Twee gietijzeren vijzels 18e eeuw met stamper 12xø12,5cm. en 11xø11cm. Cond.: G
Zeven antieke messing kaarskandelaars 18e-19e eeuw 9-17cm. Cond.: G
Twee oude messing haardbokken 20e eeuw in barokstijl 32x17x19cm. Cond.: G
Twee Engelse veerweegschalen ca. 1900 van gietijzer met messing in goede originele staat (gemerkt) 43x18x5cm. en 31x11x2cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse weegschaal van smeedijzer en brons in zeer goede staat 145x50x50cm. Cond.: G
Oude koperen Tiffany-stijl tafellamp, 2-lichts, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 57x40x14 cm. Probleem met de electra.
Antieke bronzen icoon, 19e eeuw, Maria met kindje Jezus. (Reisicoon) Rusland. 11x9.8x0.5cm., Cond.:G
Twee 19e eeuwse houten tabakspotten in zeer goede originele staat 16xø14cm. en 18xø11cm. Cond.: G
Roodkoperen hengselpot of houtbak met koperen hengsel ca. 1900 27xø37cm. Cond.: G
Art Deco haardset van geëmailleerd gietijzer in de vorm van een ridder met harnas. 5-Delig ca. 1930 .H.37cm.
Grote, begin 19e eeuw, roodkoperen waterbak met koperen kraan en handvaten. In zeer goede staat. 39xø57cm.
Metalen haardscherm ca. 1900, zwart gelakt met bies en werkje 108x57x25cm. Cond.: G
Aziatisch mini-kabinet koperbeslagen 20e eeuw van teakhout met slot. Bovenin klep met opbergruimte, frontzijde twee deurtjes met daarachter 3 lades 25x36x24cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gietijzeren waterketel in goede originele staat 37x40xø28cm. Cond.: G
Oude messing 4-delige haardset 20e eeuw met paardenhoofden in goede staat. 69xø17cm.
Oud pallisanderhouten paneel met diverse houtsoorten ingelegd o.a; been, noten, vruchtenhout. Oosterse voorstelling met figuren in zeer goede staat. 36x25cm.