Houten kist ca. 1900, bekleed met koperen panelen waarop afbeeldingen staan van Hollandse schilderijen 50x34x35cm. Cond.: G
Messing Jugendstil 9-delige haardset in uitstekende staat ca. 1900. Cond.: G
Mahoniehouten haardscherm met bandintarsia en borduurwerk, in goede originele staat 140x30x24cm.
Chinese bronzen 19e eeuwse vaas in goede originele staat b15xø11cm.
Twee Tiffany stijl tafellampen 21e eeuw in zeer goede staat 35x12x12cm.
Twee oude Hollandse Art Deco kaarskandelaren van messing (vernikkeld); 1x gaaf en 1x licht bedeukt. Gemerkt Daalderop 14x19x12cm. Cond.: R-G
Prachtige Tiffany stijl tafellamp met aardetinten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 59x41x41cm.
Vier decoratieve vergulde wand-ornamenturen (kunststof) met engelen etc. 2e helft 20e eeuw 31-40cm. Cond.: G
Decoratieve engelbuste 2e helft 20e eeuw gemaakt van kunststof (cement-kleur) 65cm.
Moderne Tiffany stijl tafellamp met compositie metalen voet 21e eeuw2 in zeer goede staat 40xø27cm.
Drie delen decoratief empire-stijl 2e helft 20e eeuw; 1x dekselcoupe brons (2-kleurig), 2x boekensteun brons (2-kleurig) met putti en marmeren voet. In goede staat 23-36cm.
Art Deco tafellamp ca. 1930 met compositie metalen figuur van vrouw met kruik. In zeer goede originele staat 35cm.
Moderne Art Deco stijl bureaulamp 21e eeuw van messing met groenglazen kap in zeer goede staat 32x26x17cm.
Oude Tiffany-stijl staande lamp 2e helft 20e eeuw met messing bewerkte stam (oxidatie) 176xø33cm. Cond.: G
Moderne Tiffany stijl lamp in visvorm 21e eeuw in zeer goede staat 22x30x9cm.
Twee grote vernikkelde 5-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw in goede staat 54x37x37cm.
Vier 19e eeuwse Engelse kaarskandelaars; De grote set is in goede staat, de kleinere set is beschadigd 22-25cm. Cond.: R-G
Twee oude bronzen 2-lichts Sevres kaarskandelaars 1e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x9cm.
Grote zware bronzen kandelaar 1e helft 20e eeuw in barokstijl (1 stukje af, maar is erbij) 113cm. (26x27cm.) Cond.: R-G
Twee oude bronzen wandluchters 20e eeuw in barokstijl 30x3016cm. Cond.: G