Oud Chinees gelakt huisaltaar met 3 lades. Uitgewerkt met Foo-Honden, draken en vogels. 1e helft 20e eeuw 57x37x28cm. Cond.: G
Prachtige cello met standaard, gemerkt Blessing, 2e helft 20e eeuw,. In goede originele staat 112x37x20cm. Cond.: G
Prachtige Art Deco hanglamp ca. 1930, zwart met nikkel. Mooie vormgeving in zeer goede originele staat 54x71x71cm. Cond.: G
Chinese gietijzeren theekan met hengsel en noppendecor ca. 1900 of ouder 15x15xø13,5cm. Cond.: G
Gietijzeren opengewerkte sierbord Historisme ca. 1880 met figurendecor (Duitsland) ø22,5cm. Cond.: G
Zes oude Chinese bronzen gewichten met fantasiefiguren 19e/20e eeuw 2,5-6,7cm. Cond.: G
Rood Tibetaans kistje met hengsel en slot.Beschilderd leer. Beschilderd met gouddecor, vogels en bloemen 21e eeuw 13,5x18x13cm. Cond.: G
Oud vurenhouten wandpaneel, handgestoken 20e eeuw 90x33cm. Cond.: G
Hollandse antieke bakbarometer, 1e helft 20e eeuw, naar barok voorbeeld anno 1726, gemerkt D.G.Fahrenheit L.118x20cm.
Oude barometer gemerkt Commodoor 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x12x4cm. Cond.: G
Sieraden kistje zwart beschilderd leer,met hengsels. Beschilderd met vogel- en bloemdecor 21e eeuw, 1 hoekje verf mist 28x31x20cm. Cond.: G
Prachtige ingelegde ,intarsia, jugendstil barometer, ca. 1900 met landschapmotief, diverse houtsoorten. 50x22x6 cm., Cond.:G
Duitse tabakspijp ca. 1900 met porseleinen reservoir, voorstellend reemotief. In goede originele staat 44cm. Cond.: G
Moderne metalen design stalamp 2e helft 20e eeuw, ongemerkt met deukje in de voet 181xø29cm. Cond.: R
Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 26x18x17cm. Cond.: G