This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Brons klokkenstel
Result: 500 EUR

Monumentaal Frans klokkenstel ca. 1880 van zwaar marmer en brons. Voorstellend een man van adel uit de 18e eeuw zittend op een stoel met boeken. 8-Daags uurwerk. Marmer licht beschadigd 57x42x19cm. en...

Porseleinen klokje
Starting price 250 EUR

Franse majolica keramieken pendule ca. 1890 met goud-, landschaps-, en bloemendecor. 8-Daags goed functionerend uurwerk. Kast is gemerkt France 184. Mooie geëmailleerde wijzerplaat. Geheel in zeer goe...

Bim Bam
Result: 40 EUR

BimBam regelateur ca. 1920 met Westminster slagwerk, gemerkt H en M D.R.G.M. in eikenhouten kast 80x35x18cm. Cond.: G

Wandklok
Result: 40 EUR

Oude messing wandklok gemerkt Emil Smeckenbecher met Westminster slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 35x26x9cm. Cond.: G

Bronzen klokkenstel
Starting price 400 EUR

Bronzen klokkenstel ca. 1920 met emaille wijzerplaat en beschilderde keramieken plaquettes en tussnestukken. 8-Daags uurwerk F.H.S. Duitsland. het klokkenstel is in zeer goede staat, porselein gesigne...

Regelateur Taiwan
Result: 45 EUR

Oude regelateur 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast en slagwerk in zeer goede staat 77x27x14cm. Cond.: G

Wekker met putto
Result: 15 EUR

Oude wekker ca. 1950 met putto gemaakt van compositie metaal in goede originele staat 18,5x6x11cm. Cond.: G

Frans marmeren klokkenstel
Starting price 150 EUR

Frans rood/bruin marmeren klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Societe Clusienne S.C.A.P.H. Cluses. het klokkenstel is in zeer goede staat 30x33x11cm. en 19xø14cm. Cond.:G

Fries schippertje
Result: 70 EUR

Hollandse Fries schippertjes wandklok met maanstand en handbeschilderde wijzerplaat 2e helft 20e eeuw 70x22x17cm. Cond.: G

Zaans klokje
Starting price 30 EUR

Grote oude Hollandse Zaanse wandklok (notenhouten kast) met bronzen gietwerk en atlas 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 62x26x16cm.

Comtoise, bloemslinger
Result: 200 EUR

Prachtige Franse comtoise ca. 1880 met dagaanduiding en pronkslinger. gemerkt Bisson a Novailles. Wijzerplaat bijgewerkt 152x31x18cm. Cond.: G

Westminster staartklok
Starting price 90 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met Westminster slagwerk (3-gewichter) in zeer goede staat met massief bronzen gietwerk 118x34x20cm. Cond.: G

Vrijslinger
Starting price 625 EUR

Prachtige antieke massief eiken Duitse vrijslinger wandklok ca. 1890 met bronzen beslag in zeer goede staat. Uurwerk is ongesigneerd 109cm. Cond.: G

Kolompendule, Boulle stijl
Result: 400 EUR

Grote Franse kolompendule ca. 1880 met restanten van koper inlegwerk in Boulle stijl. 8-Daags uurwerk met precisieslinger, ongerestaureerd 56x29x13cm. Cond.: M

Schwartzwalder klokje
Starting price 60 EUR

Duits ovaal Schwarzwalder wandklokje met slagwerk en landschapsvoorstelling. Originele gewichten en slinger ca. 1880 28x23x12cm. Cond.: G

Zaanse wandklok
Result: 30 EUR

Oude Zaanse wandklok met noten kast, bronzen gietwerk en atlas in goede staat 48x22x13cm. Cond.: G

Engels tafelklokje, inlegwerk
Starting price 200 EUR

Prachtig Engels tafelklokje van mahoniehout met bandintarsia. Art Nouveau vormgeving ca. 1910. Uurwerk met bovenliggende balans 24x15x8cm. Cond.: G

Barometerklok Frans
Starting price 300 EUR

Grote Franse barometer/klok ca. 1900 met emaille cartouches en mooi snijwerk. 8-Daags uurwerk met slagwerk en notenhout gekleurde kast 81x39x14cm. Cond.: G

Franse jachtklok 1880
Starting price 900 EUR

Grote eikenhouten jachtklok ca. 1900, rijk uitgesneden met een wolvekop, hondekop, druiveranken en vogels. In zeer goede staat 81x61x17cm. COnd.: G

Stoelklokje 80-er jaren
Result: 100 EUR

Hollands Fries stoelklokje ca. 1920 in zeer goede originele staat 53x23x16cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Result: 150 EUR

Grote oude Friese stoelklok 1e helft 20e eeuw met originele beschildering in originele staat 77x36x23cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Starting price 575 EUR

Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met 8-daags uurwerk (gestempeld), voorstelling van kippenvoerende vrouw met molen, huis, konijn, schaap en eend. Wieken van de molen missen 39x42x16cm. Cond...

BimBam
Starting price 40 EUR

Urgos BimBam wandklok ca. 1940 in notenhouten kast. In zeer goede functionerende staat 80x33x18cm.

Friese kortstaart
Starting price 850 EUR

Friese kortstaartklok 19e eeuw met eiken kast en wekkerfunctie 120x36x21cm. in zeer goede staat.