This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

15. Januariveiling 2013

Auction on Friday, January 4, 2013 from 01:00

Completed | Default auction

Mahonie dressoir
Result: 50 EUR

Mahoniefineer op eiken dressoir ca. 1880 met vilt in bovenblad. Mooi snijwerk en lijstenwerk. Geheel in goede originele staat 98x128x52cm.

Tafel
Result: 45 EUR

Oude mahoniekleurige eettafel in Louis Philippe stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 75xø18cm,

4 Stoelen
Result: 100 EUR

Vier oude mahoniekleurige stoelen in Louis-Philippe stijl, 2e helft 20e eeuw, met rode velours stoffering. In goede staat. 107x50x48cm.

Kersenhouten salontafel
Result: 65 EUR

Kersenhouten uittrektafel ca. 1880 met lade (eettafel ingekort naar salontafel) 55x98x230cm. Cond.: G

Eiken kast
Result: 500 EUR

Antieke Duitse eikenhouten boeren kabinet kast ca.1840 onder met vier lades. Kast is uitneembaar, en verkeerd in goede originele staat. 210x152x55cm.

Mahonie kastje, schuifjaloezie
Result: 100 EUR

Wortelnoten fineer klapbuffet ca. 1920 met roldeur en 4 lades in Louis Quinze stijl. Lichte fineerschade 97x100x56cm. Cond.: R-G

Kast
Result: 140 EUR

Engelse eikenhouten fineer buffetkast ca. 1910 met intarsie in de lades. Geslepen glas in de halfronde deuren, geheel staand op Queen Anne poten. Stukje uit de rugwand 5x5cm.) 170x162x56cm. Cond.: G

Grenen hangkastje
Result: 40 EUR

Duits grenenhouten hangkastje ca. 1890 in zeer goede staat 70x85x25cm. Cond.: G

2 Jachtstoelen
Result: 80 EUR

Twee eikenhouten gesneden jachtstoelen ca. 1880 met goede stoffering in zeer goede staat 115x47x48cm. Cond.: G

Spiegel
Result: 80 EUR

Grote Hollandse eikenhouten halspiegel ca. 1880 in goede originele staat 166x115cm. Cond.: G

Dekenkist
Result: 160 EUR

Vroege kleine eikenhouten dekenkist 18e eeuw uit Duitsland. Smeedijzeren beslag, geheel staand op originele sleepoten en origineel slot(sleutel mist). Lijstwerk van deksel professioneel gerestaureerd ...

Grenen commode
Result: 30 EUR

Grenen commode ca. 1900 met houten knoppen in goede staat 78x100x63cm. Cond.: G

Spiegel rond groot
Result: 40 EUR

Grote decoratieve halspiegel met goudkleruige houten lijst en facetgeslepen spiegel in biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 140x79cm. Cond.: G

Eiken hangkastje
Result: 25 EUR

Hollands eiken hangvitrinekastje ca. 1880 in goede staat (rugwand van latere datum) 58x66x21cm. Cond.: G

Bureau stoel
Result: 190 EUR

Eikenhouten bureaustoel ca. 1920 met lederen zitting en rugleuning in zeer goede staat 87x57x53cm. Cond.: G

Iepenhouten stoel met riet
Result: 10 EUR

Oude Iepenhouten stoel met biezen zitting 65x43x43cm. Cond.: G

Sidetable kersen
Result: 80 EUR

Moderne massief kersenhouten sidetable met 2 lades en taps toelopende poten in Biedermeier stijl, 2e helft 20e eeuw 77x130x140cm. Cond.: G

Henri Deux eiken buffet
Result: 200 EUR

Antiek Frans eikenhouten buffet met handgestoken panelen en zuilen, origineel beslag en sloten, ca. 1880, In goede originele staat. 215x137x53cm.

Eikenhouten nachtkastje
Result: 15 EUR

Eikenhouten nachtkastje met wit marmeren blad, lade en deurtje ca. 1910 in zeer goede originele staat 71x38x40cm. Cond.: G

Oosters tafeltje
Starting price 40 EUR

Oud Perzisch bijzettafeltje, rondom handgestoken met Perzische tekens en met parelmoer inleg, paar stukjes missen 60x36x36cm. Cond.: R-G

Gestoken spiegel
Result: 40 EUR

Antieke eikenhouten handgestoken spiegel met druivenblad motief, ca.1880, 58x30 cm., Cond.:G

Keuken hakblok
Result: 30 EUR

Moderne houten keuken snijtafel met drie lades en twee opklapbare zijkanten. In zeer goede staat. 85x80/110x40cm.

Rood lederen bank
Result: 110 EUR

Moderne rood lederen bank met aluminium poten in zeer goede staat 80x170x90cm. Cond.: G

1-Deurs vertico
Starting price 200 EUR

Notenhout fineer Grunderzeit 1-deurs vertico met volle zuilen, bewerkt paneel in de deur en lade ca. 1880. In goede staat, blad vastgeschroefd 120x54x86cm. Cond.: G