This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

2 Tegels ca. 1920
Result: 900 EUR

Twee oude Chinees porseleinen plaquettes 1e helft 20e eeuw met vogel in landschap en teksten. Familie Verte, in zeer goede staat 38x26cm.

Antieke Chinese vaas
Result: 450 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vaas met floraal decor in goede staat 24xø12cm.

Chinees beeld
Result: 180 EUR

Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman 43cm. Cond.: G

Chinees beeld
Starting price 180 EUR

Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een oude Chinees met wandelstok 39cm. Cond.: G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen trekpot 8-kantig Kang Xi met floraal decor. Deksel heeft lichte randschade 10,5x13x9cm. Cond.: R-G

Imari lampevoet
Result: 150 EUR

Grote imari porseleinen lampenvoet met bronzen montuur, diverse figuren (mandarijneenden) etc. 75x30cm. Cond.: G

8 Pors. borden
Result: 3.000 EUR

Acht zeldzame Chinees porseleinen borden 18e eeuws, gesigneerd. Met prachtig figurendecor en kraanvogeldecor verso. Onderkant ook beschilderd, in zeer goede staat ø23,8cm.

5 Imari borden
Result: 200 EUR

Vijf 19e eeuwse imari porseleinen sierborden met prachtig diepblauw- en goudkleurig landschapsdecor. Coulissen rand-decor met diverse tekens, 1 bord gelijmd ø20,9cm. Cond.: G

Chin. trekpot, 18e eeuw
Result: 260 EUR

Prachtige 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met als decor Chinezen die een vaas dragen en vogels met bloemen. In goede originele staat 9x16xø9cm.

Arita dekselpot
Starting price 250 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Japanse Arita porseleinen dekselpot (gesigneerd) met landschap-, vogels-, sprinkhaan- en bloemendecor. gesigneerd onder het deksel en onderop de bodem. In zeer goede staat 23,5xø14...

Chinees bord
Result: 60 EUR

Prachtige diep blauw Chinees porseleinen bord 18e eeuw met floraal decor. lichte randschades ø12,6cm. Cond.: R-G

Div. Franse vazen
Result: 200 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. Goud iets versleten, verder in goede staat 25-27cm.

KPM Manefaktur
Starting price 300 EUR

KPM porseleinen zouthouder met putti ca. 1900, bloemen, vlinder- en gouddecor. In goede originele staat 13x13,5x9cm.

Meissen bureauset
Starting price 300 EUR

Groot oud Meissen bureauset, 6-delig bestaande uit; 2 inktpotten, brievenhouder, tablet, stempelkussen en briefopener (na 1937). Handbeschilderd met bloemen en gouddecor. In goede staat 14x40x29cm.

Meissen vleesschaal
Result: 85 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen vleesschaal 20e eeuw, decor Weinlaub (druivenranken) met goudrand 30,5x42x4cm. Cond.: G

Meissen vleesschaal
Result: 85 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen vleesschaal 20e eeuw, decor Weinlaub ( druivenranken) 5x50x36cm. Cond.: G

Rosenthal figuur
Starting price 280 EUR

Oude Rosenthal porseleinen knielende dame met schaal, Kunstabteilung Selb 2e helft 20e eeuw. In goede staat 24x10x17cm.

Porseleinen tafelstuk
Starting price 200 EUR

Groot Duits historisme tafelschaal voorstellend een open strijdwagen met 3 paarden en twee figuren ca. 1880. 2 Vingers missen 32x43x20cm. Cond.: G

2 Kleine kopjes
Starting price 40 EUR

Twee oude Meissen Bötgher herdenkingsbordjes 1682-1719-1982 (met schotels) in goede staat 4,5xø6cm.

Geitenbok ca. 1900
Starting price 150 EUR

Porseleinen steenbok ca. 1930, gemerkt. Vermoedelijk Duitsland, in zeer goede staat 17x30x12cm.

Meissen bord
Starting price 100 EUR

Meissen porseleinen sierbord met drakenmotief en druiveranken ca. 1900. In goede originele staat ø26cm.

Porseleinen dekseldoos
Starting price 110 EUR

Oude handbeschilderde porseleinen dekseldoos met vogeldecor en messing armaturen 20e eeuw. Gemerkt met een anker met een "S" erdoor 11x13x13cm. Cond.: G

2 Pors. vazen, ca. 1900
Result: 250 EUR

Twee grote antieke porseleinen siervazen ca. 1890 met goud- en (handbeschilderd) bloemendecor. Gemerkt met een N of Z. In goede originele staat 31x17x14cm.

Rosenthal servies
Starting price 100 EUR

Duits Rosenthal porseleinen Tete a Tete servies, decor Donatello. In Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw in goede staat 16x48x34cm.