Frans eikenhouten wandklok ca. 1920. Gemerkt: Dufa 36x36x14cm.
Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 50xØ28cm.
Bronzen vierkante stantionshanglamp . Brons gepatineerd met facet geslepen glas en 4 fittingen. 25x25x70cm.
Barokstijl porseleinkast ca. 1960 wortelnoten opgelegd. Dubbelgebogen front en kap. Beglaasde deur met roedeverdeling. 140x43x212cm.
Mahoniehouten Halve-maan etagere naar voorbeeld van 1910 gemaakt. Op 3-spant poot uitlopend op 3 leeuwenpootjes van messing. 76x115x38cm.
Louis seize stijl commode met marmeren blad ca. 1900 op gebogen poten met messing afgezet. 3 lades met noten en vruchtenhout opgelegd.
Jugendstil noten wandkastje met prachtig Jugendstil snijwerk ca. 1900 65x50x14cm.
Eikenhouten regelateur, vrij-slingermodel. Rond 1900. Uurwerk moet gereinigd worden