This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

15. Januariveiling 2013

Auction on Friday, January 4, 2013 from 01:00

Completed | Default auction

Damesbureau
Result: 130 EUR

Mooi Engels mahoniehouten schrijfbureau met schrijfleder en tapstoelopende poten. 3 Lades met messing ringbeslag 2e helft 20e eeuw. Schrijfleder licht beschadigd 76x65x25cm. Cond.: G

Sidetable
Result: 40 EUR

Oude mahoniehouten sidetable 2e helft 20e eeuw met 3 lades in zeer goede staat 77x120x35cm. Cond.: G

Spiegel, goudkleurige lijst
Result: 40 EUR

Rechthoekige decoratieve spiegel met goudkleurig hout bewerkte lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 106x75cm. Cond.: G

2 Ronde eiken tafeltjes
Result: 20 EUR

Twee oude eikenhouten wijntafeltjes met driespant-poot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56xø60cm. Cond.: G

Armleunstoel
Result: 100 EUR

Oude Engelse mahoniehouten armleunstoel in empire stijl, ca. 1950, in goede staat. 87x60x56cm.

Eiken vitrinekast
Result: 30 EUR

Goed onderhouden eiken 1-deurs vitrinekast 2e helft 20e eeuw met zijkanten met glas 179x76x37cm. Cond.: G

Bijzettafel, Italiaans
Result: 40 EUR

Italiaans tafeltje met speeldoos en intarsia 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 42x38x28cm. Cond.: G

Duitse twee-deurs kast
Starting price 1.000 EUR

Prachtige 18e eeuwse Zuid Duitse barokkast, 2-deurs met lade, schuine hoeken, getoogde deuren en koplijst. Prachtig inlegwerk op de deuren, schuine hoeken en zijkanten. Koplijst is ca. 100 jaar oud (d...

Spiegel
Result: 20 EUR

Oude spiegel in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw goudkleur 70x33cm. Cond.: G

Spiegel rood/goud
Starting price 40 EUR

Rechthoekige decoratieve spiegel met houten gebronste lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 114x73cm. Cond.: G

Eiken secretaire
Result: 40 EUR

Oude eikenhouten gestoken schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl. 2 Lades en schuine klep. Achter de klep een vakverdeling en lades ca. 1960. In goede originele staat 95x47x85cm.

Salontafel, flespoot
Starting price 60 EUR

Eikenhouten Hollandse flespoottafel ca. 1900 54x69x70cm. Cond.: G

Buffetkast
Starting price 450 EUR

Grote antieke Duitse eikenhout fineer buffetkast ca. 1910, voorzien van 3 lades en totaal 6 deuren waarvan 1 met glas. Panelen voorzien van snijwerk en marquetrie fineer. Origineel beslag. Kast is van...

Bijzettafeltje
Result: 30 EUR

Oud wortelnoten fineer wijntafeltje, 2e helft 20e eeuw, met twee lades en drie spant poot met koperen leeuwenpoten. 62x42x38cm., Cond.:G

Naaitafeltje
Starting price 80 EUR

Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 met intarsia in de vakverdeling van de lade. lichte fineerschade 80x46x39cm. Cond.: R

Televisiekast, stijlmeubel
Starting price 50 EUR

Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G

2 Stoelen Willem III
Result: 60 EUR

Twee 19e eeuwse stoeltjes ca. 1870 met bewerkte rugleuning. Okerkleurige stoffering is matig, rest is goed 90x34x43cm.

Notenhouten 2-deurs kast
Starting price 250 EUR

Notenhout fineer Grunderzeit kast ca. 1880 met halve zuilen en laden in uitstekende staat 193x126x60cm. Cond.: G

Bijzettafel, rond
Result: 140 EUR

Prachtige empire bijzettafel (Cuba mahonie) 1e helft 19e eeuw met mooie voet. In goede originele staat 62xø69cm. Cond.: G

Wandtafel L.P.
Result: 110 EUR

Grote wortelnoten fineer Louis Philippe wandconsole-tafel ca. 1870. In goede originele staat met mooie voet 82x97x45cm.

Spiegel
Result: 35 EUR

Antieke spiegel 2e helft 19e eeuw met rozendecor opgewerkt. Stukje van parelrand missen 73x57cm. Cond.: R

Medicijnkastje teak
Result: 60 EUR

Teakhouten kastje met 12 lades en ringbeslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x50x40cm.

Medicijnkastje teak
Result: 80 EUR

Teakhouten kastje met 12 lades en ringbeslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x50x40cm.

Ladencommode Queen Anne
Result: 30 EUR

Eikenhouten Queen Anne stijl 3-laden commode 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x70x42cm. Cond.: G