Twee oude Chinees porseleinen plaquettes 1e helft 20e eeuw met vogel in landschap en teksten. Familie Verte, in zeer goede staat 38x26cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse vaas met floraal decor in goede staat 24xø12cm.
Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman 43cm. Cond.: G
Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een oude Chinees met wandelstok 39cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpot 8-kantig Kang Xi met floraal decor. Deksel heeft lichte randschade 10,5x13x9cm. Cond.: R-G
Grote imari porseleinen lampenvoet met bronzen montuur, diverse figuren (mandarijneenden) etc. 75x30cm. Cond.: G
Acht zeldzame Chinees porseleinen borden 18e eeuws, gesigneerd. Met prachtig figurendecor en kraanvogeldecor verso. Onderkant ook beschilderd, in zeer goede staat ø23,8cm.
Vijf 19e eeuwse imari porseleinen sierborden met prachtig diepblauw- en goudkleurig landschapsdecor. Coulissen rand-decor met diverse tekens, 1 bord gelijmd ø20,9cm. Cond.: G
Prachtige 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met als decor Chinezen die een vaas dragen en vogels met bloemen. In goede originele staat 9x16xø9cm.
Zeldzame 19e eeuwse Japanse Arita porseleinen dekselpot (gesigneerd) met landschap-, vogels-, sprinkhaan- en bloemendecor. gesigneerd onder het deksel en onderop de bodem. In zeer goede staat 23,5xø14...
Prachtige diep blauw Chinees porseleinen bord 18e eeuw met floraal decor. lichte randschades ø12,6cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse vergulde empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. Goud iets versleten, verder in goede staat 25-27cm.
KPM porseleinen zouthouder met putti ca. 1900, bloemen, vlinder- en gouddecor. In goede originele staat 13x13,5x9cm.
Groot oud Meissen bureauset, 6-delig bestaande uit; 2 inktpotten, brievenhouder, tablet, stempelkussen en briefopener (na 1937). Handbeschilderd met bloemen en gouddecor. In goede staat 14x40x29cm.
Grote Duitse Meissen porseleinen vleesschaal 20e eeuw, decor Weinlaub (druivenranken) met goudrand 30,5x42x4cm. Cond.: G
Grote Duitse Meissen porseleinen vleesschaal 20e eeuw, decor Weinlaub ( druivenranken) 5x50x36cm. Cond.: G
Oude Rosenthal porseleinen knielende dame met schaal, Kunstabteilung Selb 2e helft 20e eeuw. In goede staat 24x10x17cm.
Groot Duits historisme tafelschaal voorstellend een open strijdwagen met 3 paarden en twee figuren ca. 1880. 2 Vingers missen 32x43x20cm. Cond.: G
Twee oude Meissen Bötgher herdenkingsbordjes 1682-1719-1982 (met schotels) in goede staat 4,5xø6cm.
Porseleinen steenbok ca. 1930, gemerkt. Vermoedelijk Duitsland, in zeer goede staat 17x30x12cm.
Meissen porseleinen sierbord met drakenmotief en druiveranken ca. 1900. In goede originele staat ø26cm.
Oude handbeschilderde porseleinen dekseldoos met vogeldecor en messing armaturen 20e eeuw. Gemerkt met een anker met een "S" erdoor 11x13x13cm. Cond.: G
Twee grote antieke porseleinen siervazen ca. 1890 met goud- en (handbeschilderd) bloemendecor. Gemerkt met een N of Z. In goede originele staat 31x17x14cm.
Duits Rosenthal porseleinen Tete a Tete servies, decor Donatello. In Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw in goede staat 16x48x34cm.