Tafelpresenteerdoos met zilveren, 835/000, corpus en roldeksel. De zilveren onderzijde is voorzien van een tekst t.b.v. een jubileum. 18x8,5x4,5cm. Cond zilver goed, schuif behoeft reparatie.
Hollands zilveren tasbeugel 835/000, Grootkeur, Jaarletter: M 1922, Beugelbreedte 15.5cm., ca. 112gr., Cond.:U
Bijzondere pijpewroeter van parelmoer met zilver omwikkeld , stopper en een zilveren punt, 835/000 MT.: J.Haas, Amsterdam ca. 1815, L. 9cm.
Oude Uitheemse jat (thorapointer), hout en zilver, bezet met halfedelstenen.L. 37cm., Cond.:U
Sterling zilveren briefopener, 925/000. Heft en insteekhuls vormen samen een lineaal van 22cm., Z1 keur, Cond.:U
Blauwglazen (bloem)pot in zilveren 835/000 opengewerkte en gegraveerde florale houder met rand op zes pootjesMT.: B.W.van Eldik, Zutphen ca. 1929, 8xø10cm, zilvergewicht ca. 147gr.
Fraaie grote bewerkte zilveren jardieniere zonder sachotels, rustend op vier leeuwenpoten 835/000, H.45cm., ca. 573gr., Cond.:G
Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep en theeduimpje in kist. Diverse MT., waaronder C.de Langen, Schoonhoven, Jaarletter N 1923, totaal ca. 19 gr.
Uiteems zilveren dekseldoos, bezet met diverse halfedelstenen, waaronder carneool en turkoois. 9.5x6.5x3cm., Cond.:U
Collier bestaande uit olijfvormige gefacetteerde robijnkralen, 5-6mm. Voorzien van zilveren karabijnsluiting. Lengte 46 cm
Staafbroche, verguld zilver 875/000 met roze steen. Broche met in het midden een open ronde bewerking met in het midden een roze steen en aan beide kanten een similie. Lengte 57 mm ca 4.9 gr
Oorhangers, zilver 925/000, met peervormige robijnen. Brisures met daaraan robijnen in een gladomzetting, 33x12mm. ca 5 gr.
Lot met 6 zilveren broches o.a staafmodel met opaal, filigrainbloem, abstracte ronde broche.
Wit metalen bloembroche met bijpassende oorclips, merk Trifari
Staafbroche, GG, 585/000. met in het midden een baquette geslepen zirconia. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. Lengte 58 mm. ca 2,4 gr.
Tableau met 66 voornamelijk zilveren ringen. O.a. met onyx, zirconia, agaat e.d.
Lot zilver: o.a. vierkante hanger met jasseroncollier, bewerkte armband met rode bolletjes met bedel en een klemarmband, onedel.