This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Klokje met porselein
Starting price 190 EUR

Franse wekker ca. 1910 met porselein en bronzen voet, kristallen wekkerkast hoekig geslepen in zeer goede originele staat 18xø11cm. Cond.: G

Marmeren klokje
Starting price 150 EUR

Kleine Franse roodmarmeren wekker ca. 1890 in pendulevorm met messing ornamentuur (marmer gebarsten) 16x12x5cm. Cond.: M

Reiswekker
Starting price 110 EUR

Franse reiswekker ca. 1890 met porseleinen cijferplaat, gelakte houten kast en messing monturen in zeer goede orignele staat 13x7x7,5cm. Cond.: G

Klok, bronzen beeld
Starting price 320 EUR

Franse marmeren pendule ca. 1890 met bronzen jongen, gemerkt OH, EH!! L. moreau met 8 daags uurwerk in uitstekende staat 50x25x21cm. Cond.: U

Klokje, paraplu
Starting price 140 EUR

Oude koperen wekker in de vorm van een paraplu (Trademark) 20e eeuw in goede staat 15xø17cm. Cond.: G

Uurwerk
Starting price 140 EUR

Groot 19e eeuws pendule-uurwerk 8-daags zonder wijzerplaat. In goede staat 10xø15cm. Cond.: G

Uurwerk, Louis Quatorze
Starting price 750 EUR

Zeldzaam Frans Louis Quatorze uurwerk 1e helft 18e eeuw, gesigneerd Herbault Paris N zog in zeer goede originele staat. Wijzers missen 7xø14cm. Cond.: G

4 Uurwerken
Starting price 380 EUR

Vier 19e eeuwse pendule-uurwerken 8-daags in redelijk tot goede staat.

Uurwerk Boulle, Napoleon 3
Starting price 850 EUR

Groot Frans uurwerk ca. 1880 van een bouille klok met emaille cartouches en vuurverguld. Villard a Paris in zeer goede staat 30x27x7cm. Cond.: G

Mysterieus, Monreau
Starting price 1.450 EUR

Grote mysterieuze pendule ca. 1890 voorstellend een engel met boog, gemaakt van compositie metaal in zeer goede staat. Gesigneerd Auguste Moreau 85cm. Cond.: G

Franse pendule, beschilderd
Result: 400 EUR

Franse pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met porseleinen wijzerplaat en plaquettes. Vergulde compositie metalen kast, gemerkt H.T. Brevet 8-daags uurwerk. 35x24x11cm. In zeer goede originele staa...

Kast met cupido's
Result: 3.750 EUR

Schitterende 19e eeuwse eikenhouten Danziger barokkast met barok lijsten, putto en ranken. Prachtig snijwerk in de koplijst. Het meubel is in goede originele staat (geen scheuren en/of kromme deuren)....

Scheepskist ca. 1680
Result: 1.400 EUR

Zeldzame smeedijzeren scheeps-geldkist ca. 1700 met originele beschildering, slot en sleutel. In zeer goede originele staat 37x63x36cm. Cond.: G

Piano
Result: 900 EUR

Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit piano. Bijzonder rijk uitgevoerd met losse kroon. gemerkt F. Adam Koefeld. Messing klankkast en bronzen originele kaarskandelaar in zeer goede originele staat 1...

Biedermeier rolluiksecretaire
Result: 2.000 EUR

Biedermeier cilinderburo,(rolluikburo) ca. 1820, kersen fineer,Onderkast bestaat uit 2 deuren, waarover 3 laden.Uitschuifbaar schrijfblad met leder. Achter de cilinder 2 open vakjes, 8 lades en afslui...

Bureau Dresden barok
Result: 600 EUR

Prachtig Dresden barok notenfineer dames-schrijfbureau met losse opstand ca. 1890 met massief brons vuurverguld beslag. In zeer goede originele staat 104x103x65cm. Cond.: G

Engelse hoekkast
Result: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse notenhout fineer op eiken hoekkast met vitrineopzet en schuine hoeken. Ingelegd met emdaillons en bandintarsia, ook op de schuine hoeken. Achter de glazen deuren zitten 4 lades met...

Wortelnoten kabinet
Starting price 5.000 EUR

Prachtig Hollands 18e eeuws wortelnoten fineer Louis Quinze kabinet ca. 1770. Vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in uitmuntende staat 242x172x58cm. Cond.: U

Secretaire
Starting price 350 EUR

Oude Franse notenfineer dames-schrijftafel ca. 1920. Rondom met bloemintarsia en bronzen sierwerk. Achter de schuine klep bevinden zich 3 lades en 1 kelder met schuif. In zeer goede originele staat 92...

Biedermeier Secretaire
Result: 550 EUR

Duits laat Biedermeier mahoniehout fineer secretaire ca. 1860 met lichte fineerschade, in redelijke ongerestaureerde staat. Heeft een prachtig mahoniehouten fineer nest met diverse lades en uitschuifb...

Goudkleurige spiegel, empirestijl
Starting price 80 EUR

Grote goudkleurige spiegel in empire stijl 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in goede staat 153x106cm. Cond.: G

Porseleinkast
Result: 300 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl porselein/vitrine opzetkast, wortelnotenfineer ca. 1880 met origineel bronzen beslag in goede originele staat 217x149x43cm. Cond.: G

Mahonie bureau
Result: 250 EUR

Engels mahoniehouten schrijbureau ca. 1880 staand op 4 zeskantige poten. Het bureau is voorzien van bronskleurige applicaties. Opklapbaar blad met daarachter lades en 1 grote lade onder. Het meubel is...

Hollands empire hekjeskabinet
Result: 580 EUR

Hollands eikenhouten empire hekjeskabinet ca. 1810 in redelijk ongerestaureerde originele staat. Origineel beslag. Krimpnaden en stukjes missen 225x155x51cm. Cond.: R