Smaragd collier met zilver-vergulde, 925/000, sluiting. Grootte Smaragden 6-5 mm. Lengte 46 cm.
Zilveren malienkolderbeursje, 800/000 en een kralenbeursje met antiek Hollands zilveren, 925/000, dubbele tasbeugel. Jaarletter T: 1903. Beugelbreedte 8 cm. Cond U
Stel ajourgezaagde en fraai floraal gegraveerde zilveren, 835/000, natfruitscheppen met opengewerkte gecontourneerde stelen. MT: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1881, L.19cm., ca. 70gr.
Zilveren handgemaakte zwaardprikkers, 11 stuks, Lengte 11 cm. ca 115 gr. Cond U
Zilveren, 835/000, tamboeneernaald met graveer werk en streepagaten heft. Nederlands gekeurd ca. 1860, L.13cm.
Kristallen tafelstyrooier met zilveren, 800/000, afschroefbare dop. ø voet 7 cm, hoogte 13 cm. Cond U
Drie delen plated 20e eeuw; 2x drie-armige kandelaars en 1x etagere 31x30cm. Cond.: G
Twee zilveren armbanden, gemaakt van oude bijbelsloten. Een met bijbelse figuren, lengte 21 cm en veiligheid en een met bloemversieringen, lengte 18 cm. Totaal gewicht ca 49,5 gr
Lot met 8 zilveren munthangers. O.a. dubbeltje, diverse 1/2 guldens en een gulden. Allen voorzien van een muntrand. totaal ca 50 gr.
Zilveren horloge, 835/000, dames model, Imperial, met zilveren band met bloemschakels. Mechanisch. Lengte 17,5 cm. ca 26,7 gr.
Zilveren dubbeltjesarmband, 23 stukjes, met veeroog en met ogen aan elkaar bevestigd. Lengte 21cm. ca 47,0 gr.
Armband, zilver, 835/000, met drie platen en bijpassende sluiting. Zwaar uitgevoerd met strakke bewerking. Lengte 18,5 cm. ca 33 gr.
Jugendstil broche, zilver, 925/000, met grijs ovaal parelmoer. Ook te dragen als hanger. ø 40x22mm. ca 9,3 gr.
Zilveren armband, 835/000, bestaande uit 3 delen van een bijbelslot. Verbonden met jasseronschakels. Tevens is de armband voorzien van een veiligheidsketting. Lengte 21 cm. ca 22,8 gr