Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 met intarsia in de vakverdeling van de lade. lichte fineerschade 80x46x39cm. Cond.: R
Salontafel 18e eeuw met notenhouten blad en eikenhouten poten in zeer goede staat 30x121x92cm.
Louis Quinze kabinet 18e eeuw (gerestaureerd), deels nieuw gefineerd. Notenhout fineer, eiken koplijst en nieuwe voet. In uitstekende staat 210x130x58cm. Cond.: G
Engelse commode begin 19e eeuw. Mahonie fineer met origineel bronzen beslag. lichte fineerschade 87x100x45cm.
Oude Ventiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw, bewerkt met bloemmotief 93x60cm. Cond.: G
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt Iran Gabbeh (nieuwprijs € 2.430,66) 130x180cm. Cond.: G
Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/zwart tinten 330x278cm.Cond.: G
Fijngeknoopt Perzisch kleed in bruintinten, lichte sleets 170x150cm. Cond.: R-G
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt. fijn geknoopt in blauw tinten, goede staat. 310x196cm.
Handgeknoopt Perzisch kussen en 3 vierkante Perzische kleedjes in redelijk tot goede staat ca. 60x60cm.
Groot handgeknoopt Perzisch kleed, hoofdzakelijk in roodtinten met bloemendecor in goede staat 201x348cm.
Oud Perzisch tapijt(rood/zwart etc.), lichte sleets 190x127cm. Cond.: R