This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Schoolklok
Starting price 25 EUR

Oude schoolklok met eikenhouten kast en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat Cond.: G

Schwarzwalder
Starting price 70 EUR

Schwarzwalder 19e eeuwse wandklok (zonder deurtjes) in originele staat, wijzerplaat gelijmd 34x25x13cm. Cond.: R

Pendule met haan
Starting price 190 EUR

Marmeren Franse pendule ca. 1890 met bronzen haan en 8-daags uurwerk, gemerkt Japy Freres. Bronzen haan is gemerkt Baryf (haan is later gemonteerd) 51x35x16cm. Cond.: G

Zaans klokje, peergewichten
Result: 20 EUR

Grote oude Zaanse wandklok met notenhouten kast, bronzen gietwerk en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 65x28x18cm. Cond.: G

Staartklokje met gewichten
Result: 100 EUR

Oude Hollandse Friese staartklok met maandstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 90x24x16cm.

Porseleinen wandklokje
Result: 70 EUR

Duits porseleinen Schwarzwald klokje ca. 1870 in goede originele complete staat (met slagwerk) 19x13x10cm. Cond.: G

Koekoeksklok
Result: 40 EUR

Oude koekkoeksklok 2e helft 20e eeuw met slagwerk (vogeltje mist) 40x30x15cm. Cond.: R

Staartklokje met gewichten
Result: 70 EUR

Oude Friese schippertjes staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 82x23x17cm. Cond.: G

Bim Bam klok
Starting price 40 EUR

Junghans BimBam regelateur met eikenhouten kast en geslepen glas in goede staat ca. 1920 77x32x16cm. Cond.: G

Pendule
Starting price 125 EUR

Kleine Franse pendule ca. 1890 met figuur gemaakt van compositie metaal (haarscheur), uurwerk is goed 30x27x10cm. Cond.: R

Sallander klok
Starting price 40 EUR

Oude Sallander wandklok met bronzen gietwerk, slagwerk en eikenhouten kast 54x24x19cm. Cond.: G

Zaanse klok
Result: 20 EUR

Grote oude Zaanse klok met bronzen gietwerk, wekkerfunctie en slagwerk 2e helft 20e eeuw 61x26x15cm. Cond.: G

Klokkenstel
Starting price 500 EUR

Frans bronzen vuurverguld 3-delige klokkenstel met stolp. Wijzerplaat met emaille cartouches, kaarskandelaars met onyx. 8-Daags uurwerk Japy Freres ca. 1880 in goede originele staat 35x30x15cm. en 40x...

Goudkleurige Zweedse klok
Result: 180 EUR

Zweedse vergulde houten cartelklok met 8-daags uurwerk en slagwerk. Achterkant van messing ca. 1930 in zeer goede staat 58x32x13cm. Cond.: G

Vuurvergulde empire pendule
Starting price 2.000 EUR

Schitterende empire pendule ca. 1820, recentelijk professioneel gereinigd. Prachtige vuurvergulding, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Staande vrouwenfiguur met hoorn des overvloeds (fijn uitgewerk...

Koekkoeksklok
Result: 50 EUR

Oude koekkoeksklok 2e helft 20e eeuw met snijwerk 49x31x24cm. Cond.: G

Koekkoeksklok
Result: 30 EUR

Oude koekkoeksklok ca. 1900 met snijwerk 43x32x20cm. Cond.: G

BimBam klok
Starting price 35 EUR

Oude eikenhouten BimBam wandklok ca. 1920, uurwerk ongemerkt in goede staat 76x31x19cm. Cond.: G

Franse onyx marmeren pendule
Starting price 180 EUR

Franse pendule met vrouwenfiguur Les Roses (compositie metaal) met 8 daags uurwerk en onyx kast (Japy Freres) in goede originele staat, 2 chips 60x32x19cm. Cond.: G

Wekker, jongentje op trap
Starting price 70 EUR

Antieke figuren wekker ca. 1900, voorstellende een jongen met accordeon voor een huis. Compositie-metaal. 20x11x8 cm., Cond.:G

Frans klokje
Starting price 1.200 EUR

Aparte Franse bronzen pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1800. Aparte vormgeving, bronzen zuil met comtoise-vormig klokje. Vuurverguld en vuurvergulde applicaties. Staand op marmeren ...

Comtoise
Result: 200 EUR

Friese comtoise ca. 1880 met dagaanduiding en latoen-koperen pronk- of prachtslinger in zeer goede originele staat 145x38x17cm. Cond.: G

Franse bronzen pendule
Starting price 350 EUR

Franse bronzen pendule ca. 1890 met 8 daags uurwerk in Louis Quinze stijl. Putti, koppen, bloemen etc. in goede originele staat 48x26x16cm. Cond.: G

Engelse staande klok
Result: 650 EUR

Schotse staande klok 19e eeuw met prachtige mahoniehouten brede kast, beschilderde wijzerplaat, 8-daags uurwerk met secondenwijzer en datumaanduiding (vervaagd) 245x67x48cm. Cond.: G