This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

16. Aprilveiling 2013

Auction on Friday, April 19, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

1-Deurs vertico
Result: 170 EUR

Notenhout fineer Grunderzeit 1-deurs vertico met volle zuilen, bewerkt paneel in de deur en lade ca. 1880. In goede staat, blad vastgeschroefd 120x54x86cm. Cond.: G

Ovaal tafeltje
Starting price 25 EUR

Notenhouten ovaal Louis Philippe tafeltje ca. 1880, blad vervangen (fineerschade aan het blad) 63x80x60cm. Cond.: M.

Naaitafeltje
Result: 60 EUR

Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 met intarsia in de vakverdeling van de lade. lichte fineerschade 80x46x39cm. Cond.: R

Naaitafel
Result: 30 EUR

Duitse notenhout fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Zonder vakverdeling in lade 75x57x51cm. Cond.: R-G

Notenhouten salontafel
Starting price 100 EUR

Salontafel 18e eeuw met notenhouten blad en eikenhouten poten in zeer goede staat 30x121x92cm.

Kabinet
Starting price 800 EUR

Louis Quinze kabinet 18e eeuw (gerestaureerd), deels nieuw gefineerd. Notenhout fineer, eiken koplijst en nieuwe voet. In uitstekende staat 210x130x58cm. Cond.: G

Eiken kastje
Result: 350 EUR

Eikenhouten Neo Renaissance kast twee-delig met losse kruisvoet en kussen bij bovendeel ca. 1800. Notenhout fineer op het kussen, geribbelde lijsten, ebbenhout op de lijsten, koplijst etc. In zeer goe...

Penantkastje
Result: 120 EUR

Duitse notenhouten grunderzeit penantkast met dikke nogat panelen. In goede originele staat met lichte fineerschade. 99x101x47cm.

Engelse commode
Starting price 80 EUR

Engelse commode begin 19e eeuw. Mahonie fineer met origineel bronzen beslag. lichte fineerschade 87x100x45cm.

Spiegel, Ventiaans
Starting price 90 EUR

Oude Ventiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw, bewerkt met bloemmotief 93x60cm. Cond.: G

Groot tapijt
Result: 95 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt Iran Gabbeh (nieuwprijs € 2.430,66) 130x180cm. Cond.: G

Groot Perzisch kleed
Result: 150 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/zwart tinten 330x278cm.Cond.: G

Fijn handgeknoopt tapijt
Starting price 30 EUR

Fijngeknoopt Perzisch kleed in bruintinten, lichte sleets 170x150cm. Cond.: R-G

Perzisch tapijt
Result: 150 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt. fijn geknoopt in blauw tinten, goede staat. 310x196cm.

Groot Perzisch tapijt
Result: 110 EUR

Groot fijngeknoopt Perzisch tapijt in goede staat 200x150cm.

Perzisch kussen + 3 kleden
Starting price 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch kussen en 3 vierkante Perzische kleedjes in redelijk tot goede staat ca. 60x60cm.

Groot Perzisch kleed
Result: 475 EUR

Groot oud Perzisch kleed handgeknoopt met bont veelkleurig decor 272x360cm. Cond.: R

Perzisch tapijt
Result: 75 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch kleed, hoofdzakelijk in roodtinten met bloemendecor in goede staat 201x348cm.

2 Perzische lopers
Starting price 30 EUR

Twee kleine Perzische geknoopte lopers rood/bruin in redelijke tot goede staat ca. 95x48cm.

Kleed
Result: 20 EUR

Gebatikt zijde kleed ca. 1900 met afgebeeld Oosterse vrouwfiguren en koeien 80x104cm. Cond.: G

2 Perzische lopers
Starting price 30 EUR

Twee Perzische handgeknoopte kleinere lopers in redelijk tot goede staat. Roodbruin/blauwbruin 100x47cm. en 90x51cm. Cond.: G

Tapijt
Starting price 30 EUR

Oud Perzisch tapijt(rood/zwart etc.), lichte sleets 190x127cm. Cond.: R

Perzisch tapijt 2x3M
Result: 120 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt 200x300cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Starting price 25 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed zwart/bruin in redelijke staat 147x90cm. Cond.: R