This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Noten buiklade kast
Result: 35 EUR

Oude Hollandse notenhouten fineer Louis Quinze stijl 3-laden commode met origineel beslag 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 66x72x40cm.

Eiken theetafel
Starting price 140 EUR

Engelse eikenhouten theetafel met lade en Queen Anne poten ca. 1900. Origineel bronzen beslag in zeer goede staat 71x52x78cm.

Empire commode
Result: 130 EUR

Hollandse eikenhouten 4-laden commode ca. 1830 met origineel messing zingbeslag in goede originele staat 98x98x46cm. Cond.: G

Armleunstoel met borduurwerk
Result: 60 EUR

Grote oude armleunstoel met petit point borduurwerk gestoffeerd 20e eeuw in goede staat 119x68x80cm. Cond.: G

Kistje, renaissance stijl
Result: 45 EUR

Oud Neo Renaissance Italiaanse cassone 2e helft 20e eeuw (noten) 50x43x130cm. Cond.: G

Spinnersstoeltje
Starting price 20 EUR

Oud spinnersstoeltje met biezen zitting ca. 1900 86x56x38cm. Cond.: G

Empire stijl spiegel
Result: 45 EUR

Houten empirestijl spiegel, 2e helft 20e eeuw. 126x69cm., Cond.:G

Grunderzeit tafel
Result: 90 EUR

Duitse Grunderzeit wortelnoten fineer naairtafel ca. 1880 in goede originele staat 77x61x43cm. Cond.: G

Verg. tafeltje, marmeren blad
Starting price 70 EUR

Oude goudkleurige bijzettafel met oker en bruin geaderd marmeren blad in Louis Quinze stijl 20e eeuw 50x87x57cm.

Meubel met tegels
Result: 300 EUR

Bijzondere Grunderzeit theetafel van eikenhout ca. 1880 met grote keramieken plaquettes met bloemen en vlinderdecor. Prachtige kwaliteit, zijdelen zijn opklapbaar 80x120x60cm. Cond.: G

Mahonie halve-maan etagere
Result: 100 EUR

Prachtige mahoniehouten Engelse etagere staand op bewerkte 3-spant poot met messing 2e helft 20e eeuw in uitstekende staat 116x80x39cm. Cond.: G

Biedermeier armleunstoel
Starting price 60 EUR

Prachtige mahoniehouten 19e eeuwse Biedermeier armleumstoel met velours stoffering in goede originele staat 98x54x62cm. Cond.: G

Verg. tafeltje, marmeren blad
Starting price 70 EUR

Oude goudkleurige bijzettafel met oker en bruin geaderd marmeren blad in Louis Quinze stijl 20e eeuw 50x92x57cm.

Grenen kindertafel
Result: 30 EUR

Duitse grenenhouten kindertafel ca. 1880 met lade in goede originele staat 55x64x44cm. Cond.: G

Ronde tafel, inleg
Starting price 90 EUR

Engelse mahoniehouten tilt-top tafel ca. 1830 met intarsia in het blad. Koperen monturen aan 3-spant poot 66xø77cm.

Mahonie dressoir
Starting price 100 EUR

Mahoniefineer op eiken dressoir ca. 1880 met vilt in bovenblad. Mooi snijwerk en lijstenwerk. Geheel in goede originele staat 98x128x52cm. Cond.: G

Duitse Vertico
Result: 90 EUR

Aparte notenhouten Vertico ca. 1900 met zijpanelen en 1 deur en lade in goede originele staat 117x90x49cm. Cond.: G

Theetafel, Japans schilderwerk
Starting price 120 EUR

Franse etagetafel met Japans lakwerk ca. 1880 in goede originele staat. Zwart met goud/bruin en parelmoer inleg. Landschap met vogeldecor 82x60x40cm. Cond.: G

Kersenhouten salontafel
Starting price 100 EUR

Kersenhouten uittrektafel ca. 1880 met lade (eettafel ingekort naar salontafel) 55x98x230cm. Cond.: G

Grenen tafel
Result: 30 EUR

Grenenhouten bakkerstafel met lade 2e helft 19e eeuw in goede originele staat 74x137x88cm. Cond.: G

Grenen commode
Starting price 30 EUR

Grenen commode ca. 1900 met houten knoppen in goede staat 78x100x63cm. Cond.: G

Salontafel kersen
Starting price 150 EUR

Massief kersenhouten salontafel, geheel gemaakt in de Engelse stijl. Front met 2 lades eind 20e eeuw. Salontafel is in goede staat 45x142x82cm.

Tafel kersen
Result: 110 EUR

Kersenhouten bijzettafel geheel gemaakt in de Engelse stijl. Front met 1 lade eind 20e eeuw, tafel is van goede kwaliteit 47x80x80cm. Cond.: G

Tafel kersen
Starting price 110 EUR

Kersenhouten bijzettafel geheel gemaakt in de Engelse stijl. Front met 1 lade eind 20e eeuw, tafel is van goede kwaliteit, 1 zijkant is iets verkleurd 47x80x80cm. Cond.: G