Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 23x17x13cm. Cond.: G
Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 14x9x10cm. Cond.: G
Oud slangenlederen sieraden opbergkistje( bijouteriedoosje) met slot. 20e eeuw. 10x20x20cm., Cond.:G
Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 16x11x10cm. Cond.: G
Antieke roodkoperen jugendstil kan met messing grip en tuit, Duitsland, gemerkt met struisvogel. Prachtig bloemendecor met zweepslagmotief. 37x18xØ14cm., Cond.:G
Twee 19e eeuwse bronzen vuurbokken met restvergulding, Louis Quinze stijl. 34x21x22cm., Cond.:G
Oude hang-plafondlamp met porselein met bloemmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 45x48x39cm.
Twee antieke oefendegens; 1x verbogen en 1x heft mist 106-108cm. Cond.: M
Oude bajonet 42 C.U,L en nr.8323, 1e helft 20e eeuw, In originele staat. L.40.5 cm.
Rapier 17e-18e eeuw met gravering en restvergulding. Stukje metaal van het heft mist L.: 93cm. Cond.: R
Mijnwerkerslamp Nr. 2801, geëlectrificeerd met daarbij een veldkijker 1e helft 20e eeuw, gemerkt Grodenstock Munchen 26xø9cm. en 9x14x4cm. Cond.: G
Vuursteen donderbus 18e eeuw met bewerkte mahoniehouten kolf en loop, gemerkt Warransted. In goede originele staat 51x14x5cm.
Zes antieke Engelse tinnen maatkannen met eikstempels 18e-19e eeuw. 2x Pintbekers. Diverse bedeukingen 5-14,5cm. Cond.: R