This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Aardewerken huisje
Starting price 20 EUR

Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 23x17x13cm. Cond.: G

Aardewerken huisje
Starting price 20 EUR

Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 14x9x10cm. Cond.: G

Sieradendoosje
Starting price 100 EUR

Antiek eikenhouten gestoken opbergdoos, rondom bewerkt met bloemensnijwerk, ca.1880, 17x35x25 cm., Cond.:G

Slanglederen sieradendoosje
Starting price 80 EUR

Oud slangenlederen sieraden opbergkistje( bijouteriedoosje) met slot. 20e eeuw. 10x20x20cm., Cond.:G

Eiken documentenkistje 1870
Starting price 80 EUR

Antiek eiken documentenkistje, ca.1890, met handgedtoken panelen. In zeer goede staat. 22x37x24cm.

Aardewerken huisje
Starting price 20 EUR

Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 16x11x10cm. Cond.: G

Jugendstil kan
Result: 100 EUR

Antieke roodkoperen jugendstil kan met messing grip en tuit, Duitsland, gemerkt met struisvogel. Prachtig bloemendecor met zweepslagmotief. 37x18xØ14cm., Cond.:G

2 Haardbokken
Result: 60 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vuurbokken met restvergulding, Louis Quinze stijl. 34x21x22cm., Cond.:G

Plafondlamp, porselein
Starting price 10 EUR

Oude hang-plafondlamp met porselein met bloemmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 45x48x39cm.

2 Kruithoorns + 1 kandelaar
Result: 40 EUR

Twee antieke kruithoorns en 1 bronzen kandelaar in de vorm van een wild zwijn; 1x kruithoorn met hoorn en messing (sluiting defect), 1x kruithoorn met Amerikaanse Condor van messing 11-17,5cm. Cond.: ...

2 Oefendegens
Starting price 35 EUR

Twee antieke oefendegens; 1x verbogen en 1x heft mist 106-108cm. Cond.: M

Bajonet
Result: 80 EUR

Oude bajonet 42 C.U,L en nr.8323, 1e helft 20e eeuw, In originele staat. L.40.5 cm.

Engelse bestekcassette
Starting price 140 EUR

Exclusieve Engelse bestekcassette mahoniehout 19e eeuw met 12 persoon ivoren bestek (bewerkt). Twee mahoniehouten lades met koperinleg op het deksel en monogram M.E.R. in zeer goede originele staat 6,...

Degen, 18e eeuw
Result: 220 EUR

Rapier 17e-18e eeuw met gravering en restvergulding. Stukje metaal van het heft mist L.: 93cm. Cond.: R

Mijnwerkerslamp + Verrekijker
Result: 25 EUR

Mijnwerkerslamp Nr. 2801, geëlectrificeerd met daarbij een veldkijker 1e helft 20e eeuw, gemerkt Grodenstock Munchen 26xø9cm. en 9x14x4cm. Cond.: G

Oosterse donderbus
Starting price 480 EUR

Vuursteen donderbus 18e eeuw met bewerkte mahoniehouten kolf en loop, gemerkt Warransted. In goede originele staat 51x14x5cm.

2 Lemetten, 17e-18e eeuw
Starting price 100 EUR

Twee vroege lemmeten (zonder heft); 1x degen met renaissance masker versiering van brons 17e eeuw (Duits?), 1x lemmet van sabel 18e eeuw (bodemvondst) 73-78cm. Cond.: R

Hertenvanger 18e eeuw
Starting price 180 EUR

Grote hertenvanger ca. 1800 met bronzen en houten heft. Voorstelling met hondekoppen en honden die een wild zwijn aanvallen. In goede originele staat 60x10x3cm. Cond.: G

6 Tinnen kannetjes
Starting price 25 EUR

Zes antieke Engelse tinnen maatkannen met eikstempels 18e-19e eeuw. 2x Pintbekers. Diverse bedeukingen 5-14,5cm. Cond.: R

Speer
Result: 20 EUR

Oude/Antieke? speer, vermoedelijk Afrika in zeer goede staat 169cm. Cond.: G

Cloisonne schaal
Result: 15 EUR

Oude Japanse cloisonne schaal met drakenmotief 20e eeuw 4,5xø14cm. Cond.: G

Cloisonne vaasje
Starting price 15 EUR

Klein cloisonne vaasje op houten voet met bloemmotief 20e eeuw in goede staat 11xø5cm.

2 Zwaardvis tanden
Result: 150 EUR

Twee zwaardvistanden gemonteerd op voet 74cm. en 83cm. Cond.: G

Oosterse houten lakstempel
Result: 15 EUR

-Antiek Aziatisch tropisch houten tafelbakje met 4-vakverdeling , waarschijnlijk voor inkt of lakstempels 30x10x10cm. Cond.: G