This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Bijbel
Result: 110 EUR

Reproductie van een 18e eeuwse bekende bijbel. met 261 platen, door Hoet, Houbraken en Picart. Nieuwprijs was FL. 700,-. In zeer goede staat 10x30x44cm.

5 Bijbels
Result: 50 EUR

Vijf bijbels uit de 19e eeuw in redelijke staat 14-16cm. Cond.: R-G

Boek, Frans Masereel
Starting price 60 EUR

Boek over Frans Masereel met houtsnede door Roger Avermaete. In zeer goede staat 30x34cm.

Telefoon
Result: 40 EUR

Oude Jydsk telefoon 1e helft 20e eeuw van metaal en baceliet, in goede originele staat 34x25x12cm.

4 Levensmiddel-blikken
Starting price 15 EUR

Vier antieke levensmiddelen-blikken; 2x Jugendstil Suiker en Koffie met bloemen in zweepslagmotief van Delft (Koog a.d. Zaan), 1x met molendecor en 1x met vossenjacht ca. 12-17cm. Cond.: R

Koetslantaarn
Result: 40 EUR

Oude decoratieve koetslantaarn 20e eeuw van messing met bronzen adelaar 90cm. Cond.: G

Inktpot met engel
Result: 70 EUR

Oude messing inktpot met engel en eikenblad. met kristallen reservoir 20e eeuw, in goede originele staat 10x16x11cm.

Steen, 18e eeuw
Starting price 30 EUR

Vroege terracotta bewerkte steen 18e eeuw of ouder, bewerkt met medaillons en bloemen 5,5x14x9cm. Cond.: G

Diverse miniaturen
Result: 70 EUR

Groot kavel diverse koperen miniaturen 19e eeuw en later o.a; ketels, stoofjes, spinnewiel, kandelaars, Jugendstil bureauset, vaasjes, vijzel, steelpan, doofpot, schenkkannetje, blakertjes, pijphouder...

Bronzen bureauset
Starting price 150 EUR

Oude 6-delige Perzisch bronzen bureauset ca. 1930, bestaande uit een presenteerschaal, inktpot, pennenbak, briefopener, asbak. Fijn uitgewerkt met figurendecor. In goede originele staat 6-27cm.

Horecazilver
Starting price 25 EUR

Twee delen horeca-plated, 1 geëmailleerde waterketel 1e helft 20e eeuw en 1 antieke koffiemolen 9-20cm. Cond.: G

Schilmes, Berliner Eisen
Starting price 30 EUR

Berliner Eisen schilmes 1e helft 19e eeuw, bewerkt met floraal decor 16x2,8x1cm.

Borduurwerk in lijst
Starting price 15 EUR

Religieus 19e eeuws borduurwerk met originele lijst in goede staat 60x76cm. Cond.: G

Schaal + Vaasje
Starting price 20 EUR

Delftsblauwe vaas Regina en 1 plated tablet met bewerkte omranding 20e eeuw 12xø13cm. en ø30cm. Cond.: G

Kersen sieradendoos
Result: 95 EUR

Massief kersenhouten opbergdoos ca. 1900, handgepatineerd (Biedermeier stijl) 10x21x29cm. Cond.: G

Chinees kompas
Starting price 30 EUR

Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G

Barometer, 19e eeuw
Starting price 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse barometer met tinnen wijzerplaat en (Pallisander?) fineer. In zeer goede originele staat 93x28x6cm. Cond.: G

Barometer, 19e eeuw
No reserve price

Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G

Hollandse bakbarometer
Result: 550 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten bakbarometer door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam 125cm. Cond.: G

Barometer
Starting price 25 EUR

Notenhouten barometer ca. 1900 met snijwerk en paard in goede originele staat 48cm.

Barometer met strik
Starting price 25 EUR

Antieke Jugendstil wandbarometer met Nederlands schrift in goede originele staat 52x20x6cm.

Schildpad doos
Starting price 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse schildpaddoos met ivoor en origineel slot.Klein barstje in deksel, verder in goede originele staat 4,5x16x7,5cm.

Schildpad kaartenhouder
Result: 70 EUR

Antieke schildpad kaartenhouder in goede originele staat 10x8x1cm.

Schildpad doos
Starting price 40 EUR

Oude Japanse schildpad doos met goudkleurige Oosterse beschildering ca. 1920. Stukjes schilpad missen 5x18x9cm. Cond.: R