This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Blikken fluit
Starting price 15 EUR

Blikken fluit ca. 1900, zwart gelithografeerd in bespeelde staat Cond.: R-G L.: 32cm.

Huisaltaar ca. 1900
Starting price 180 EUR

Oud Chinees gelakt huisaltaar met 3 lades. Uitgewerkt met Foo-Honden, draken en vogels. 1e helft 20e eeuw 57x37x28cm. Cond.: G

Cello
Result: 310 EUR

Prachtige cello met standaard, gemerkt Blessing, 2e helft 20e eeuw,. In goede originele staat 112x37x20cm. Cond.: G

Art Deco lamp
Starting price 280 EUR

Prachtige Art Deco hanglamp ca. 1930, zwart met nikkel. Mooie vormgeving in zeer goede originele staat 54x71x71cm. Cond.: G

Gietijzeren theekan 1910
Starting price 80 EUR

Chinese gietijzeren theekan met hengsel en noppendecor ca. 1900 of ouder 15x15xø13,5cm. Cond.: G

Gietijzeren decoratie-bord
Result: 30 EUR

Gietijzeren opengewerkte sierbord Historisme ca. 1880 met figurendecor (Duitsland) ø22,5cm. Cond.: G

6 Chinese bronzen gewichten
Starting price 190 EUR

Zes oude Chinese bronzen gewichten met fantasiefiguren 19e/20e eeuw 2,5-6,7cm. Cond.: G

Klein Tibetaans kistje
Starting price 40 EUR

Rood Tibetaans kistje met hengsel en slot.Beschilderd leer. Beschilderd met gouddecor, vogels en bloemen 21e eeuw 13,5x18x13cm. Cond.: G

Vurenhouten wandpaneel
Result: 20 EUR

Oud vurenhouten wandpaneel, handgestoken 20e eeuw 90x33cm. Cond.: G

Hollandse bakbarometer
Result: 575 EUR

Hollandse antieke bakbarometer, 1e helft 20e eeuw, naar barok voorbeeld anno 1726, gemerkt D.G.Fahrenheit L.118x20cm.

Jugendstil inktstel
Starting price 25 EUR

Antiek Jugendstil messing schrijfset( inktstel) Glazen reservoirs ontbreken, ca.1900,7x12x13cm., Cond.:G

Barometer
Starting price 10 EUR

Oude barometer gemerkt Commodoor 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x12x4cm. Cond.: G

Grote gestoken barometer
Starting price 80 EUR

Grote antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat.L.59 cm.

Kleine gestoken barometer
Starting price 50 EUR

Duitse antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat. L.43 cm.

Sieradenkistje, pyramide
Starting price 60 EUR

Sieraden kistje zwart beschilderd leer,met hengsels. Beschilderd met vogel- en bloemdecor 21e eeuw, 1 hoekje verf mist 28x31x20cm. Cond.: G

Oude barometer
Starting price 15 EUR

Oude barometer met Hollandse opschrift 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x14,5x3cm. Cond.: G

Jugendstil barometer, inlegwerk
Starting price 60 EUR

Prachtige ingelegde ,intarsia, jugendstil barometer, ca. 1900 met landschapmotief, diverse houtsoorten. 50x22x6 cm., Cond.:G

Sieradenkistje, rechthoekig
Result: 60 EUR

Zwart Tibetaanse sieradenkist met spiegel, lades en vakverdeling.Beschilderd leer. Gouddecor met bloemen en vogels 21e eeuw 21x29x23cm. Cond.: G

Barometer
Result: 50 EUR

Prachtige grote antieke handgestoken barometer ca.1900, met kasteel motief (twee chips af)56x24 cm., Cond.:G

Barometer
Result: 45 EUR

Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G

Antieke pijp
Result: 20 EUR

Duitse tabakspijp ca. 1900 met porseleinen reservoir, voorstellend reemotief. In goede originele staat 44cm. Cond.: G

Staande design lamp
Starting price 25 EUR

Moderne metalen design stalamp 2e helft 20e eeuw, ongemerkt met deukje in de voet 181xø29cm. Cond.: R

Messing pijpenrekje brons
Result: 60 EUR

Antiek massief bronzen pijpenwandrekje met als voorstelling een man met pijp, bezem en hond, ca. 1900. 27x20x3.5 cm. Cond.:G

Aardewerken huisje
Result: 20 EUR

Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 26x18x17cm. Cond.: G