoelen
Result: 120 EUR

Vier handgestoken stoelen met gevlochten rugleuning en zitting ca. 1880. In zeer goede originele staat 112x40x50cm.

2 Armstoelen
Result: 130 EUR

Twee eikenhouten handgestoken armleunstoelen met gevlochten rugleuning en zittingen ca. 1880 in zeer goede staat 120x58x65cm.

Dressoir
Starting price 80 EUR

Eikenhouten dressoir ca. 1920 met lijstwerk en parelrand. Losse opzet met vlechtwerk, 2 deuren en 2 lades. In goede originele staat 160x128x55cm.

Armleunstoel
Result: 75 EUR

Prachtige houtgestoken Hollandse armleunstoel met goede gobelin stoffering en kussen ca. 1880. In zeer goede staat 114x62x78cm.

Bijzettafel
Result: 10 EUR

Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.

Eiken theekastje
Starting price 80 EUR

Eikenhouten theekastje ca. 1900 met los dienblad en geslepen glas in zeer goede staat 78x63x44cm.

Spiegel, zwarte lijst
Starting price 40 EUR

Grote halspiegel ca. 1870, zwart met bladgoud (links beschadigd) 132x75cm. Cond.: M

Hollands kastje, glasdeur
Result: 50 EUR

Hollands 19e eeuwse Biedermeier vitrinekastje van grenenhout (wit geschilderd) in goede staat 98x85x37cm.

Mahonie eettafel
Starting price 60 EUR

Mahoniehouten tafel ca. 1870, Louis Philippe met geschulpt blad (minimale fineerschade) 75xø100cm. Cond.: G

Eiken kapstok
Result: 30 EUR

Eikenhouten kapstok ca. 1920 met ranken en leeuwenkoppen in goede staat 101x30x19cm.

Mahonie naaitafel
Result: 140 EUR

Duitse Biedermeier naaitafel ca. 1840 van mahoniefineer op eiken. In goede originele staat met getorste poten 79x29x53cm.

Dressoir
Starting price 80 EUR

Franse eikenhouten dressoir ca. 1880 met 2 lades onder en 2 lades boven. Drie getorste zuilen. Blad zit los en is verbogen 100x54x140cm. Cond.: R

Eiken commode
Result: 180 EUR

Hollandse eikenhouten 4-laden Empire commode ca. 1820 met bronzen beslag in goede staat (looplijsten veel gebruikt) 103x104x48cm.

Eethoek
Result: 550 EUR

Grote kersenhouten eethoek mjet 6 stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 78x150x100cm. en 95x50x40cm.

Salontafel
Result: 80 EUR

Kersenhouten salontafel 2e helft 20e eeuw met lade in goede staat 50x120x76cm.

Spiegel
Result: 25 EUR

Spiegel ca. 1900 met facetgeslepen spiegel in redelijke staat 108x62cm.

Barok secretaire
Result: 160 EUR

Hollandse dubbelgebogen wortelnoten baroksecretaire, staand op klauwpoten. Mooi binnenwerk met lades, deurtje, vakverdeling en kelder. Bronzen beslag en sloten, compleet met sleutels 2e helft 20e eeuw...

Eiken tweedeurs kast
Starting price 1.500 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.

Grunderzeit naaitafel
Starting price 50 EUR

Duitse notenhout-fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 (blad opnieuw gefineerd, laat los), verder in goede originele staat 77x47x40cm. Cond.: R

Reflectorie tafel
Starting price 450 EUR

Prachtige handgemaakte iepenhouten eettafel in 17e-18e eeuwse reflectory stijl (stijlmeubel 21e eeuw) in zeer goede staat 77x210x100cm.

Ingelegde kist
Result: 600 EUR

Duitse empire dekenkist ca. 1830 van eikenhout met notenhout etc. Ingelegd en met monogram, origineel. Oudere restauratie, in redelijk tot goede staat 80x121x62cm.

Mahonie bureau
Starting price 500 EUR

Antiek Duits Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Recentelijk vakkundig gerestaureerd met prachtig snijwerk en bloemenmotief. Bevat 5 lades in de tafel en 3 lades in het bovenstuk. Twee deurtjes ...

Mahonie kastje
Starting price 160 EUR

Antiek vroeg Biedermeier mahonie fineer nachtkasje, ca. 1830. In goede recentelijk gerestaureerde staat. 80x37x37cm.