Oude eikenhouten dubbeldeurs broodspinde met gestoken panelen 20e eeuw, gemaakt van oud eiken in goede staat 155x71x38cm. Cond.: G
Mooie 8-kantige notenhout fineer Grunderzeit tafel staand op 4-spant poot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) Cond.: G
Grote goudkleurige spiegel in empire stijl 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in goede staat 153x106cm. Cond.: G
Oud Hollands eikenhouten ladenkastje Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 67x58x78cm. Cond.: G
Prachtige mahoniehouten empire tafel ca. 1820 met bijzondere voet staand op 3 klauwpoten. Dik fineer. Het meubel is in goede originele staat Cond.: G 60cm hhog en 105 cm is de doorsnee.
Eikenhouten gestoken Mechelse buffetkast met zuilen ca. 1880 in goede originele staat met origineel beslag. 1 Krimpnaad aan de zijkant en 1 rekje mist 225x120x52cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten glasvitrine opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Origineel bronzen beslag en zijkanten met glas 205x130x52cm. Cond.: G
Zes eikenhouten gestoken stoelen in goede originele staat ca. 1880 met velours stoffering. De meeste stoelen zijn instabiel 101x43x46cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse mahonie hout fineer halve maantafel met lade en bandintarsia op de poten en front. In goede originele staat. 74x116x56cm.
Hollandse eikenhouten kast 19e eeuw afgezet met zwart geëboniseerd hout. Geheel staand op hogen onderling verbonden poten, 3 deurtjes en een bovenstuk met 2 deuren. Het meubel is in goede originele st...
Hollandse klaptafel 18e met eikenhouten voet en vurenhouten blad in goede originele staat 67xø80cm. Cond.: G
Wortelnoten eettafel ca. 1880 Louis Philip met daarbij 4 Louis Philip beukenhouten stoelen ca. 1880. De tafel heeft een multiplex tussenblad extra. lichte fineerschade op het blad 71x121x162cm. Cond.:...
Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw met groene velours stoffering in goede staat 103x60x48cm. Cond.: G
Vier oude massief notenhouten stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl in zeer goede staat 92x49x50cm. Cond.: G
Prachtige oude notenhouten bureau draai/armleunstoel met bruin lederen bekleding 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Mooie kwaliteit 85x59x62cm. Cond.: G
Grenenhouten Grunderzeit secretaire ca. 1880 in goede staat (geen scheuren) 163x111x57cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten dressoir met marmeren blad, geheel staand op spitspoten die onderling verbonden zijn. Gehel front met 1 lade. Geheel mahonie gefineerd ca. 1920 78x125x61cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl vitrineopzet 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met origineel bronzen beslag. Zijkanten met glas 200x130x48cm. Cond.: G
Groot Mechels eiken bordenrek met gestoken koppen ca. 1880 in zeer goede staat 73x110x14cm.
Oude notenhout gekleurde side-table met intarsia. 2e helft 20e eeuw. Lichte lakschade. 68x102x34cm.
Twee eiken gestoken armleunstoelen ca. 1920 in Neo-renaissance stijl. Nieuw gestoffeerd in zeer goede staat 94x63x70cm. Cond.: G
Drie notenhouten Biedermeier stoelen ca. 1850 in originele ongerestaureerde staat 83x55x47cm. Cond.: R
Oosterse mahoniehouten gestoken bijzettafel met 8-kantig blad in zeer goede staat 20e eeuw. Bruin marmer in het blad verwerkt 48x44x44cm.
Oosterse mahoniehouten gestoken tafel met rond blad in zeer goede staat met roodbruin marmer in het blad 20e eeuw 47xø46cm. Cond.: G