Antieke Duitse Dresdner barok wand-hoekconsole, noten hout fineer met bronzen gietwerk, ca. 1880, lichte beschadigingen. 42x58x43 cm., Cond.:G
Retro vintage eethoek. Schitterende set van 6x jaren '50 stoelen, massief notenhout en nieuw bekleed in topstaat. 2x Armleunstoelen en tafel 88x56x60cm. Cond.: U
Engelse eikenhouten theetafel op wieltjes met etage ca. 1940 in zeer goede staat. Ovaalvormig 57x75x53cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken bijzettafel ca. 1920 met 6 getorste poten en 6-kantig bewerkt blad met snijwerk 60x49x37cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten schrijftafel met 5 lades en parelrand ca. 1900. Geheel staand op 4 taps toelopende poten. Schrijfvilt in zeer goede staat 75x106x60cm. Cond.: G
Prachtige Franse notenhouten fineer Louis Philippe commode met 5 lades, origineel messing beslag en sloten. Marmeren blad (gebroken wit), het meubel is in zeer goede originele staat 90x98x46cm. Cond.:...
Mahoniehouten fineer 19e eeuwse spiegel (75x38cm.) met oud glas 108x57x82cm. Cond.: R
Louis Quinze stijl commode met groen marmeren blad. Handbeschilderde lades en zijkanten en bronzen armaturen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 99x80x45cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten ovale Queen-Anne tafel met etage ca. 1900 in zeer goede originele staat 75x99x69cm. Cond.: G
Eikenhouten Engelse Davenport schrijfbureau met acht lades aan de zijkant ca. 1900. Bovenop een klep voor brieven en inktset. Schuin schrijfblad met kelder en 3 lades daarin. Geheel in goede originele...
Vruchten-hangvitrine kastje neogothisch met zijkanten van glas in goede originele staat 65x50x20cm. Cond.: G
Aziatisch halkastje, ca.1910, iepenhout, strak model met een lade en deur die voorzien is van vogelsnijwerk. 88x49x47cm.
19e Eeuwse ovale notenhout fineer Biedermeier tafel met kolompoot ca. 1930. Blad heeft krimpnaden, verder in redelijke originele staat 69x110x76cm. Cond.: R
Eikenhouten Kredens ca. 1880 met gestoken paarden, koppen etc. In goede originele staat, krimpnaad in blad 101x94x48cm. Cond.: G
Vroeg Biedermeier eikenhouten secretaire ca. 1820 met glasopstand en gebeitelde rugwand en origineel beslag. Geen scheuren en/of kromme deuren, looplijsten zijn goed. Poten missen echter wel 192x115x5...
Notenhouten Louis Quinze-stijl bank met snijwerk en goede blauwe velours stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 94x160x76cm. Cond.: G
Notenhouten Louis Quinze stijl voltaire ca. 1880 met snijwerk en goede blauwe velours stoffering in zeer goede staat 101x83x66cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Grunderzeit kinderbed met origineel matrasje ca. 1880 in goede originele staat 42x69x43cm. Cond.: G
Eikenhouten Franse handgestoken schrijftafel met 3 lades en getorste verbinding ca. 1880 in goede originele staat 80x133x74cm. Cond.: G
Twee empire stijl spiegels ca. 1880 in goede originele staat 87x58cm.
Oud Chinees tafeltje met originele beschildering en snijwerk (voor porseleinen vaas) 20e eeuw in goede staat 31x28x28cm. Cond.: G
Notenhouten voetenbankje met petit-point bekleding met bloemmotief ca. 1900 in zeer goede staat 22x36x36cm. Cond.: G
Donkergrijs lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw in goede staat. lichte cracele in rugleuning 92x77x100cm. Cond.: G