Twee Louis Quinze stijl stoelen 2e helft 20e eeuw met velours stoffering (creme-kleurig) In goede staat 82x57x59cm.
Oude Chinese houtgestoken console-tafel met bruin marmeren blad ca. 1930 in goede staat 47x40cm.
Antieke rechthoekige spiegel, ca. 1900, met facet geslepen spiegels en stuckwerk lijst. In goede originele staat. 126x56cm.
Spiegel ca. 1900 met facetgeslepen spiegel in redelijke staat 108x62cm.
Grote zware massief eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede originele staat 78x71x170cm.
Kersenhout-fineer gerestaureerde werk/naaitafel ca. 1870, zwart gelakt. Louis Philippe met 2 lades, 2 opklapbladen en wollade, geheel staand op wieltjes in zeer goede staat 75x52x74cm.
Wortelnoten -fineer bijzettafel ca. 1860 in uitstekende gerestaureerde staat 66xø50cm.
Mahoniehouten oude bijzettafel in Engelse Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. Met lade en koperen leeuwenpoten op wieltjes 53x38x74cm. Cond.: G
Oude lederen salonstoel-stijlmeubel met armleuningen in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 102x68x80cm. Cond.: G