This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Tinnen bekers
Starting price 10 EUR

Kavel diverse tinnen kannen en maatbekers; 1x set van 7 maatbekers Engeland (1e helft 20e eeuw?), 3x eikeltjeskannen (1x deksel los) 20e eeuw 4,5-20cm. Cond.: G

Staande asbak
Starting price 130 EUR

Zeldzame kopergeslagen Art Deco staande asbak (geen signatuur gevonden, maar moet van een bekende maker zijn) 75xø28cm. Cond.: G

Album ca. 1890 met 7 drukwerken
Starting price 20 EUR

Antiek album met 7 drukwerken van de photographische Gesellschaft Berlin am Dönhofsplatz 42x55cm. Cond.: R-G

Statenbijbel 1778
Starting price 500 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel, 1778, met origineel lederen band en koperen sloten( deels gerestaureerd) uit Dordrecht (incompleet) 11x25x27cm., Cond.:R

18x Stuttgarter Weihnachtskrippe
Starting price 15 EUR

18x Stuttgarter Weihnachtskrippe met tekeningen van Paula Jordan, Verlage Junge Gemeinde Stuttgart 20e eeuw. Geschikt voor kaarslicht Cond.: G

26 Delen Japans lakwerk
Starting price 25 EUR

26 Delen Japans lakwerk houten servies bestaande uit; 8x rijstkommen met deksel 7xø14cm. en gouddecor met landschapsmotief, 1x los deksel en 17x vierkant bord (4 borden beschadigd) met bloemdecor en g...

Lexicon Kunstenaars, 2 delen
Starting price 350 EUR

Twee oude lexicons, Nederlandse Beeldene Kunstenaars 1750-1950, gebonden in lederen band/ 27x20x6cm., Cond.:G

Benen spelletje
Result: 30 EUR

Oude benen rechthoekige schuifdoos met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de doos bevinden zich 6 grote benen dobbelstenen 9x5x2,6cm.

Verkade albums
Starting price 45 EUR

Drie oude Verkade albums compleet met daarbij extra losse kaarten ca. 1930; 1x zeewater-aquarium en terrarium, geïllustreerd door de kunstenaar Jac Koeman (compleet); 1x de bloemen en haar vrienden do...

Benen spelletje
Result: 25 EUR

Oud benen cilindervormig dekseldoosje met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in het doosje zitten 6 kleine benen dobbelstenen 4,3x3,6cm. Cond.: G

Band 18e eeuwse boeken, 3 delen
Starting price 80 EUR

Drie lederen gebonden 18e eeuwse boeken Ziele-Spys ofte Christelijk Leerlinge Mechelschen Catechismus Antwerpen, Hubertus Bincken 1764, Deel 1,2 en 3 in goede staat 12,5x19cm. Cond.: G

Kavel kunstboeken
Result: 30 EUR

Kavel kunstboeken Cond.: G

Antiquarische boeken
Starting price 25 EUR

Twee dozen antiquarische boeken Cond.: G

Antiquarische boeken
Result: 25 EUR

Twee dozen antiquarische boeken Cond.: G

Kroonluchter brons
Starting price 200 EUR

Prachtige antieke zware bronzen kroonluchter, ca. 1800, (later geëlektrificeerd) Barok vormgeving. 50xø62 cm., Cond.:G

2 Jugendstil inktpotjes
Result: 10 EUR

Twee aparte inkthouders 1e helft 20e eeuw; 1x roodkoper langwerpig met pennenbak en origineel glazen inktpotje (Art Nouveau) 25x7x7cm. en 1x Messing met twee flamingo's als pennenhouder 17xø14cm. Cond...

Plafoniere
Result: 330 EUR

Grote oude messing met kristallen plafoniere, 6-lichts, ca.1920, in goede originele staat. 24xø 60 cm., Cond.:G

Kroonluchter met prismen
Starting price 400 EUR

Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..

Mahonie lepeldoosje
Starting price 10 EUR

Antiek mahoniehout fineer lepeldoosje met bandintarsia (inlegwerk), slotje mist verder in goede staat 4x11,5x6cm. Cond.: G

2 Antieke weegschalen
Result: 25 EUR

Twee Engelse trekveer weegschalen ca. 1900 gemaakt van gietijzer en messing 4x37xø16cm. en 4x27xø15cm. In goede originele staat

Windlicht
Result: 10 EUR

Groot metalen windlicht 2e helft 20e eeuw met brons patina 44xø16cm. Cond.: G

Duitse emmer
Result: 90 EUR

Duitse antieke vernikkelde koperen Historisme emmer met hangsel ca. 1880. Rondom bewerkt met Neo-renaissance voorstellingen in goede originele staat. 40xø24cm. Cond.: G

Wildbestek
Result: 25 EUR

Oud wildbestek met opschrift Empire met hoornen handgrepen ca. 1940 in originele cassette in zeer goede staat 36x11x4cm. Cond.: G

Miniatuurtjes, benen lijst
Result: 35 EUR

Prachtige benen lijst met ovaal damesportret in interieur 20e eeuw. (Lithografie overgeschilderd) 20,5x17cm. Cond.: G