This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Bronzen vijzel
Starting price 40 EUR

Bronzen vijzel ca. 1800 met stamper 7,5xø11cm. Cond.: G

2 IJzeren vijzels, 18e eeuw
Starting price 40 EUR

Twee gietijzeren vijzels 18e eeuw met stamper 12xø12,5cm. en 11xø11cm. Cond.: G

3-Delig altaarset
Result: 100 EUR

Drie-delig bronzen altaarset ca. 1900 bestaande uit Heilig Kruis met corpus Christie en 2x een drielichts kandelaar. Neogotische vormgeving 38x19x12cm. en 27x24x12cm. Cond.: G

Bronzen gewichtje + lakstempel
Result: 40 EUR

Twee delen curiosa; 1x bronzen vogel (presse-papier), 1x lakstempel met been 5cm. Cond.: G

7 Messing kandelaren
Starting price 50 EUR

Zeven antieke messing kaarskandelaars 18e-19e eeuw 9-17cm. Cond.: G

2 Haardbokken
Result: 20 EUR

Twee oude messing haardbokken 20e eeuw in barokstijl 32x17x19cm. Cond.: G

Vaasje met draak
Starting price 95 EUR

Antieke Chinese plated bronzen vaas met drie-dimensionaal een draak gemonteerd, ca.1900, 28xØ11cm., Cond.:G

2 Parelmoer visitekaartjes doosjes
Result: 50 EUR

Twee parelmoer bewerkte visitekaarten/dekseldoosjes met scharniersysteem en drukknop ca. 1910. In zeer goede staat 10,5x8x1cm. Cond.: G

2 Antieke weegschalen
Result: 30 EUR

Twee Engelse veerweegschalen ca. 1900 van gietijzer met messing in goede originele staat (gemerkt) 43x18x5cm. en 31x11x2cm. Cond.: G

Weegschaal, 18e eeuw
Result: 50 EUR

Grote 18e eeuwse weegschaal van smeedijzer en brons in zeer goede staat 145x50x50cm. Cond.: G

Staand lampje
Result: 20 EUR

Oude koperen Tiffany-stijl tafellamp, 2-lichts, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 57x40x14 cm. Probleem met de electra.

Hanglamp
Result: 20 EUR

Antieke hanglamp, ca.1900, witte matglazen kap met bloemendecor. 28x15x15cm., Cond.:G

Fotocamera
Starting price 20 EUR

Oude Voigtländer camera Vito B met Skopar Color 1:35/50 Voigtländer lens in zeer goede staat 12x75x8cm. Cond.: G

Metalen icoon, 19e eeuw
Starting price 60 EUR

Antieke bronzen icoon, 19e eeuw, Maria met kindje Jezus. (Reisicoon) Rusland. 11x9.8x0.5cm., Cond.:G

Loden gewicht
Starting price 30 EUR

Vroeg loden gewicht ca. 1600? (ongeëikt!) 5xø4,3cm.

2 Tabakspotten
Result: 50 EUR

Twee 19e eeuwse houten tabakspotten in zeer goede originele staat 16xø14cm. en 18xø11cm. Cond.: G

Koperen houtbak
Starting price 50 EUR

Roodkoperen hengselpot of houtbak met koperen hengsel ca. 1900 27xø37cm. Cond.: G

Bronzen haardstel, krijger
Result: 50 EUR

Art Deco haardset van geëmailleerd gietijzer in de vorm van een ridder met harnas. 5-Delig ca. 1930 .H.37cm.

Roodkoperen waterbak
Starting price 100 EUR

Grote, begin 19e eeuw, roodkoperen waterbak met koperen kraan en handvaten. In zeer goede staat. 39xø57cm.

Antiek haardscherm
Starting price 30 EUR

Metalen haardscherm ca. 1900, zwart gelakt met bies en werkje 108x57x25cm. Cond.: G

Aziatisch mini-kabinet
Starting price 160 EUR

Aziatisch mini-kabinet koperbeslagen 20e eeuw van teakhout met slot. Bovenin klep met opbergruimte, frontzijde twee deurtjes met daarachter 3 lades 25x36x24cm. Cond.: G

Gietijzeren waterketel
Result: 30 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren waterketel in goede originele staat 37x40xø28cm. Cond.: G

Haardset
Result: 25 EUR

Oude messing 4-delige haardset 20e eeuw met paardenhoofden in goede staat. 69xø17cm.

Houten schilderij
Starting price 40 EUR

Oud pallisanderhouten paneel met diverse houtsoorten ingelegd o.a; been, noten, vruchtenhout. Oosterse voorstelling met figuren in zeer goede staat. 36x25cm.