J. Dubois (Belgische School) ca. 1930, olieverf op linnen, boer met koeien in de stal 46x60cm. Cond.: G
Anton Vrede ( Curacao - Rotterdam), acryl op papier, abstracte compositie 43x38cm. Cond.: G
G.G. Kitburn (Engelse School), litho op papier, theetijd met figuren 50x56cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), plakaatverf op papier, danseres 39x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G
F.H. Neuss (Roermond) ca. 1920, olieverf op linnen, Hollandse taveerne met feestgelach 188x100cm. Cond.: R
Willem Frederik Boekstal (Amsterdam 1887 - 1957), olieverf op paneel, boerderij in de winter 50x65cm. Cond.: G
Gesigneerd E. Dücker, olieverf op linnen, strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 53x35cm. Cond.: G
Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G
Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op linnen, boerderij bij nacht 50x70cm. Cond.: G
J. Beek ca. 1920, olieverf op paneel, winters landschap 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, boerenschuur in het bos 41x32cm. Cond.: G
Van Deursen, olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 25x17cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Strok 20e eeuw, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G
Ch. Dijkman ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht 55x45cm. Cond.: M
Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, zonnige boerderij met boer en boerin 40x50cm. Cond.: G
H. Balman, olieverf op paneel, strandgezicht met bomschuiten 20x24cm. Cond.: G
Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, Hollandse gracht met ophaalbrug en figuren 40x50cm. Cond.: G
W.G. Lengkeek 1890, olieverf op paneel, interieur met figuren Cond.: R
C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, heidegezicht met schapen 23,5x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, Indosesische School ca. 1950, Indonesische hut met figuren 38x31cm. Cond.: G
C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 16x11cm. Cond.: G
Gesigneerd C.J. van der Aa, olieverf op linnen, landschap met molen 45x25cm. Cond.: R-G