This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Zilveren wijnkan
Result: 600 EUR

Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U

Zilveren lepel
Starting price 80 EUR

Zilveren lepel 835/000, 18e eeuw, steelaanzet met dubbel lof ,rug en steeleinde rond model met kam. MT.: Everwijn Knolleman, Hoorn, 1760. L. 20cm., ca. 54g

Zilv. lepeltjes + Schaal
Starting price 50 EUR

Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...

Zilveren schaaltje
Result: 40 EUR

Hollands zilveren ajourgezaagd pepermuntmandje, Grootkeur 835/000, Jaarletter: C 1962, MT.:onduidelijk, Schoonhoven ca. 29gr., 8.5x5.5x4cm., Cond.:U

3 Plated tabletten
Result: 75 EUR

Drie oude plated presenteerbladen ca. 1930, 30-62cm. Cond.: G

Broche WG met parel
Starting price 380 EUR

Broche WG 585/000,7 akoya parels ø6 en 5 mm.De broche is in de vorm van een soort fantasiestrik met in het midden een rozet van Akoyavparels en 4 steentjes. Het WG is half gematteerd. De broche is voo...

Armband WG diamant
Starting price 700 EUR

Armband, WG 585/000, met 9 diamanten. De armband bestaande uit een ijsgematteerde binnenzijde met glimmende geschulpte rand. In het midden van de armband zijn 9 kleine briljanten, totaal ca 0.13 crt, ...

Ring WG Citrien briljant
Starting price 580 EUR

Ring WG, 750/000 met Citrien. Ring met langwerpige smalle kop met markies geslepen Citrien, 27x10, ca 9,7 crt. Aan de randen van de citrien zitten op diverse plekken kleine diamantjes, ca 0.05 crt. ca...

Hanger WG met citrien en briljant
Starting price 280 EUR

Hanger WG585/000 met Citrien en Briljant. Langwerpige hanger, 15x22 mm, met in het midden een ovaal gefacetteerde Citrien, ø 11x9 mm. Het midden van de hanger is opengewerkt en aan een zijde is de ha...

Oorhangers WG briljant
Starting price 550 EUR

Oorhangers, WG 750/000,met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengte...

Choker WG briljant
Starting price 420 EUR

Choker, WG 750/000, met navette diamant en 9 briljanten 0.31ct.TW/VS-SI ,L.40.0cm, ca. 9.45 gr.

Fantasiering, WG briljant
Starting price 430 EUR

Fantasiering, WG 585/000 met briljant. Strakke WG fantasiering, Rensini IG, met rechte bovenkant, wat uitlopend waartussen 5 briljanten geklemd zitten. Totaal ca 0.14 crt VSI/TW. ø 56. ca 4.5 gr

Oorsieraden met saffier en diamant
Starting price 1.080 EUR

Oorsieraden, WG 585/000, met natuurlijke gele saffier en diamant. Oorstekers met in het midden een ovale gele saffier, 8,7x5,5mm, ca 1,00 crt, en daarboven met 3 rijen met briljanten, totaal ca 0,75 ...

Ring WG granaat briljant
Result: 350 EUR

Ring, WG 585/000 granaten en briljant. De brede ring heeft 2 rijen met rond gefacetteerde granaten in zeer goede kleur. in het midden en aan de buitenranden zitten diverse briljanten. Totaal 0.52 crt....

Creolen WG briljant
Starting price 460 EUR

Creolen, WG 585/000, met baquette diamanten. Creolen, ø 13 mm, breedte 6,5 mm, met 2 rijen met baquette geslepen diamanten, totaal ca 0,33 crt. De creolen zijn voorzien van een scharnier en zijn ajour...

Ring WG langwerpig pave briljant
Starting price 550 EUR

Ring WG 750/000 met briljanten. Een ring met grote langwerpige kop, 19x11,5mm, welke volledig is bezet met pavee gezette briljanten, totaal ca 0.96 crt W/SI Ø 56

Rijring WG Rensini
Starting price 275 EUR

Rijring WG 585/000 met 5 briljanten. WG rijring, merk Rensini, met in het midden een royale zetting met 5 briljanten, totaal o.15 crt VSI/TW, gezet in vierpootschatons. ø 57 ca 2,5 gr.

32 Delig bestek, Haags Lofje
Starting price 1.200 EUR

Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U

2 Zilv. opdienlepels
Result: 80 EUR

Twee Hollands zilveren 835/000 dienlepels: aardappellepel en sauslepel. MT.: zilverfabriek te Voorschoten. Samen ca. 137 gr., Cond.:U

2 Zilv. opdienlepels
Result: 80 EUR

Hollands zilveren punchlepel en sauslepel, model Haags Lofje. 835/000, MT.: van Kempen &Zonen, Voorschoten, Samen ca. 150 gr. L.16-21 cm., Cond.:U

2 Zilv. opdienlepels
Result: 120 EUR

Twee Hollands zilveren dienlepels model Haags lofje, 835/000 Jaarletter: O : 1924, MT.: J.M.van Kempen & Zonen, Voorschoten , ca. 200 gr. L. 25cm., Cond.:U

2 Zilv. kandelaars
Starting price 430 EUR

Stel fraaie zilveren drielichtskandelaars, 925/000, op ronde voet. 23x18cm., ca. 511gr.

3 Zilveren suikertangen
Result: 50 EUR

Drie zilveren suikerklonttangen, waarvan twee antiek 835/000, Samen ca. 96gr., Cond.:U

Zilveren dienblad
Starting price 400 EUR

Dienblad in Hollands zilveren opengewerkt montuur, rondom bewerkt met bloemmotieven en open handgrepen, 835/000, Jaarletter: P, 1975, Schoonhoven, Fa.Hooijkaas, 41x27cm., Cond.:U