This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Biedermeier commode
Starting price 150 EUR

Noord Duitse laat Biedermeier commode ca. 1840 van mahoniefineer op grenen. lichte fineerschade en krimpnaden 80x47x94cm. Cond.: R

Indonesisch wandkastje
Result: 20 EUR

Oud Indonesisch teakhouten wandkastje ca. 1930 met lade achter 2 deurtjes. Snijwerk op de deuren, bovenkant en zijkanten Oosters landschap. In zeer goede originele staat 32x25x15cm. Cond.: G

Antieke Franse zithoek
Result: 225 EUR

Zithoek ca. 1900, Frans? van beukenhout met gevlochten zittingen. Bestaande uit 2 stoelen en bankje. Zitting van 1 stoel is slecht 100x107x56cm. en 92x43x37cm. Cond.: R-G

Noten nachtkastje
Result: 30 EUR

Notenhouten nachtkastje ca. 1870 met lade en deurtje in originele staat 81x36x37cm. Cond.: G

Zeldzame kinderstoel ca. 1820
Result: 500 EUR

Zeldzame vroeg Biedermeier kinderstoel ca. 1830 van mahoniehout. Staand op koperen wieltjes, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende staat en nieuw gestoffeerd met l...

Jachtzetel 1880
Starting price 600 EUR

Prachtige grote antieke handgestoken eiken jachtzetel. Zeldzaam model bewerkt met hondekoppen, feniksen, wapen en ranken. Nieuw bekleed met rode treip in uitstekende staat 138x70x65cm. Cond.: U

Jachtzetel 1880
Starting price 600 EUR

Prachtige grote antieke handgestoken eiken jachtzetel. Zeldzaam model bewerkt met hondekoppen, feniksen, wapen en ranken. Nieuw bekleed met rode velours in uitstekende staat 138x70x70cm. Cond.: U

Tibetaanse spiegel
Starting price 90 EUR

Tibetaanse houten met leer beklede spiegel met goudkleurige beschildering met tekens, draken en vogels 2e helft 20e eeuw 104x60.cm. Cond.: G

Penantkastje 1820/1830
Starting price 600 EUR

Antiek Duits biederneier kersenhouten penantkastje, ca. 1830,. In uitstekende gerestaureerde staat met benen beslag. 102x92x55cm.,

Tweedeurskast Willem III
Starting price 200 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit kast met lade bovenin. Snecken met leeuwekoppen en koperen ringen. In zeer goede originele staat 181x114x52cm.

Garderobe
Starting price 30 EUR

Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G

Empire stijl bankstel
Starting price 1.500 EUR

Antiek mahoniehouten empire stijl bankstel met twee stoelen, ca. 1900, bronzen applicaties en kariatyden, taps toelopende poten. In goede originele staat. 92x128x76cm. en 92x73x67cm.

Groot bewerkt kamerscherm
Starting price 150 EUR

Groot oud Indonesisch handgestoken teakhouten kamerscherm met lederen bewerkt middengedeelte, 20e eeuw, 152x72x35cm.

Spiegel
Starting price 50 EUR

Oude spiegel met toog en goudkleurige bewerkte lijst, 2e helft 20e eeuw in goede staat 109x62cm. COnd.: G

Spiegel, baroklijst 1880
Result: 80 EUR

Spiegel ca. 1900 met ornament lijst en oude geslepen spiegel in originele staat 70x85cm. Cond.: G

Mahonie tiltoptafel
Starting price 140 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten tiltoptafel in goede originele staat 74x82cm.

Tafeltje met lade
No reserve price

Oud groen beschilderd houten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw, Chabby chic in goede staat 61x78x40cm.

Teak Kist, salontafel
Result: 45 EUR

Grote teakhouten lage kist 2e helft 20e eeuw met ijzeren beslag. te gebruiken als salontafel in goede staat 47x110x79cm.

Wortelnoten naaitafel
No reserve price

Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm.

Kersen bureau
Starting price 1.000 EUR

Zeldzaam kersenhouten fineer Louis Seize secretaire ca. 1780 met intarsia en marquetterie. In zeer goede originele staat met 2 lades en achter de klep met lades, vakverdeling en 3 kelders. Zuid Duitsl...

Theewagentje
Starting price 15 EUR

Oude eikenhouten theewagen met wieltjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 64x76x46cm.

Bretons tafeltje
Starting price 200 EUR

Bretons 19e eeuws kastanjehouten met notenhouten bijzettafel ca. 1880. Man met hoed als voet in goede staat 85x46x32cm.

Kabinet
Result: 100 EUR

Hollands notenhout gefineerd 19e eeuws kabinet (nieuw gefineerd, fineer laat los) in goede staat 255x145x51cm. Cond.: M

Tafel, R. Dubarry
Result: 425 EUR

Gesigneerde designtafel gemaakt door R. (Rodolfo) Dubarry Frankrijk. Alpaca en messing beslagen, met bladmotief in zeer goede staat. 50x84x124cm.