Reproductie van een 18e eeuwse bekende bijbel. met 261 platen, door Hoet, Houbraken en Picart. Nieuwprijs was FL. 700,-. In zeer goede staat 10x30x44cm.
Boek over Frans Masereel met houtsnede door Roger Avermaete. In zeer goede staat 30x34cm.
Oude Jydsk telefoon 1e helft 20e eeuw van metaal en baceliet, in goede originele staat 34x25x12cm.
Vier antieke levensmiddelen-blikken; 2x Jugendstil Suiker en Koffie met bloemen in zweepslagmotief van Delft (Koog a.d. Zaan), 1x met molendecor en 1x met vossenjacht ca. 12-17cm. Cond.: R
Oude decoratieve koetslantaarn 20e eeuw van messing met bronzen adelaar 90cm. Cond.: G
Oude messing inktpot met engel en eikenblad. met kristallen reservoir 20e eeuw, in goede originele staat 10x16x11cm.
Vroege terracotta bewerkte steen 18e eeuw of ouder, bewerkt met medaillons en bloemen 5,5x14x9cm. Cond.: G
Groot kavel diverse koperen miniaturen 19e eeuw en later o.a; ketels, stoofjes, spinnewiel, kandelaars, Jugendstil bureauset, vaasjes, vijzel, steelpan, doofpot, schenkkannetje, blakertjes, pijphouder...
Oude 6-delige Perzisch bronzen bureauset ca. 1930, bestaande uit een presenteerschaal, inktpot, pennenbak, briefopener, asbak. Fijn uitgewerkt met figurendecor. In goede originele staat 6-27cm.
Twee delen horeca-plated, 1 geëmailleerde waterketel 1e helft 20e eeuw en 1 antieke koffiemolen 9-20cm. Cond.: G
Berliner Eisen schilmes 1e helft 19e eeuw, bewerkt met floraal decor 16x2,8x1cm.
Religieus 19e eeuws borduurwerk met originele lijst in goede staat 60x76cm. Cond.: G
Delftsblauwe vaas Regina en 1 plated tablet met bewerkte omranding 20e eeuw 12xø13cm. en ø30cm. Cond.: G
Massief kersenhouten opbergdoos ca. 1900, handgepatineerd (Biedermeier stijl) 10x21x29cm. Cond.: G
Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse Engelse barometer met tinnen wijzerplaat en (Pallisander?) fineer. In zeer goede originele staat 93x28x6cm. Cond.: G
Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten bakbarometer door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam 125cm. Cond.: G
Notenhouten barometer ca. 1900 met snijwerk en paard in goede originele staat 48cm.
Antieke Jugendstil wandbarometer met Nederlands schrift in goede originele staat 52x20x6cm.
Prachtige 19e eeuwse schildpaddoos met ivoor en origineel slot.Klein barstje in deksel, verder in goede originele staat 4,5x16x7,5cm.
Antieke schildpad kaartenhouder in goede originele staat 10x8x1cm.
Oude Japanse schildpad doos met goudkleurige Oosterse beschildering ca. 1920. Stukjes schilpad missen 5x18x9cm. Cond.: R