Oude Oosterse handgestoken tafel met vier olifantenkoppen als poten 20e eeuw in goede staat 50xø46cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer Duitse Grunderzeit commode ca. 1880 met halve zuilen en 3 lades. origineel beslag en sloten in originele staat 78x91x48cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Mechelse etagere, ca.1880, met handgestoken leeuwekoppen en koperen ringen. Meubel heeft 1 grote lade en een tussenplank. In goede originele staat. 106x125x52cm.
Empire spiegel ca. 1820 mahoniehout fineer. Grote latoenkoperen applicatie voorstellend DIana met hoorn des overvloeds. In goede originele staat 147x72cm.
Voer Italiaanse notenhouten stoelen met intarsia en snijwerk in barokstijl 2e helft 20e eeuw. Intarsia zijkant stoelen met bloemenmotief. Tevens een langwerpige salontafel met grijs marmeren blad. De ...
Zeer bijzondere biedermeier sofa ca. 1820, berken fineer,De sofa is nieuw gepolitoerd en nieuw gestoffeerd. 96x180x59cm.
Antiek mahonie houtfineer penantkastje Louis-Philippe, ca.1870, Duitsland in ongerestaureerde staat, paneel gescheurd. 84x77x48cm.
Monumentale Victoriaanse kast ca. 1880 van mahoniehout fineer met intarsia, 6 lades, 4 deuren (waarvan 2 met geslepen spiegels). Ronde hoeken, geschulpte koplijst. Lichte fineerschade, verder in goede...
Biedermeier hoekkast met glas.Mahony fineer, ca.1820, onderkast met 2 naar voren gebogen deuren waarvan het fineer doorloopt.Bovenkast met 2 geëboniseerde zuilen en messing kapittels. Kast is gerestau...
Prachtige Engelse antieke mahoniehouten lederen zitgarnituur bestaande uit; bank en armleun- oorstoelen. Voorzien van honderden koperen nagels, koperen wieltjes en bruin/groen leer in zeer goede staat...
Antieke Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe vitrinekast met originele tollen, kroon, glas en lade. In goede originele staat 199x110x43cm.
Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G
Eikenhouten Franse buffetkast ca. 1880 met prachtig snijwerk in de panelen en volle zuilen. In zeer goede originele staat 238x52x137cm. Cond.: G
Berkenhout fineer 19e eeuwse miniatuur commode met bandintarsia en bloemeintarsia. Vaste opstand en 3 lades. geheel in goede originele staat 58x40x22cm. Cond.: G
Vroeg Engelse wortelnoten fineer theetafel 1e helft 19e eeuw met lade en uitschuifbare zijbladen. In zeer goede originele staat, lichte fineerschade 77x77x52cm. Cond.: G
.Duitse mahoniehouten vitrinekast met een deur en gebogen glas aan voor/zijkant. Intarsia in de panelen., staande op hoge Queen-Anne poten. ca. 1910.twee schappen ( 1xglas en 1x mahonie) 161x130x43cm...
Eikenhouten Neo Renaissance kast twee-delig met losse kruisvoet en kussen bij bovendeel ca. 1800. Notenhout fineer op het kussen, geribbelde lijsten, ebbenhout op de lijsten, koplijst etc. In zeer goe...
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten kuifkast met getoogde deuren, lades en schappen achter de deuren. Originele kroon en tollen. A-symmetrische panelen met mooi lijstwerk. In zeer goede originele staat...
Mahonie Queen Anne secretaire ca. 1930 met intarsia in zeer goede staat (beslag mist) 100x75x47cm.
Grote rotan eettafel met 8 rotan stoelen. Wit gelakt 20e eeuw 75x101x200cm. en 75x50x55cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten meidenkast in zeer goede originele staat ca. 1870. Uitneembaar met schappen 174x110x43cm. Cond.: G
Twee eiken gestoken armleunstoelen ca. 1920 in Neo-renaissance stijl. Nieuw gestoffeerd in zeer goede staat 94x63x70cm.
Mooie set van 6 antieke eikenhouten Grunderzeit stoelen. 2 Met armleuning, verschillend gestoffeerd in zeer goede staat 107x64x67cm. en 95x48x53cm.
The Wellness massage chair High power Air + mechanical massage combination. De ultieme massagestoel met remote control. Nieuwwaarde 3500 euro, met verwarming,vibratie en diverse andere opties. Met bes...