Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G
Grote Duitse schildpadpop Inge met glazen ogen 46cm. Cond.: G
König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U
Twee keer mooie Steiff, Mecki en Micki ca. 1950/1960 met kunststof koppen en vilten lichaam in goede originele staat (kleertjes iets vies) 17cm. Cond.: G
Acht oude poppen o.a; celluloid (7x) en 1x papier mache ca. 1930 en later. 1 Pop is beschadigd 14-38cm.
Marklin tenderlok Cm 800 in originele doos (licht bespeeld), 3 wagons (1x Marklin kiepwagon, 1x Lilliput en 1x ongemerkt), daarbij diverse blikken Marklin treinrails 2e helft 20e eeuw. 55 Stuks incl. ...
Grote Duitse schildpadpop Inge met geschilderde ogen 42cm. Cond.: G
Oude Duitse Cellba celluloid pop, Schöberl en Becker babypop met glazen ogen 30cm. Cond.: G
Drie oude poppen Duitsland; 1x schildpad Ursel met geschilderde ogen 36cm. Cond.: G, 1x celluloid Bruno Schmidt met slaapogen 39cm. Cond.: R, 1x Sonni meisjespop met slaapogen en "mama", originele pru...
Diverse speelgoedauto's Lesley England waaronder; 1x Routemaster bus Visco Static (Very good), 1x Mercury Police by lesley Matchbox (Good), 1x Silver ghost no. 15 (matig) en 1x Pull tractor No 1 (sli...
Oud keramieken kinderserviesje ca. 1930 met kersendecor, gemerkt met een bijenkorf en nummers. Bestaande uit; suikerpot, melkkan, 6x plat bord, 4x diep bord, 1x klein kommetje, 1x grotere kom, 1x ovaa...
Oude Duitse schildpadpop model Christel met geschilderde ogen en mond 29cm. Cond.: G
Oude vliegende Hollander (kinderspeelgoed) ca. 1950 ongemerkt in goede originele staat 43x73x38cm. COnd.: G
Vier oude Duitse schildpad celluloid poppen; 1x negerjongentje met geschilderde ogen 21cm. Cond.: G, 1x negermeisje met oorbellen 16cm. Cond.: G, 1x schildpad Inge met geschilderde ogen en schoentjes ...
Bijzondere Naether antieke poppenwagen in zeer goede staat. Beschildering rondom goed. 92x80x38 cm.Cond.:G
Tien oude Engelse Dinky Toys; 1x Bedford Meccano Ltd, 1x Commer, 1x Alfa Romeo Meccano Ltd, 1x Aveling Barford Meccano Ltd, 1x Landrover Meccano Ltd, 1x Dodge Meccano Ltd, 1x Massey Harris, 1x Ford Se...
Drie oude celluloid poppen; 1x schildpad negerjongen 22,5cm. Cond.: G, 1x Societe Nobel France babypop met geschilderde ogen 27cm. Cond.:G en 1x schildpadpopje met mohair pruikje en kledendracht 15cm....
Vier oude leger Dinky Toys; 1x Panhard meccano France, 1x Ton Cargo Truck, 1x Saladin Armoured Car en 1x Berliet Gazelle 7-14cm. Cond.: R
Vier oude leger Dinky Toys; 1x Chieftain tank 155mm (geen rubber), 1x Austin champ meccano Ltd, 1x Army Wagon meccano Ltd en 1x Scout Car 7-22cm. Cond.: R
2 Stratego spellen; 1x 1949 2e uitgave Smeets & Schippers compleet met bord (zwarte linnen band) en alle stukken op 1 rode na (houten voeten en rand afgesneden kartonnen) in redelijke conditie. Tevens...
Beer, gemerkt Grisly, met glazen ogen. In zeer goede staat. 48 cm.
Kavel met 8 design poppen en twee stoeltjes 2e helft 20e eeuw; 7x porseleinen poppen Engeland en 1x stoffen pop in zeer goede staat 12-46cm. Cond.: G