Eikenhouten buffetkast Henry II, Frankrijk ca. 1890. Deels gefineerd. 140x50x252cm.
Rond Engels bijzettafeltje uit massief eiken opgedraaide 3-spants poot. 71xØ61cm.
Zeeuwse kast, massief eiken in renesaince stijl. Front met 6 gestoken panelen in diverse uitvoeringen. Omstreeks 1880.Hoogwaardige kwaliteit
1x Kampfer kist uitgesneden 25x14x12,5cm. 1x Aziatische kist met slangen en paradijsvogels 20x20x7cm.
Eikenhouten chiffoniere ca. 1840. 5 laden. 105x44x164cm.
Vergulde spiegel met facet geslepen spiegel ca. 1930 Frankrijk. Boven een uitgesneden kroon met bloemdecor. 77x142cm.
Renesaince stijl kussenkast,met 3 besneden koppen in koplijst, 197x160x55 cm
Eikenhouten rolluikkastje ca. 1920. Van notenkleurig beukenhout.
Wortelnoten barok vitrinekast ca. 1960. Gerestaureerd; Bovenkast oud, onderkast later. 115x43x202cm.
Eikenhouten laden commode Duitsland 108x62x78cm. Omstreeks 1900
Frans schrijfbureau met opzet ca. 1870 op gedraaide poten. Alle schuifladen met snijwerk. Gerestaureerd meubel
Miniatuur mahonie commode(waarschijnlijk koloniaal), ca. 1900. 18x9x23cm.
1x mahonie Biedermeier eetkamerstoel met een gesneden kroon met roosjes. 1x eiken armelunstoel
Grenenhouten opzetspiegel van een wascommode met een facet geslepen spiegel. 103x102cm.